Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Zielonogórski klub zyskał sponsora tytularnego i do rozgrywek 1.Ligi żużlowej przystąpi po nazwą Enea Falubaz Zielona Góra.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
FOGO UNIA LESZNO - Wiadomości
101
Fogo Unia Leszno w niedzielne popołudnie zremisowała przed własną publicznością z drużyną z Gorzowa. W przerwie między sezonami do zespołu z Leszna dołączył David Bellego, który po(...)
104
W niedzielne popołudnie na stadionie im. Alfreda Smoczyka zmierzyły się drużyny Fogo Unii Leszno i Moje Bermudy Stali Gorzów. Na stadionie przy ulicy Strzeleckiej padł remis. Trene(...)
67
Fogo Unia Leszno w niedzielnym spotkaniu na torze stadionu im. Alfreda Smoczyka podjęła zespół Moje Bermudy Stali Gorzów. Na stadionie w Lesznie padł remis, a losy spotkania toczył(...)
102
Moje Bermudy Stal Gorzów zremisowała na wyjeździe z ekipą Fogo Unia Leszno w stosunku 45:45. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
104
W Niedzielę Wielkanocną na stadionie imienia Alfreda Smoczyka miejscowa FOGO Unia Leszno zmierzy się z zespołem Moje Bermudy Stali Gorzów Wielkopolski.(...)
0
12 miesięcy temu
Cykl artykułów "Co tam, Panie,...?" będzie przedstawiał Państwu kolejne drużyny PGE Ekstraligi, ich mocne i słabe punkty oraz ruchy kadrowe, jakie poczyniły w trakcie okna transfer(...)
104
W niedzielne popołudnie na stadionie im. Alfreda Smoczyka dojdzie do pojedynku pomiędzy zespołami Fogo Unii Leszno i Moje Bermudy Stalą Gorzów. Leszczynianie na inaugurację wygrali(...)
101
Szkółka żużlowa FOGO UNII Leszno pod wodzą trenera Romana Jankowskiego to jedna z najprężniej działających takich szkółek w Polsce. W dniu dzisiejszym trener Jankowski odebrał moto(...)
224
Na inauguracje PGE Ekstraligi w sezonie 2022 Fogo Unia Leszno pokonała na wyjeździe zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa w stosunku 44:46. (...)
103
Piotr Baron, trener FOGO UNII Leszno opowiedział m.in. o przedsezonowych sparingach, stanie toru w Lesznie i meczu inaugurującym sezon w Częstochowie.(...)
105
Piotr Pawlicki: Poprzedni rok dawno poszedł w zapomnienie(...)
213
Janusz Kołodziej: Musimy naprawić błędy z końcówki zeszłego sezonu(...)
104
Jason Doyle kontuzjowany?(...)
102
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra 45:44 (sparing)(...)
105
Jason Doyle: lubię mieć dużo okazji do startów(...)
101
Damian Ratajczak gościem w Poznaniu(...)
306
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno 57:33 (sparing)(...)
288
W rozegranym na stadionie im.Alfreda Smoczyka w Lesznie sparingowym meczu Fogo Unia wysoko pokonała Aforti Start 61:29. Niepokonani w barwach Byków byli Janusz Kołodziej, Piotr Paw(...)
104
W niedzielne popołudnie na torze w Lesznie odbył się 72 Memoriał im.Alfreda Smoczyka. Zawody zakończyły się zwycięstwem Bartosza Smektały, przed Jasonem Doyle oraz Januszem Kołodzi(...)
182
We wtorek odbędzie się kolejny sparing FOGO Unii Leszno, rywalem Byków będzie ekipa Aforti Start Gniezno. Początek towarzyskiego spotkania o godzinie 16:00.(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com