Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
To co my, Kibice widzimy na torze jest tylko kawałkiem większej układanki. Nim zawodnik wyjedzie na tor w jego głowie, teamie trwa analiza możliwych scenariuszy zbliżających się zawodów. Na sukces zawodnika pracuje kilka osób. Bohater tego artykułu ma na koncie już całkiem bogatą gablotę sportowych (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
GRAND PRIX - Wiadomości
46
Takie rzeczy trzeba po prostu zapamiętać i iść do przodu - powiedział po finale ANLAS SGP Czech Tai Woffinden. Anglik ciężko walczył o swoją czwartą wygraną w Pradze, ale stracił (...)
146
Szwed Fredrik Lindgren atakiem na ostatnim łuku odebrał wygraną w ANLAS SGP Czech z rąk Patryka Dudka. Po dwóch rundach to właśnie Szwed prowadzi w klasyfikacji generalnej przed Ta(...)
165
Zwycięstwem Fredrika LIndgrena zakończyła się dzisiejsza runda Grand Prix na torze w Pradze. Na drugim miejscu uplasował się Patryk Dudek, który w finale prowadził przez większość (...)
869
Od godziny 16:00 na torze łotewskiego Lokomotivu Daugavpils rozpocznie się spotkanie 7 rundy Nice 1.Ligi żużlowej. Natomiast od godziny 19:00 będziemy mogli emocjonować się kolejną(...)
4
Jutro na stadionie praskiej Markety rozegrana zostanie 2 runda cyklu Grand Prix. Dzisiaj poznaliśmy numery startowe w jakich zawodnicy pojadą w tych zawodach.(...)
92
Dzisiaj na torze w Abensbergu rozegrana została ostatnia, czwarta runda kwalifikacyjna do przyszłorocznego cyklu Grand Prix. W zawodach triumfował Brytyjczyk, Craig Cook, który w k(...)
0
W trzeciej rundzie kwalifikacyjnej do Grand Prix 2019 rozgrywanej we włoskim Lonigo zwyciężył Duńczyk, Kenneth Bjerre. O dwa premiowane awansem do Grand Prix Challegne rozegrany zo(...)
245
Słoweniec, Matej Zagar po wygranej w biegu dodatkowym zapewnił sobie zwycięstwo w rundzie kwalifikacyjnej do przyszłorocznego cyklu Grand Prix, rozgrywanej dzisiaj na torze w słowa(...)
1
Krzysztof Kasprzak triumfował w rundzie kwalifikacyjnej do Grand Prix 2019 rozgrywanej w duńskim Slangerup. Zawody rozpoczęły się z pięciogodzinnym opóźnieniem, gdyż przed rozpoczę(...)
46
Polski Związek Motorowy powołał zawodników na Rundy Kwalifikacyjne Indywidualnych Mistrzostw Świata FIM. Poniżej prezentujemy listy startowe. (...)
5
Nieco ochłonęły już emocje po inauguracyjnej rundzie Grand Prix, w której 4-krotny mistrz świata - Greg Hancock zajął 10 pozycję. (...)
302
Po sobotniej rundzie cyklu Grand Prix na PGE Narodowym powody do zadowolenia może mieć w głównej mierze Tai Woffinden. Brytyjczyk po raz ósmy w karierze zwyciężył w zawodach o mist(...)
1
Tai Woffinden wygrał pierwsze, tegoroczne zawody z cyklu Speedway Grand Prix. W Grand Prix Polski na wypełnionym niemal do pełna Stadionie PGE Narodowym Brytyjczyk triumfował przed(...)
74
Monster Energy związało się wieloletnim kontraktem z FIM Speedway World Championships, decydując się na przedłużenie współpracy z BSI Speedway, częścią koncernu IMG.(...)
594
Dzisiaj o 19:00 na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie zainaugurowany zostanie tegoroczny cykl Grand Prix. Portal ZUZELEND.COM zaprasza wszystkich miłośników speedwaya do śledzenia(...)
185
Bartosz Zmarzlik bardzo dobrze się czuje przed SGP, ale zamiast skupiać się na tytule woli żyć teraźniejszością. Żużlowiec Cash Broker Stali Gorzów już od dłuższego czasu był typow(...)
37
Już za niespełna 24 godziny rozpoczniemy zmagania o najważniejszy indywidualny tytuł w dyscyplinie żużlowej. Po raz kolejny speedway’owa elita zawita do stolicy naszego kraju.(...)
286
Dziś podczas oficjalnego treningu przed 1 rundą cyklu Grand Prix na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie rozlosowana numery startowe zawodników, którzy wezmą jutro udział batalię o (...)
41
Za nami losowanie przed Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland. Sobotnia rywalizacja powinna dostarczyć wielu emocji już od pierwszej serii startów!(...)
218
– Żeby zostać mistrzem świata na żużlu nie wystarczą umiejętności i szybko sprzęt, ale potrzeba fury szczęścia – uważa Witold Skrzydlewski, prezes Orła Łódź. W sobotę inauguracja B(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com