Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Od przyszłego roku, po prawie 20 latach przygody z liga szwedzką, Piotr Protasiewicz rezygnuje ze startów w lidze szwedzkiej. Zawodnik w 2020 roku chce położyć duży nacisk na ligę polską oraz eliminacje do elitarnego grona żużlowców walczących o Indywidualne Mistrzostwo Świata na żużlu. Poniżej prez(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
FOGO UNIA LESZNO - Wiadomości
0
Fogo Unia Leszno pokonał(a) na własnym torze MrGarden GKM Grudziądz w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
42
W piątek dojdzie do rewanżowych spotkań PGE Ekstraligi. Na godzinę 18.00 zaplanowano pojedynek pomiędzy Fogo Unią Leszno i MrGarden GKM Grudziądz, w pierwszym w tym roku pojedynku (...)
308
W ubiegłą niedzielę odbyła się spotkanie VII kolejki PGE Ekstraligi Mrgadren GKM Grudziądz podejmował na swoim torze Fogo Unie Leszno, spotkanie zakończyło się remisem. Zawodn(...)
125
Fogo Unia Leszno w ramach VII kolejki PGE Ekstraligi rozegrała spotkanie przeciwko drużynie MRGARDEN GKM Grudziądz. Leszczynianie po kiepskim początku zawodów w drugiej fazie meczu(...)
33
W minioną niedzielę mieliśmy przyjemność oglądać pojedynek Mrgarden GKM Grudziądz z Fogo Unia Leszno, zdecydowanie był to najtrudniejszy mecz dla leszczyńskich byków w tym sezonie(...)
0
W piątkowe popołudnie na stadionie im. Alfreda Smoczyka w ramach VIII kolejki PFE Ekstraligi dojedzie do pojedynku pomiędzy Fogo Unią Leszno i MRGARDEN GKM Grudziądz. Pierwsze w ty(...)
3
Fogo Unia Leszno w niedzielne popołudnie walczyła o ligowe punkty w wyjazdowym spotkaniu w Grudziądzu. Leszczynianie w VII kolejce PGE Ekstraligi zremisowali z drużyną MRGARDEN GKM(...)
0
MRGARDEN GKM Grudziądz w niedzielne popołudnie w ramach VII kolejki podejmował przed własną publiczności drużynę Fogo Unii Leszno. Po pierwszej części zawodów mogło się wydawać, że(...)
0
Fogo Unia Leszno zremisował(a) na wyjeździe z ekipą MrGarden GKM Grudziądz w stosunku 45:45. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
221
120 okrążeń w wiadomą stronę i 7 kolejka PGE Ekstraligi przejdzie do historii. Po piątkowych arcyciekawych meczach we Wrocławiu i Toruniu, w niedzielę czekają nas pojedynki w Grudz(...)
0
Fogo Unia Leszno wygrała kolejny mecz w VI kolejce PGE Ekstralidze z Stelmet Falubaz Zielona Góra, wynikiem 51-39. Za kontuzjowanego zawodnika gości Brady Kurtza na torze widzieliś(...)
10
W niedzielne popołudnie MRGARDEN GKM Grudziądz podejmie przed własną publicznością zespół Fogo Unii Leszno. Początek VII rundy PGE Ekstraligi zaplanowano na godzinę 16.30. Dzisiaj (...)
0
Stelemet Falubaz Zielona Góra przegrał w VI kolejce PGE Ekstraligi z drużyną Fogo Unii Leszno. Dobry występ na torze stadionu im. Alfreda Smoczyka zanotował Martin Vaculik, który w(...)
0
Juniorzy drużyny z Rybnika zajęli pierwsze miejsce w rozegranych dzisiaj na torze w Lesznie Drużynowych Mistrzostwach Polski. Po dwadzieścia jeden punktów wywalczyły zespoły z Lesz(...)
12
W minioną niedzielę mieliśmy przyjemność oglądać spotkanie dwóch najlepszych drużyn w PGE Ekstralidze. Niepokonanej Fogo Unii Leszno i Stelmet Falubaz Zielona Góra. (...)
0
Zielonogórzanie w niedzielnym hicie VI kolejki PGE Ekstraligi ulegli na torze stadionu im. Alfreda Smoczyka. Patryk Dudek niedzielnego pojedynku nie zaliczy do udanych, zawodnik wy(...)
50
Stelemt Falubaz Zielona Góra w niedzielnym pojedynku na stadionie im. Alfreda Smoczyka uległ miejscowej Fogo Unii Leszno w stosunku 51:39. Zielonogórzanie na początku spotkania trz(...)
1
Stelmet Falubaz Zielona Góra w niedzielny wieczór o ligowe punkty walczył w Lesznie. W hicie VI kolei PGE Ekstraligi lepsi okazali się zawodnicy Fogo Unii Leszno, którzy zwyciężyli(...)
11
W niedzielny wieczór na stadionie im. Alfreda Smoczyka doszło do pojedynku pomiędzy Fogo Unią Leszno i Stelemet Falubazem Zielona Góra. Pojedynki leszczyńsko- zielonogórskie były z(...)
47
Fogo Unia Leszno w niedzielny wieczór podejmowała na stadionie im. Alfreda Smoczyka zespół Stelemt Falubazu Zielona Góra. Niedzielny hit VI kolejki PGE Ekstraligi na trybunach obej(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com