Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Trener Żużlowej Reprezentacji Polski, Rafał Dobrucki przedstawił skład narodowej drużyny na sezon 2024. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
FOGO UNIA LESZNO - Wiadomości
339
Początek meczu w Lesznie nie należał do udanych dla Jarosława Hampela, zawodnik po dwóch zerach zmienił motocykl i wszystko wróciło do normy. (...)
0
Jak informuje klub z Leszna za pośrednictwem oficjalnej strony klubowej Jason Doyle w przyszłym sezonie będzie reprezentował barwy Fogo Unii Leszno.(...)
397
Janusz Kołodziej wrócił do startów po dwutygodniowej przerwie od startów. Kapitan Fogo Unii Leszno podczas niedzielnego spotkania pomiędzy Fogo Unią Leszno i Motorem Lublin wywalcz(...)
0
Fogo Unia Leszno w niedzielne popołudnie w ramach 10. Kolejki PGE Ekstraligi walczyła z Motorem Lubin. Zawodnicy z Lublina okazali się w Lesznie lepsi, wygrali spotkanie dodatkowo (...)
0
Motor Lublin pokonał(a) na wyjeździe Fogo Unia Leszno w stosunku 43:47. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
104
Jaimon Lidsey, zawodnik Fogo Unii Leszno, Indywidualny Mistrz Świata Juniorów z 2020 roku przedstawił swój team.(...)
101
W piątkowe przedpołudnie odbyła się konferencja prasowa przed meczem pomiędzy Fogo Unią Leszno i Motorem Lublin. Zawodny zaplanowano na niedzielę na godzinę 16.30. W konferencji pr(...)
148
Fogo Unia Leszno w niedzielnym spotkaniu w Toruniu wystąpiła bez dwóch podstawowych zawodników. Wiele wskazuje na to, że w najbliższą niedzielę na tor wróci Janusz Kołodziej.(...)
0
Agromix Polcopper Unia Lesznoa pokonał(a) na własnym torze, GKM Grudziadz w stosunku 56:34. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
507
Podczas niedzielnego spotkania pomiędzy For Nature Solutions Apator Toruń i Fogo Unią Leszno Damian Ratajczak wywalczył pięć punktów. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem podopiecz(...)
138
Przedstawiamy awizowane składy na wtorkowe mecze PGE Ekstraligi U24.(...)
334
For Nature Solutions Apator Toruń w dziewiątej kolejce PGE Ekstraligi o ligowe punkty walczył z Fogo Unią Leszno. Torunianie do ligowej tabeli mogą sobie opisać dwa punkty za zwyci(...)
102
Zespół For Nature Solutions Apator Toruń w niedzielny wieczór podejmował drużynę Fogo Unii Leszno. Podopieczni Roberta Sawiny odnieśli zwycięstwo, a dodatkowo wywalczyli punkt bonu(...)
0
Fogo Unia Leszno osłabiona brakiem Piotr Pawlickiego oraz Janusz Kołodzieja walczyła w dziewiątej rundzie PGE Ekstraligi przeciwko For Nature Solutions Apator Toruń. Spotkanie na M(...)
104
For Nature Solutions Apator Toruń pokonał(a) na własnym torze Fogo Unia Leszno w stosunku 53:37. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
107
W niedzielne popołudnie na MotoArenie dojdzie do pojedynku pomiędzy For Nature Solutions Apator Toruń i Fogo Unią Leszno. W piątkowe popołudnie odbyła się konferencja prasowa prze(...)
149
Janusz Kołodziej zanotował groźny upadek w meczu FOGO UNII z ZOOLESZCZ GKM. Zawodnik kontynuował jazdę, jednak od razu po spotkaniu rozpoczął rehabilitację stopy.(...)
0
Kacper Pludra podczas piątkowego spotkania pomiędzy Fogo Unią Leszno i ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz wywalczył osiem punktów i bonus. Młodzieżowiec grudziądzkiej drużyny w (...)
103
Damian Ratajczak w piątkowe popołudnie podczas ósmej kolejki PGE Ekstraligi zdołał wywalczyć cztery punkty i bonus. Młodzieżowiec Fogo Unii przyczynił się do zwycięstwa swojej druż(...)
114
Fogo Unia Leszno w piątkowy wieczór na stadionie im. Alfreda Smoczyka pokonała drużynę ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz w stosunku 47:43. Leszczynianie na swoim koncie zapisali(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com