Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
26.03.2023 - 17:00
Zielonogórski klub zyskał sponsora tytularnego i do rozgrywek 1.Ligi żużlowej przystąpi po nazwą Enea Falubaz Zielona Góra.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
FOGO UNIA LESZNO - Wiadomości
104
Składy na piątkowe mecze Ekstraligi(...)
105
Fogo Unia Leszno w ostatniej gonitwie dnia zapewniła sobie zwycięstwo w wyjazdowym spotkaniu przeciwko Betard Sparcie Wrocław, a mecz zakończył się dwupunktowym zwycięstwem leszczy(...)
101
Betard Sparta Wrocław w piątkowy wieczór uległa na Stadionie Olimpijskim w pojedynku przeciwko Fogo Unii Leszno. Ze zmiennym szczęściem radził sobie Gleb Chugunov, zawodnikowi z D(...)
103
Mecz pomiędzy Betard Spartą Wrocław i Fogo Unią Leszno był drugim spotkaniem w karierze Maksyma Borowiaka w zmaganiach PGE Ekstraligi. Młodzieżowiec z Leszna w piątkowy wieczór pie(...)
101
Fogo Unia Leszno w piątkowy wieczór zwyciężyła na Stadionie Olimpijskim z miejscową Betard Spartą Wrocław. Losy spotkania ważyły się do ostatniej gonitwy dnia.(...)
105
David Bellego, w wygranym przez FOGO UNIĘ Leszno starciu z BETARD SPARTĄ Wrocław, zdobył 5 punktów i 2 bonusy. Francuz pokazał się z naprawdę dobrej strony, przywożąc za plecami m.(...)
102
Fogo Unia Leszno pokonał(a) na wyjeździe Betard Sparta Wrocław w stosunku 44:46. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
103
Fogo Unia Leszno w piątkowy wieczór zmierzy się w wyjazdowym spotkaniu na Stadionie Olimpijskim z Betard Spartą Wrocław. Początek pojedynek zaplanowano na godzinę 20.30.(...)
101
Fogo Unia Leszno w niedzielne popołudnie podejmowała na stadionie im. Alfreda Smoczyka zespół Moje Bermudy Stali Gorzów. W Lesznie padł remis. PGE Ekstraliga ma 14 dni na weryfikac(...)
103
W drugim piątkowym spotkaniu 3 kolejki PGE Ekstraligi Betard Sparta Wrocław podejmie na własnym stadionie FOGO Unię Leszno.(...)
281
Stanisław Chomski na konferencji prasowej przed meczem Moje Bermudy Stal Gorzów Wielkopolski - For Nature Solutions Apator Toruń:(...)
102
Patrick Hansen rozpoczął swoją przygodę z PGE Ekstraligą. Duńczyk w dwóch pierwszych meczach sezonu spisał się poprawnie. MOJE BERMUDY STAL Gorzów nie zdołała wygrać jednak z MOTOR(...)
101
W piątkowy wieczór na Stadionie Olimpijskim dojdzie do pojedynku pomiędzy Bernard Spartą Wrocław i Fogo Unią Leszno. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20.30. W środowe popo(...)
101
Niedzielny pojedynek pomiędzy Fogo Unią Leszno i Moje Bermudy Stalą Gorzów należał do zaciętych. Losy spotkania toczyły się do ostatniej gonitwy, a ostatecznie na stadionie im. Alf(...)
101
Losy spotkanie pomiędzy Fogo Unia Leszno i Moje Bermudy Stalą Gorzów toczyły się do ostatniej gonitwy. Na stadionie im. Alfreda Smoczyka padł remis. W niedzielnym pojedynku Jaimon (...)
106
Szymon Woźniak w niedzielnym spotkaniu pomiędzy Fogo Unią Leszno i Moje Bermudy Stalą Gorzów dwukrotnie zapoznawał się z nawierzchnią leszczyńskiego owalu. W biegu dziewiątym doszł(...)
275
W piątek dojdzie do dwóch pojedynków PGE Ekstraligi. Zooleszcz GKM Grudziądz w wyjazdowym spotkaniu zmierzy się z Motorem Lublin, natomiast Betard Sparta Wrocław na Stadionie Olimp(...)
101
Drużynie Moje Bermudy Stal Gorzów w inauguracyjnym spotkaniu przeciwko zespołowi z Lublina nie udało się zwyciężyć, gorzowianie podczas drugiej kolejki PGE Ekstraligi zdołali jedna(...)
101
Fogo Unia Leszno w niedzielne popołudnie zremisowała przed własną publicznością z drużyną z Gorzowa. W przerwie między sezonami do zespołu z Leszna dołączył David Bellego, który po(...)
104
W niedzielne popołudnie na stadionie im. Alfreda Smoczyka zmierzyły się drużyny Fogo Unii Leszno i Moje Bermudy Stali Gorzów. Na stadionie przy ulicy Strzeleckiej padł remis. Trene(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com