Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Belle Vue Aces
vs
Ipswich Witches
Dzisiaj o 20:30
LIVE
Wolverhampton Wolves
vs
Sheffield Tigers
Dzisiaj o 20:30
Platinum Motor Lublin drugi raz z rzędu wywalczył tytuł Drużynowego Mistrza Polski. Ze srebrem rozgrywki PGE Ekstraligi zakończył Betard Sparta Wrocław, zaś na najniższym stopniu podium po obronieniu przewagi sprzed tygodnia stanął For Nature Solutions KS Apator Toruń.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
FOGO UNIA LESZNO - Wiadomości
101
Fogo Unia Leszno w piątkowy wieczór zwyciężyła na Stadionie Olimpijskim z miejscową Betard Spartą Wrocław. Losy spotkania ważyły się do ostatniej gonitwy dnia.(...)
105
David Bellego, w wygranym przez FOGO UNIĘ Leszno starciu z BETARD SPARTĄ Wrocław, zdobył 5 punktów i 2 bonusy. Francuz pokazał się z naprawdę dobrej strony, przywożąc za plecami m.(...)
102
Fogo Unia Leszno pokonał(a) na wyjeździe Betard Sparta Wrocław w stosunku 44:46. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
103
Fogo Unia Leszno w piątkowy wieczór zmierzy się w wyjazdowym spotkaniu na Stadionie Olimpijskim z Betard Spartą Wrocław. Początek pojedynek zaplanowano na godzinę 20.30.(...)
101
Fogo Unia Leszno w niedzielne popołudnie podejmowała na stadionie im. Alfreda Smoczyka zespół Moje Bermudy Stali Gorzów. W Lesznie padł remis. PGE Ekstraliga ma 14 dni na weryfikac(...)
103
W drugim piątkowym spotkaniu 3 kolejki PGE Ekstraligi Betard Sparta Wrocław podejmie na własnym stadionie FOGO Unię Leszno.(...)
281
Stanisław Chomski na konferencji prasowej przed meczem Moje Bermudy Stal Gorzów Wielkopolski - For Nature Solutions Apator Toruń:(...)
102
Patrick Hansen rozpoczął swoją przygodę z PGE Ekstraligą. Duńczyk w dwóch pierwszych meczach sezonu spisał się poprawnie. MOJE BERMUDY STAL Gorzów nie zdołała wygrać jednak z MOTOR(...)
101
W piątkowy wieczór na Stadionie Olimpijskim dojdzie do pojedynku pomiędzy Bernard Spartą Wrocław i Fogo Unią Leszno. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20.30. W środowe popo(...)
101
Niedzielny pojedynek pomiędzy Fogo Unią Leszno i Moje Bermudy Stalą Gorzów należał do zaciętych. Losy spotkania toczyły się do ostatniej gonitwy, a ostatecznie na stadionie im. Alf(...)
101
Losy spotkanie pomiędzy Fogo Unia Leszno i Moje Bermudy Stalą Gorzów toczyły się do ostatniej gonitwy. Na stadionie im. Alfreda Smoczyka padł remis. W niedzielnym pojedynku Jaimon (...)
106
Szymon Woźniak w niedzielnym spotkaniu pomiędzy Fogo Unią Leszno i Moje Bermudy Stalą Gorzów dwukrotnie zapoznawał się z nawierzchnią leszczyńskiego owalu. W biegu dziewiątym doszł(...)
275
W piątek dojdzie do dwóch pojedynków PGE Ekstraligi. Zooleszcz GKM Grudziądz w wyjazdowym spotkaniu zmierzy się z Motorem Lublin, natomiast Betard Sparta Wrocław na Stadionie Olimp(...)
101
Drużynie Moje Bermudy Stal Gorzów w inauguracyjnym spotkaniu przeciwko zespołowi z Lublina nie udało się zwyciężyć, gorzowianie podczas drugiej kolejki PGE Ekstraligi zdołali jedna(...)
101
Fogo Unia Leszno w niedzielne popołudnie zremisowała przed własną publicznością z drużyną z Gorzowa. W przerwie między sezonami do zespołu z Leszna dołączył David Bellego, który po(...)
104
W niedzielne popołudnie na stadionie im. Alfreda Smoczyka zmierzyły się drużyny Fogo Unii Leszno i Moje Bermudy Stali Gorzów. Na stadionie przy ulicy Strzeleckiej padł remis. Trene(...)
67
Fogo Unia Leszno w niedzielnym spotkaniu na torze stadionu im. Alfreda Smoczyka podjęła zespół Moje Bermudy Stali Gorzów. Na stadionie w Lesznie padł remis, a losy spotkania toczył(...)
102
Moje Bermudy Stal Gorzów zremisowała na wyjeździe z ekipą Fogo Unia Leszno w stosunku 45:45. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
104
W Niedzielę Wielkanocną na stadionie imienia Alfreda Smoczyka miejscowa FOGO Unia Leszno zmierzy się z zespołem Moje Bermudy Stali Gorzów Wielkopolski.(...)
0
Cykl artykułów "Co tam, Panie,...?" będzie przedstawiał Państwu kolejne drużyny PGE Ekstraligi, ich mocne i słabe punkty oraz ruchy kadrowe, jakie poczyniły w trakcie okna transfer(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com