Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Tragicznie rozpoczął się ten rok dla reprezentanta Niemiec, Kevina Woelberta. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ELITSERIEN - Wiadomości
0
Elit Vetlanda uległa przed własną publicznością w meczu przeciwko Piraternie Motala. Liderem gospodarzy był Artiom Laguta, który zdobył 11 punktów. Najlepiej punktującym zawodnikie(...)
0
Indianerna Kumla przed własną publicznością pokonała Masarna Avesta w stosunku 47:43. Najlepiej punktującym zawodnikiem w ekipie gospodarzy był Maksim Bogdanow, który na swoim konc(...)
1
Minimalnym zwycięstwem gospodarzy zakończył się dzisiejszy pojedynek pomiędzy Dackarna Malilla i Masarna Avesta. Miejscowi zawodnicy pokonali przyjezdnych w stosunku 46:44. Liderem(...)
12
Jak już wcześniej informowaliśmy w biegu nr. 3 meczu szwedzkiej Elitserien pomiędzy Piraterną Motala a Rospiggarną Hallstavik doszło do groźnego wypadku, w którym Peter Kildemand p(...)
4
W hicie kolejki szwedzkiej Elitserien Piraterna Motala uległa na własnym torze Rospiggarnie Hallstavik 40:50. Gospodarze już od biegu trzeciego zostali osłabieni brakiem Petera Kil(...)
0
Remisem zakończyło się spotkanie szwedzkiej Elitserien pomiędzy Smederną Eskilstuna a Elit Vetlanda. W tym meczu zaprezentowała się dwójka Polaków, z której zdecydowanie lepiej zap(...)
32
W dzisiejszym meczu szwedzkiej Elitserien zmierzyły się zespoły Lejonen Gislaved i Indianerna Kumla. Spotkanie zakończyło się minimalną wygraną drużyny gospodarzy, którzy zwyciężyl(...)
33
Piotr Pawlicki podczas wczorajszego spotkania szwedzkiej Elitserien upadł na tor podczas próbnego startu. Zawodnik został odwieziony do szpitala na szczegółowe badania.(...)
0
W hicie 9 kolejki szwedzkiej Elitserien, Indianerna Kumla pokonała na własnym torze Piraternę Motala 50:40. Aż pięciu Polaków mogliśmy dzisiaj oglądać na torze w Kumla. Dobry wystę(...)
0
Dużą niespodzianką zakończyło się spotkanie szwedzkiej Eliterien w Vetlandzie. Miejscowy Elit Vetlanda, aktualny Mistrz Szwecji uległ Dackarnie Malilla 37:53, zmniejszając do minim(...)
0
W dziewiątej rundzie szwedzkiej Elitserien Rospiggarna Hallstavik pokonała na własnym torze Smederne Eskilstuna 57:33. W zespole gości bardzo słabe zawody odjechał Tomasz Gapiński,(...)
333
Bardzo fatalny w skutkach dla Piotra Pawlickiego okazał się upadek tuż przed biegiem nr. 8 meczu szwedzkiej Elitserien. (...)
6
Daniel King zdobył przed chwilą tytuł Indywidualnego Mistrza Wielkiej Brytanii. Na drugim miejscu uplasował cię Craig Cook, zaś na trzecim Robert Lambert. Dzisiejszą wygraną w the (...)
75
W biegu nr. 10 dzisiejszego spotkania szwedzkiej Elitserien pomiędzy Indianerna Kumla a Lejonen Gislaved doszło do groźnego upadku, w którym uczestniczyli Maksim Bogdanow oraz Maks(...)
0
6 lat temu
Po czterech kolejkach w szwedzkiej Elitserien na fotelu lidera nie nastąpiła zmiana. Prowadzą nadal Piraci z Motali mając na swym koncie komplet czterech zwycięstw. Na drugie miejs(...)
0
6 lat temu
Już tylko trzy zespoły są nie pokonane po tym jak rozegrana została w dniu dzisiejszym 3 runda szwedzkiej Elitserien. Samodzielnym liderem została Piraterna Motala mająca na swoim (...)
0
Rospiggarna Hallstavik pokonała na słasnym torze drużynę Masarna Avesta w stosunku 47:43. Najskuteczniejszym zawodnikiem gospodarzy był Jacob Thorssell zdobywca 11 punktów. Przemys(...)
0
Indianerna Kumla wygrała bardzo wyskoko mecz z Dackarna Malilla (51:39). Najlepszym zawodnikiem gospodarzy okazał się Niels Kristian Iversen, który zdobył 13 punktów, ze strony go(...)
0
Gospodarze Smederna Eskilstula uległa na własnym torze w stosunku 44:46 z Piraterną Motala. Mecz był bardzo wyrównany i to właśnie biegi nominowane zadecydowały o tym kto mecz wygr(...)
1
6 lat temu
Po dwóch rundach w szwedzkiej lidze Elitserien cztery zespoły jak na razie nie doznały goryczy porażki. Dwa zespoły z tej czwórki : Praterna Motala, Masarna Avesta, na swym koncie (...)
© 2002-2022 Zuzelend.com