Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Maciej Janowski w przyszłym sezonie startować będzie na Wyspach Brytyjskich w Sports Insure Premiership.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
FOGO UNIA LESZNO - Wiadomości
114
Fogo Unia Leszno w piątkowy wieczór na stadionie im. Alfreda Smoczyka pokonała drużynę ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz w stosunku 47:43. Leszczynianie na swoim koncie zapisali(...)
144
W piątkowe popołudnie na stadionie im. Alfreda Smoczyka w ramach ósmej kolejki PGE Ekstraligi doszło do pojedynku pomiędzy Fogo Unią Leszno i ZOOleszcz DPV Logistic GKMem Grudziądz(...)
101
Wychowanek FOGO UNII Leszno, a obecnie żużlowiec ZOOLESZCZ GKM Grudziądz, Kacper Pludra w meczu #LESGRU po raz pierwszy jeździł na Stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie w drużyn(...)
66
Fogo Unia Leszno w piątkowe popołudnie pokonała na stadionie im. Alfreda Smoczyka drużynę ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz w stosunku 47:43.(...)
104
Piotr Pawlicki za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował o stanie zdrowia. Zawodnik z Wielopolski ucierpiał w groźnie wyglądającym upadku podczas spotkania ligowego w (...)
389
W środowe popołudnie odbyła się konferencja prasowa przed piątkowym pojedynkiem pomiędzy Fogo Unią Leszno i ZOOleszcz DPV Logistic GKMem Grudziądz. W konferencji prasowej udział wz(...)
105
Fogo Unia Leszno w ramach siódmej kolejki PGE Ekstraligi o ligowe punkty rywalizowała z ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz. Leszczynianie ulegli w Grudziądzu dziesięcioma punktam(...)
102
Pierwszy dzisiejszy mecz U-24 PGE Ekstraligi, padł łupem Agromix Polcopper Unia Leszno. Leszczynianie na własnym stadionie pokonali KS Toruń 57:33 i pozostają niepokonani w tych ro(...)
74
Awizowane składy na piątkowe mecze PGE Ekstraligi.(...)
41
Podczas niedzielnego pojedynku pomiędzy ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz a Fogo Unią Leszno, Norbert Krakowiak na torze wywalczył dziesięć punktów i bonus. Dobra postawa Krakow(...)
0
W ramach siódmej kolejki PGE Ekstraligi doszło do pojedynku pomiędzy zespołami z Grudziądza i Leszna. Z meczu zwycięsko wyszli zawodnicy miejscowej drużyny, którzy zwyciężyli przed(...)
0
Fogo Unia Leszno w ramach siódmej kolejki PGE Ekstraligi rywalizowała o ligowe punkty z ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz. Podopieczni Piotra Barona w wyjazdowym spotkaniu ulegl(...)
0
W niedzielne popołudnie w ramach siódmej kolejki PGE Ekstraligi doszło do pojedynku pomiędzy drużynami z Grudziądza i Leszna. Dla Piotra Pawlickiego i Nickiego Pedersena pechowa ok(...)
0
ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz pokonał(a) na własnym torze Fogo Unia Leszno w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
W niedzielne popołudnie w ramach siódmej kolejki PGE Ekstraligi doszło do pojedynku pomiędzy ZOOleszcz SPV Logistic GKMem Grudziądz i Fogo Unią Leszno. W trzeciej gonitwie zawodów (...)
106
W piątkowe popołudnie odbyła się konferencja przed niedzielnym meczem pomiędzy ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz i Fogo Unią Leszno. Pierwszy wyścig zawodów zaplanowano na godz(...)
188
David Bellego podczas niedzielnego spotkania pomiędzy Fogo Unią Leszno i For Nature Solutions Apatorem Toruń wywalczył siedem punktów i bonus. Leszczynianom udało się wygrać spotka(...)
102
Fogo Unia Leszno w niedzielne popołudnie przed własną publicznością pokonała zespół For Nature Solutions Apator Toruń. Losy spotkania toczyły się niemal do ostatniej gonitwy, ale o(...)
104
Fogo Unia Leszno w niedziele popołudnie w ramach szóstej kolejki PGE Ekstraligi na stadionie im. Alfreda Smoczyka podejmowała drużyną For Nature Solutions Apator Toruń Toruń. Zawod(...)
129
For Nature Solutions Apator Toruń w niedzielne popołudnie w ramach szóstej kolejki PGE Ekstraligi o ligowe punkty walczył w wyjazdowym spotkaniu z Fogo Unią Leszno. Podopieczni Rob(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com