Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
W sportowym środowisku, żużlowców uznaje się za tytanów, którzy nie czują bólu. Byle kontuzja nie zatrzyma ich w osiąganiu sportowych wyników. Adrenalina i wola zwycięstwa nakazuje im nieustannie iść do przodu, mimo tłumionego bólu. Jednak nie wszystkie urazy można przeczekać z zagryzionymi zębami. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
FOGO UNIA LESZNO - Wiadomości
158
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W spotkaniu fazy play-off Fogo Unia Leszno pokonał(a) na wyjeździe Betard Sparta Wrocław w stosunku 48:42. Prezentujemy Państwu wynik tego(...)
631
W niedzielny wieczór na stadionie Olimpijskim Betard Sparta Wrocław powalczy z Fogo Unią Leszno o awans do finału PGE Ekstraligi. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 19.30. (...)
0
W ostatnim spotkaniu rundy zasadniczej PGE Ekstraligi Fogo Unia Leszno wygrała z Betard Sparta Wrocław 55: 35. Zespół gości od samego początku jechał równo i wychodził na prowadzen(...)
0
W niedzielnym spotkaniu Fogo Unia Leszno pokonała na swoim torze Betard Sparta Wrocław 55:35. Dla "Byków" przypadł również punkt bonusowy dzięki wygranej w dwumeczu (100:80).(...)
28
W zakończonym w niedzielę meczu w Lesznie miejscowa Fogo Unia Leszno pokonała Betard Sparta Wrocław 55:35. Dla gospodarzy przypadł również punkt bonusowy za wygraną dwumeczu 100:8(...)
273
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 14 kolejki Fogo Unia Leszno pokonał(a) na własnym torze Betard Sparta Wrocław w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wyn(...)
120
Już w niedziele na stadionie im. A, Smoczyka o godzinie 19:30 odbędzie się spotkanie 14. kolejki PGE Ekstraligi, w której gospodarze podejmują Betard Sparta Wrocław.(...)
159
MrGarden GKM Grudziądz w niedzielny wieczór walczył o ligowe punkty z drużyną Fogo Unii Leszno. Goście na obiekcie przy Strzeleckiej ulegli miejscowej drużynie dziesięcioma punktam(...)
371
W ramach 12. Kolejki w niedzielny wieczór Fogo Unia Leszno podejmowała na swoim stadionie MrGadden GKM Grudziądz. Spotkanie zakończyło się wygraną gospodarzy 50:40, a poza punktami(...)
73
Fogo Unia Leszno podejmowała w niedzielny wieczór zespół MRGARDEN GKM Grudziądz. Leszczynianie zwyciężyli przed własną publicznością w stosunku 50:40, a poza punktami za zwycięstwo(...)
204
W niedzielnym spotkaniu 12. kolejki PGE Ekstraligi w Lesznie gospodarze Fogo Unia Leszno pokonała MrGarden GKM Grudziądz 50:40. Na pomeczowej konferencji udział wzięli trener miejs(...)
278
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 12 kolejki Fogo Unia Leszno pokonał(a) na własnym torze MrGarden GKM Grudziądz w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu wy(...)
32
Fogo Unia Leszno w niedzielny wieczór na stadionie im. Alfreda Smoczyka podejmie zespół MrGarden GKM Grudziądz. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19.30. W pierwszym w tym roku me(...)
1
Juniorzy Fogo Unii Leszno wygrali X rundę półfinałową Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Drugie miejsce zajęli ex aequo ekipy Grupa Azoty Unia Tarnów oraz Zdunek Wybrzeże Gdań(...)
681
Dzisiaj o godzinie 19:00 ma torze Stadionu im. Alfreda Smoczyka w Lesznie rozpocznie się walka o tytuł najlepszego żużlowca w kraju. Portal ZUZELEND.COM zaprasza wszystkich chcącyc(...)
13
Feralnie dla Dominika Kubery zakończyło się wczorajsze spotkanie w Zielonej Górze. Zawodnik leszczyńskiej Unii w pięciu biegach wywalczył 9 punktów, a drużyna z Wielkopolski zwycię(...)
0
W dzisiejszym meczu 11 rundy PGE Ekstraligi, Falubaz Zielona Góra nie zdołał przeciwstawić się na własnym torze liderowi ligi, Fogo Unii Leszno. Gospodarze ulegli w stosunku 38:52.(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 11 kolejki Fogo Unia Leszno pokonał(a) na wyjeździe Falubaz Zielona Góra w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik te(...)
138
Jacob Thorrsell zastąpi w dzisiejszym składzie, na mecz z Fogo Unią Leszno awizowanego wcześniej Kacpra Gomólskiego. (...)
236
Już jutro na stadionie w Zielonej Górze odbędzie się spotkanie 11 kolejki PGE Ekstraligi, w której gospodarze Falubaz Zielona Góra goszczą swoich odwiecznych wrogów Fogo Unia Leszn(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com