Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Za nami pierwszy dzień turnieju Texom European Individual Ice Speedway Championship – Sanok 2024. Zawody zdominował weteran ice speedwaya, Austriak Franz Zorn. Drugie miejsce zajął Niemiec Max Niedermeier, a trzecie reprezentant Szwecji Jimmy Olsen. Reprezentant Polski, Michał Knapp ukończył sobotn(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
FOGO UNIA LESZNO - Wiadomości
303
W sobotę Roman Janowski trafił do szpitala. Nie potwierdzone informacje pojawiające się w poniedziałek mówiły o pobiciu legendy leszczyńskiej Unii.(...)
125
Dzisiaj Betard Sparta Wrocław potwierdziła, że do jej składu trafił wychowanek leszczyńskich Byków, Piotr Pawlicki.(...)
107
Bartosz Smektała po dwóch latach spędzonych w zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa wraca do macierzystego klubu. O powrocie wychowanka Fogo Unii Leszno spekulowano od dłuższeg(...)
382
Bartosz Smektała, po dwóch sezonach zdecydował się opuścić szeregi zielona-energia.com Włókniarza Częstochowa.(...)
103
Mimo że sezon żużlowy 2022 powoli się kończy, a większość ekip już przygotowuje się do przerwy zimowej, to na niektórych torach wciąż można usłyszeć warczenie silników żużlowych mo(...)
202
Młodzieżowcy FOGO UNII Leszno, Damian Ratajczak i Hubert Jabłoński podsumowali sezon 2022 i opowiedzieli o wakacyjnych planach w przerwie międzysezonowej.(...)
223
Antoni Mencel zadebiutował w tym sezonie w PGE Ekstralidze, ale także ma za sobą starty w eWinner 1. LŻ. O wrażeniach z sezonu, zawodnik FOGO UNII Leszno opowiedział (...)
263
W sezonie 2023 Chris Holder będzie zawodnikiem leszczyńskich Byków. (...)
277
Chris Holder mijający sezon zapewne zaliczy do udanych. Startując w barwach beniaminka PGE Ekstraligi, Agred Malesa Ostrów Wlkp. był jego zdecydowanym liderem. Australijczyk chcąc (...)
117
W sobotę (8 października) na stadionie im. Alfreda Smoczyka odbył się mecz juniorów FOGO UNII Leszno z młodzieżową reprezentacją Danii. Zdecydowanie lepsi byli gospodarze, którzy p(...)
109
Po utracie Jasona Doyle , Piotr Rusiecki sięgnał po Grzegorz Zengota(...)
279
Potwierdziły się doniesienia jakoby Jason Doyle odejdzie z końcem tego sezonu z Fogo Unii Leszno.(...)
102
Już dziś na torze w Lesznie, odbędzie się towarzyski turniej indywidualny. Początek ścigania w jest o godzinie 15:00, wstęp na zawody jest wolny. (...)
108
Fogo Unia Leszno, pochwaliła się dziś pierwszym wzmocnieniem na sezon 2023. Jest nim Australijczyk Chris Holder. Starszy z braci Holderów, dołącza do Unii Leszno, po roku spędzonym(...)
137
Na stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie rozegrano 8. finałowa rundę Drużynowego Pucharu Ekstraligi w klasie 250cc. (...)
132
Reprezentantka Unii Leszno, Roksana Mazur, została nową Miss Startu PGE Ekstraligi. Drugie miejsce zajęła podprowadzająca Motoru Lublin, Marlena Rokicka, a trzecie Agnieszka Niewia(...)
114
FOGO UNIA Leszno w Lublinie zakończyła swój udział w tym sezonie PGE Ekstraligi. W rewanżowym ćwierćfinale przeciwko MOTOROWI Lublin, Damian Ratajczak dołożył do dorobku zespołu tr(...)
145
-Jesteśmy w połowie drogi do upragnionego złota. Chcemy zrealizować swój cel i zwyciężyć w U-24 Ekstralidze. Zapraszam kibiców, by byli z nami 6 września, bo chcemy wszyscy miło za(...)
103
Agromix Polcopper Unia Leszno, na własnym obiekcie przegrało pierwszy mecz finałowy z Arged Malesą Ostrów w stosunku 39-51.Za tydzień rewanż w Ostrowie Wielkopolskim.(...)
311
Fogo Unia Leszno we wczorajszym spotkaniu z Motorem Lublin uległa w dwumeczu ćwierćfinałowym. Leszczynianie nie awansują do dalszej rundy fazy play-off, a zatem kończą sezon na szó(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com