Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Trener Żużlowej Reprezentacji Polski, Rafał Dobrucki przedstawił skład narodowej drużyny na sezon 2024. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
FOGO UNIA LESZNO - Wiadomości
5
Do zespołu Fogo Unii Leszno w trakcie okresu transferowego dołączyli Andrzej Lebiediew oraz Rafał Okoniewski, który będzie pełnił funkcję menadżera drużyny. (...)
2
Kapitan Fogo Unii Leszno od jakiegoś czasu widywany jest w specjalnej ortezie utrzymującej bark. Janusz Kołodziej w rozmowie przyznał co mu dolega i jaki musiał przejść zabieg.(...)
0
W sezonie 2024 w barwach Fogo Unii Leszno starował będzie Andrzej Lebiediew. Zawodnik dołączył do drużyny z Wielkopolski po jak z PGE Ekstraligi spadł drużyna Celfast Wilków Kroson(...)
0
W przerwie między sezonami do Fogo Unii Leszno dołączył Rafał Okoniewski, który zastąpi Piotra Barona, który przez wiele lat pełnił funkcję menadżera zespołu.(...)
0
Andrzej Lebiediew w sezonie 2024 reprezentował będzie dziewiętnastokrotnego Drużynowego Mistrza Polski, Fogo Unię Leszno.(...)
0
Fogo Unia Leszno ogłosiła kto w przyszłym poprowadzi zespół w PGE Ekstralidze.(...)
0
Niedawno kontuzji w torach brytyjskich nabawił się podstawowy junior Enea Polonia Piła Dan Glikes. Działacze klubu z Piły szybko znalazły zastępstwo i wypożyczyły z Fogo Unii Leszn(...)
0
Betard Sparta Wrocław pokonał(a) na własnym torze Fogo Unia Leszno w stosunku 53:37. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1
- Początek był bardzo obiecujący, końcówka mogła być lepsza, ale niestety zabrakło nam trochę szczęścia – przyznał o meczu Piotr Baron, menadżer Fogo Unii Leszno.(...)
10
Fogo Unia Leszno w niedzielny wieczór rywalizowała w ćwierćfinale z Betrad Spartą Wrocław. Leszczynianie zostali pokonani przed własną publicznością przez podopiecznych Dariusza Śl(...)
0
W pierwszym meczu ćwierćfinałowym fazy play-off PGE Ekstraligi Betard Sparta Wrocław pokonał(a) na wyjeździe Fogo Unia Leszno w stosunku 42:48. Prezentujemy Państwu wynik tego spot(...)
3
W piątkowe przedpołudnie odbyła się konferencja prasowa przed meczem pomiędzy Fogo Unią Leszno i Betard Spartą Wrocław. W konferencji udział wzięli Piotr Baron (menadżer Fogo Unii (...)
0
Cellfast Wilki Krosno pokonał(a) na własnym torze Fogo Unia Leszno w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Arged Malesa Ostrów Wlkp. pokonał(a) na własnym torze Fogo Unia Leszno w stosunku 53:37. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
3
Komisja Orzekająca Ligi nałożyła środek dyscyplinarny na zawodnika Betad Sparty Wrocław Taia Woffindena oraz ukarała organizatora meczu 13. rundy PGE Ekstraligi Fogo Unia Leszno – (...)
38
5 miesięcy temu
Do niecodziennej sytuacji doszło po meczu wrocławskiej drużyny w Lesznie. Aktualni mistrzowie Polski po przegranym spotkaniu z miejscową Unią poszli pod sektor swoich fanów podzięk(...)
1
Fogo Unia Leszno w piątkowy wieczór na stadionie im. Alfreda Smoczyka pokonała drużynę Betrad Sparty Wrocław. Zawody zakończyły sie wynikiem 48:42, co dało leszczynianom dwa punkty(...)
1
W piątkowy wieczór na stadionie im. Alfreda Smoczyka odbył sie mecz pomiędzy Fogo Unia Leszno i Betard Sparta Wrocław. Spotkanie zostało wygrane przez podopiecznych Piotra Barona.(...)
44
Fogo Unia Leszno przed własna publicznością wygrała z Betrad Sparta Wrocław 48:42.(...)
0
W środę odbyła się konferencja prasowa przed meczem pomiędzy Fogo Unią Leszno i Betard Spartą Wrocław. W spotkaniu udział wzięli udział Piotr Baron (menadżer Fogo Unii Leszno oraz (...)
© 2002-2023 Zuzelend.com