Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Kolejne rozstrzygnięcia mamy za sobą. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
FOGO UNIA LESZNO - Wiadomości
501
W rewanżowym spotkaniu sparingowym na torze w Zielonej Górze miejscowy Falubaz przegrał z Fogo Unią Leszno. Spotkanie zakończyło się wynikiem 32:58. Najskuteczniejszym przedstawici(...)
630
O godzinie 17:00 na torze przy ulicy Wrocławskiej 69 w Zielonej Górze rozegrany zostanie mecz sparingowy pomiędzy miejscowym Stelmet Falubazem Zielona Góra a Fogo Unią Leszno. Port(...)
109
W środowe popołudnie na stadionie im. Alfreda Smoczyka odbył się trening punktowany pomiędzy Fogo Unią Leszno i Stelmet Flubazem Zielona Góra. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem (...)
619
O godzinie 17:00 na torze Stadionu im. Alfreda Smoczyka w Lesznie rozegrany zostanie mecz sparingowy pomiędzy miejscową Fogo Unią a Falubazem Zielona Góra. Portal ZUZELEND.COM zapr(...)
101
W środę o godzinie 17.00 na stadionie im. Alfreda Smoczyka dojdzie do treningu punktowanego pomiędzy Fogo Unią Leszno i Falubazem Zielona Góra. Na czwartkowe popołudnie zaplanowano(...)
481
Emocje budzą się ze snu.(...)
60
W środę o godzinie 17.00 na stadionie im. Alfreda Smoczyka dojdzie do treningu punktowanego pomiędzy Fogo Unią Leszno i Falubazem Zielona Góra. (...)
150
Już w sobotę Super Mecz w Ostrowie.(...)
1204
23 marca (sobota) na torze w Ostrowie Wielkopolskim obędzie się Super Mecz, w którym zmierzą się zespoły Arged Malesa TŻ Ostrovii Ostrów oraz Fogo Unii Leszno. Zawody zaplanowano (...)
122
Spotkanie pomiędzy Falubazem Zielona Góra a Get Well Toruń zainauguruje tegoroczne rozgrywki PGE Ekstraligi. Mecz ten odbędzie się 5 kwietnia o godzinie 18:00. Poznaliśmy również d(...)
241
Fogo Unia Leszno na środowe popołudnie miała zaplanowaną kolejną sesje treningową na stadionie im. Alfreda Smoczyka. Ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne trening zost(...)
665
Aktualni Drużynowi Mistrzowie Polski po zgrupowaniu kadry w Hiszpanii oraz testach wydolnościowych wyjechali na tor. Dla zawodników Fogo Unii Leszno był to pierwszy w tym roku tren(...)
29
Szymon Szaluderbach w nadchodzącym sezonie w barwach Stainer Unii Kolejarza Rawicz będzie startował na pozycji seniora. Młodzieżowiec reprezentujący drużynę z Rawicza w tym roku mi(...)
117
Damian Baliński przez dwadzieścia lat startował w barwach Fogo Unii Leszno i stał się ikona leszczyńskiego klubu. Wychowanek Drużynowych Mistrzów Polski w 2014 roku zdecydował się (...)
64
Kapitan Falubazu Zielona Góra został kolejnym uczestnikiem turnieju ku pamięci Tomasza Jędrzejaka, który zaplanowano na 31 marca. W najbliższych dniach organizatorzy ogłoszą nazwis(...)
256
Fogo Unia Leszno miała zaplanowany pierwszy trening na dziesiątego marca. Na oficjalnym profilu na Facebooku możemy przeczytać, że aktualni Drużynowi Mistrzowie Polski na tor wyjad(...)
877
24 marca (niedziela) o godzinie 15.00 w Lesznie rozpocznie się 69. Memoriał im. Alfreda Smoczyka. Zawody oficjalnie otworzą sezon żużlowy na leszczyńskim stadionie.(...)
34
Nadchodzący sezon zbliża się wielkimi krokami. Aktualni Drużynowi Mistrzowie Polski kończą zgrupowanie w Hiszpanii, natomiast na stadionie im. Alfreda Smoczyka rozpoczęły się prace(...)
49
Fogo Unia Leszno na zgrupowanie udała się do Hiszpanii. Leszczynianie tak jak to miało miejsce w ubiegłym roku przygotowują się do nadchodzącego sezony w Lloret de Mar.(...)
103
Piotr Baron został wybrany najpopularniejszym trenerem Wielkopolski za ubiegłoroczny sezon. Menadżer poprowadził FOGO Unię Leszno do obrony tytułu DMP. W krótkim wywiadzie ocenił p(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com