Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Belle Vue Aces
vs
Ipswich Witches
Dzisiaj o 20:30
LIVE
Wolverhampton Wolves
vs
Sheffield Tigers
Dzisiaj o 20:30
Platinum Motor Lublin drugi raz z rzędu wywalczył tytuł Drużynowego Mistrza Polski. Ze srebrem rozgrywki PGE Ekstraligi zakończył Betard Sparta Wrocław, zaś na najniższym stopniu podium po obronieniu przewagi sprzed tygodnia stanął For Nature Solutions KS Apator Toruń.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
FOGO UNIA LESZNO - Wiadomości
104
Fogo Unia Leszno w piątkowy wieczór w ramach piątej kolejki PGE Ekstraligi walczyła o ligowe punkty w wyjazdowym spotkaniu z Motorem Lublin. Spotkanie zakończyło się pewną wygraną (...)
103
Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze Fogo Unia Leszno w stosunku 58:32. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
102
W piątkowe popołudnie w ramach piątej kolejki PGE Ekstraligi dojdzie do pojedynku pomiędzy Motorem Lublin i Fogo Unią Leszno. W dzisiejszej konferencji przed meczem udział wzięli M(...)
102
Drużynie z Ostrowa zmagania w PGE Ekstralidze nie idą za dobrze. W piątek podopieczni Mariusza Staszewskiego ulegli na stadionie im. Alfreda Smoczyka miejscowej Fogo Unii Leszno. G(...)
102
Składy na piątkowe mecze Ekstraligi(...)
101
FOGO UNIA Leszno pozwoliła w tym sezonie na zadebiutowanie w PGE Ekstralidze pięciu zawodnikom. W ostatnim meczu z ARGED MALESA Ostrów Wielkopolski, pierwszy występ w najlepszej żu(...)
102
Jaimon Lidsey: Łatwiej się ścigać, kiedy jesteś pewny siebie(...)
0
W piątkowe popołudniem na stadionie im. Alfreda Smoczyka doszło do derbowego pojedynku pomiędzy Fogo Unią Leszno i Arged Malesa Ostrów Wlkp. Zwycięsko z pojedynku wyszli zawodnic(...)
106
W piątkowe popołudnie Fogo Unia Leszno pewnie zwyciężyła przed własną publicznością w derbowym pojedynku z drużyną z Ostrowa. Hubert Jabłoński wywalczył na stadionie im. Alfreda Sm(...)
0
W dzisiejszym spotkaniu po przerwie spowodowanej kontuzją do ścigania wrócił Damian Ratajczak. Zawodnik podczas Derbów Wielkopolski zapisał na swoim koncie cztery punkty i miał oka(...)
9
W pierwszym meczu 4. kolejki PGE Ekstaligi, Unia Leszno pokonała Arged Malesę Ostrów Wielkopolski 56:34,. Tym samym, drużyna z Leszna nadal pozostaje niepokonana w tym sezonie. (...)
0
Fogo Unia Leszno pokonał(a) na własnym torze Arged Malesa Ostrów Wlkp. w stosunku 56:34. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
107
Spotkaniem otwierającym 4 kolejkę zmagań w PGE Ekstralidze będzie pojedynek FOGO Unii Leszno z Arged Malesą Ostrów Wielkopolski.(...)
102
W Lesznie rozegrano 3 rundę Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów grupy E. Najlepsi okazali się gospodarze Duda Development Ciesiółka Auto Group Unia, którzy wywalczyli aż 52 punk(...)
102
W piątkowy wieczór na stadionie im. Alfreda Smoczyka dojdzie do pojedynku pomiędzy Fogo Unią Leszno i Arged Malesa Ostrów Wlkp. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18.00. W ś(...)
354
Dzisiaj rozegrano 1 rundę U24 Ekstraligi. Poniżej prezentujemy wyniki z trzech spotkań.(...)
104
Składy na piątkowe mecze Ekstraligi(...)
105
Fogo Unia Leszno w ostatniej gonitwie dnia zapewniła sobie zwycięstwo w wyjazdowym spotkaniu przeciwko Betard Sparcie Wrocław, a mecz zakończył się dwupunktowym zwycięstwem leszczy(...)
101
Betard Sparta Wrocław w piątkowy wieczór uległa na Stadionie Olimpijskim w pojedynku przeciwko Fogo Unii Leszno. Ze zmiennym szczęściem radził sobie Gleb Chugunov, zawodnikowi z D(...)
103
Mecz pomiędzy Betard Spartą Wrocław i Fogo Unią Leszno był drugim spotkaniem w karierze Maksyma Borowiaka w zmaganiach PGE Ekstraligi. Młodzieżowiec z Leszna w piątkowy wieczór pie(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com