Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Przez ostatnich kilka dni sympatycy żużla zastanawiali się, do którego z klubów zostanie wypożyczony Jarosław Hampel. Dziś wiemy, że w sezonie 2020 zawodnik przywdzieje żółto-biało-niebieskie barwy.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
FOGO UNIA LESZNO - Wiadomości
0
Znaczącą różnicą punktów zakończyło się piątkowe spotkanie pomiędzy Fogo Unia Leszno, a Get Well Toruń. Gospodarze od początku spotkania utrzymywali prowadzenie, nie oddając go już(...)
126
Fogo Unia Leszno pokonał(a) na własnym torze Get Well Toruń w stosunku 64:26. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
105
W piątkowe popołudnie i wieczór będziemy mogli emocjonować się dwoma spotkaniami PGE Ekstraligi. O godzinie 18.00 rozpocznie się mecz pomiędzy Częstochową i Grudziądzem, natomiast (...)
122
W niedzielny wieczór ekipa z miasta nad Wartą pokonała Unię Leszno 46:44. Trener Chomski ma powody do radości, bo wreszcie pojechała cała drużyna. Do tej pory było tak, że połowę p(...)
170
Fatalnie zakończyła się półfinałowa batalia w ramach Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów dla Mateusza Bartkowiaka oraz Kacpra Pludry.(...)
104
W niedzielny wieczór na stadionie Edwarda Jancarza podopieczni Stanisława Chomskiego wraz z kibicami cieszyli się z wygranego meczu nad Unią Leszno.(...)
752
„Sensacja w Gorzowie”, „Cud nad Wartą”, „Mistrz pokonany” takie tytuły można było przeczytać wczoraj na portalach internetowych. Wygrana nad Mistrzem Polski i obecnie najlepszą dru(...)
225
Niedzielny mecz miał być tylko formalnością. Lider tabeli przyjechał do osłabionych gorzowian po pewne zwycięstwo a wyjechał tylko z punktem bonusowym. (...)
460
Truly.work Stal Gorzów pokonał(a) na własnym torze Fogo Unia Leszno w stosunku 46:44. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
331
W niedzielę rozegraną zostaną dwa spotkania w ramach XII kolejki PGE Ekstraligi. Przedstawiamy państwu, krótkie zapowiedzi tych meczów w których mamy nadzieję emocji nie zabraknie.(...)
0
Speed Car Motor Lublin w piątkowe popołudnie walczył o ligowe punkty w Lesznie. Podopieczni Jacka Ziółkowskiego na torze im. Alfreda Smoczyka wywalczyli 39 punktów.(...)
0
Speed Car Motor Lublin w piątkowe popołudnie udał się na wyjazdowe spotkanie do Leszna. Beniaminek PGE Ekstraligi uległ Drużynowemu Mistrzowi Polski w stosunku 51:39, jednak do poł(...)
16
W piątkowe popołudnie na stadionie im. Alfreda Smoczyka doszło do pojedynku pomiędzy Fogo Unią Leszno i Speed Car Motorem Lublin. Leszczynianie okazali się zdecydowanie lepsi nie t(...)
0
W pierwszym meczu w ramach XI kolejki PGE Ekstraligi Fogo Unia Leszno pokonała na torze im.A.Smoczyka Speed Car Motor Lublin 51:39. Emocji w tym spotkaniu nie brakowało, więc zapra(...)
0
Fogo Unia Leszno w piątkowe popołudnie pokonała przed własną publicznością zespół Speed Car Motoru Lublin. Leszczynianie poza dwoma punktami meczowymi zdołali wywalczyć również bon(...)
0
Fogo Unia Leszno pokonał(a) na własnym torze Speed Car Motor Lublin w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
17
W piątkowe popołudnie i wieczór będziemy emocjonować się spotkaniami PGE Ekstraligi. O godzinie 18.00 dojdzie do pojedynku pomiędzy Fogo Unią Leszno i Speed Car Motorem Lublin, nat(...)
802
O godzinie 19:00 na Stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie rozpocznie się 71 finał Indywidualnych Mistrzostw Polski na żużlu. Portal ZUZELEND.COM zaprasza wszystkich do śledzenia(...)
28
12 miesięcy temu
W niedzielę o godzinie 19.00 na stadionie im. Alfreda Smoczyka odbędzie się finał Indywidualnych Mistrzostw Polski. W poniedziałkowe popołudnie w leszczyńskim Ratuszu wylosowano nu(...)
175
Fogo Unia Leszno w piątkowe popołudnie na stadionie im. Alfreda Smoczyka podejmowała drużynę forBet Włókniarza Częstochowa. Leszczynianie pewnie zwyciężyli przed własną publicznośc(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com