Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Zawody pomiędzy Wilkami Krosno i Stelemt Falubazem Zielona Góra nie odbędą się. Przyznano walkower na korzyść drużyny z Lubuskiego.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ELITSERIEN - Wiadomości
13
Portal ZUZELEND.COM postanowił przedstawić wideo dziesięciu najlepszych biegów sezonu 2015. Według redaktorów portalu bezapelacyjnie zwyciężył wyścig, w którym wspaniałą akcję prz(...)
1
Kenni Larsen zdecydował się przedłużyć o kolejny rok umowę ze szwedzkim Ikaros Smederna . Mijający sezon w Elitserien Duńczyk zakończył ze średnią 1,882 będąc jedną z czołowych pos(...)
0
Linus Ekloef oraz Alexander Edberg złożyli podpis pod umowami na mocy, której w przyszłym sezonie w szwedzkiej Elitserien będą bronić barw Ikaros Smederna Eskilstuna. (...)
1
Mirosław Jabłoński w przyszłym sezonie będzie bronił barw Indianerny Kumla w szwedzkiej Elitserien. Starszy z braci Jabłońskich w tym roku startował w drużynie FNC Gnistorna w lidz(...)
4
Andreas Jonsson, który w tym sezonie zdobył średnią 1,930 nadal będzie bronił barw Rospiggarny Hallstavik w przyszłym sezonie. (...)
6
Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie na relacje na żywo z rewanżowego spotkania finałowego szwedzkiej Elitserien pomiędzy Elit Vetlanda a Indianerna Kumla.(...)
88
Indianerna Kumla w pierwszym finałowym spotkaniu Elitserien pokonała na własnym obiekcie VMS Elit Vetlande 50:40. Najlepszym zawodnikiem meczu był Emil Sajfutdinow, który wywalczył(...)
11
W rewanżowym półfinałowym pojedynku ligi szwedzkiej Indianerna Kumla pokonała na własnym owalu Piraterne Motala 51:39. Najlepszym zawodnikiem drużyny miejscowych był tego dnia Anto(...)
30
W rewanżowym półfinałowym spotkaniu szwedzkiej Elitserien, Elit Vetlanda wygrywa na własnym torze z Dackarną Malilla rezultatem 48:42. Najwięcej punktów dla drużyny gospodarzy zdob(...)
0
W drugim półfinałowym spotkaniu szwedzkiej Elitserien Piraterna Motala pokonała na własnym torze Indianerne Kumla rezultatem 49:41. Najwięcej punktów dla drużyny gospodarzy zdobył (...)
0
We wtorkowym półfinałowym spotkaniu szwedzkiej Elitserien, Dackarna Malilla przegrała na własnym torze z Elit Vetlandą rezultatem 32:58. Najwięcej punktów dla drużyny przyjezdnych (...)
0
Zaplanowane na wtorek półfinałowe spotkanie szwedzkiej Elitserien pomiędzy Piraterną Motala a Indianerną Kumla zostało przełożone.(...)
0
Piraterna Motala podpisała kontrakt z Patrykiem Dudkiem, który po rocznym zawieszeniu wrócił na motor. Zielonogórzanin wspomoże "Piratów" w trakcie tegorocznej fazy play-off(...)
0
W trzecim dzisiejszym spotkaniu szwedzkiej Elitserien, Indianerna rozgromiła na własnym torze w Kumla, Lejonel Gislaved 66:24. W zespole gospodarzy Piotr Protasiewicz zgromadził w (...)
0
Do dużej niespodzianki doszło dzisiaj na torze w Vetlandzie gdzie miejscowy zespół Elit Vetlanda uległa Dackarnie Malilla 43:47. Goście od pierwszego biegu obieli prowadzenie w spo(...)
0
7 lat temu
Dzisiejsze wyniki trzech spotkań w szwedzkiej Elitserien nie wpłynęły na zmianę kolejności w tabeli. (...)
0
Lejonen Gislaved uległo dzisiaj w meczu szwedzkiej Elitserien, Elit Vetlanda 41:49, przybliżając się tym samym do spadku z ligi. W spotkaniu udział wzięło trzech reprezentantów bia(...)
1
Jednym z dzisiejszych spotkań szwedzkiej Elitserien, Rospiggarna Hallstavik uległa na własnym torze Indianernie Kumla 42:48. W zespole gospodarzy wystąpił Grzegorz Walasek zdobywaj(...)
0
Dzisiaj na trzech szwedzkich torach rozegrana zostanie 13 kolejka Elitserien. (...)
0
W rozegranym dzisiejszym pojedynku szwedzkiej Elitserien, Ikaros Smederna Eskilstuna wygrywa przed własną publicznością z Dackarną Malilla 52:38. Znakomity występ wśród gospodarzy (...)
© 2002-2022 Zuzelend.com