Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Artem Łaguta triumfował w 2 rundzie cyklu Speedway Grand Prix, który rozgrywany był na Stadionie Marketa w Pradze. Na drugim miejscu uplasował się Maciej Janowski, zaś na najniższym stopniu podium stanął Frederik Lindgren. Czwarty, w biegu finałowym, linię mety przejechał Emil Sajfutdinow.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
GRAND PRIX - Wiadomości
157
Menedżer Artioma Łaguty Rafał Lewicki przyznaje, że trening jest idealny dla rosyjskiego żużlowca, który adaptuje się do zawodów Grand Prix.(...)
106
Amerykański żużlowiec Greg Hancock mówi, że jego najstarszy syn Wilbur próbuje wszelakich sportów, lecz żużel pozostaje jego ulubionym.(...)
101
Do warszawskiej rundy, inaugurującej cykl Grand Prix pozostały dwa miesiące. Zainteresowanie jest spore a na ten moment w sprzedaży pozostało około 5,6 tyś wejściówek.(...)
62
Amerykański gwiazdor Greg Hancock mówi, że nie jest zdziwiony wprowadzeniem ograniczników obrotów od kiedy stały się obligatoryjne w cyklu FIM SGP od roku 2020.(...)
105
Szwedzki as Antonio Lindbaeck ma nadzieję, iż może stworzyć duet marzeń z 3 zawodnikiem świata Fredrikiem Lindgrenem w SON tego lata. (...)
109
Jason Doyle oddaje hołd Somerset za ponowne sprowadzenie go na Highbridge jako IMŚ i przyznaje że jedyną niedogodnością będą długie podróże.(...)
103
Robert Lambert jest gotowy na powołanie do jazdy w FIM Speedway Grand Prix. W sezonie 2019 będzie pełnił rolę pierwszego rezerwowego cyklu.(...)
54
- Najlepsze, w jakim byłem od pewnego czasu – powiedział o swoim położeniu Craig Cook, który mierzy w realizację swojej wizji na rok 2020. Jest nią powrót do grona zawodników FIM S(...)
25
- Wszystko się może zdarzyć – mówi wicemistrz Australii Rohan Tungate, który szykuje się do występu w kwalifikacjach FIM Speedway Grand Prix.(...)
481
W SGP Stat Sunday SpeedwayGP.com przypatruje się czterem Polakom, którzy w 2019 roku staną przed szansą na osiągnięcie, którego doświadczyło dotąd tylko ich dwóch rodaków – wywalcz(...)
1
W nowym sezonie do cyklu FIM Speedway Grand Prix zostaną wprowadzone kwalifikacje. O rozstawieniu zawodników w turnieju głównym decydować będzie czas, jaki uzyskają podczas piątkow(...)
132
Już 46 tysięcy biletów sprzedano na inaugurację żużlowego cyklu FIM Speedway Grand Prix na PGE Narodowym w Warszawie. Zawody rozegrane zostaną 18 maja, a więc dokładnie za 100 dni.(...)
57
Emil Sajfutdinow stawia na zmniejszenie presji i zwiększenie radości z jazdy. Ma to zbliżyć Rosjanina do spełnienia marzenia o zwycięstwie w FIM Speedway Grand Prix.(...)
0
Tai Woffinden, już jako trzykrotny mistrz świata, pochwalił się ciężko przepracowaną przerwą zimową w Australii. Cel na 2019 rok to czwarty tytuł.(...)
22
Martin Vaculik ma nadzieję, że obecność oraz pomoc osobistego trenera na każdych zawodach FIM Speedway Grand Prix i PGE Ekstraligi nadchodzącego sezonu wyniesie go jeszcze na wyższ(...)
143
18 maja na Stadionie Narodowym w Warszawie zainaugurowane zostaną zawody cyklu Grand Prix. Poznaliśmy numery startowe stałych uczestników GP.(...)
53
Złotego medalistę IMŚ na żużlu poznamy podczas ostatniej rundy cyklu Grand Prix, która odbędzie się 5 października na MotoArenie w Toruniu. Organizatorom cyklu niestety nie udało s(...)
0
Patryk Dudek nie był wcale zdziwiony ciężką walką o powtórzenie w SGP 2018 świetnego wyniku ze swojego debiutanckiego sezonu.(...)
415
Zaledwie kilkadziesiąt godzin wystarczyło, by bilety na 2019 Betard Wrocław FIM Speedway Grand Prix Polski wyprzedały się do ostatniego miejsca siedzącego. To absolutny rekord w dw(...)
85
Gdy w 2010 roku Tomasz Gollob w wieku 39 lat wygrał całą edycję Speedway Grand Prix, stał się najstarszym triumfatorem w historii tych zawodów. Dla Amerykanina, Grega Hancocka, któ(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com