Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Firma eWinner będzie sponsorem tytularnym pierwszej ligi przez trzy najbliższe sezony. Dzięki tej współpracy i sprzedaży praw telewizyjnych platformie Canal+ rozgrywki mają wejść na jeszcze wyższy poziom. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
GRAND PRIX - Wiadomości
460
Od godziny 19:00 czeka nas prawdziwa żużlowa uczta w postaci Grand Prix Szwecji na torze HZ Bygg Arena w Hallstavik. Portal ZUZELEND.COM zaprasza wszystkich zainteresowanych do śle(...)
117
Rozpiska transmisji wydarzeń żużlowych na najbliższe dni(...)
112
Zwycięstwem Taia Woffindena zakończyła się trzecia runda Speedway Grand Prix w Horsens. Na drugim miejscu uplasował się Artem Laguta, a na trzecim stopniu podium stanął Greg Hancoc(...)
557
O godzinie 17:00 w Gnieźnie rozegrany zostanie półfinał Drużynowych Mistrzostw Europy Juniorów, zaś od godziny 19:00 czeka nas prawdziwa żużlowa uczta w postaci Grand Prix Danii w (...)
218
Dzisiaj na torze CASA Arena w duńskim Horsens odbył się trening oraz losowanie listy startowej przed trzecią rudna cyklu Grand Prix. (...)
39
Dan Bewley i Jason Garrity będą rezerwowymi w Adrian Flux FIM Speedway Grand Prix Wielkiej Brytanii.(...)
101
Lider cyklu SGP, Fredrik Lindgren, przyznał że zamiana Szwecji na Andorę pozwoliła mu spojrzeć na żużel w innym świetle. (...)
136
Andreas Jonsson, reprezentant Szwecji i Rospiggarny Hallstavik, były wicemistrz świata, pojedzie z dziką kartą w FIM Speedway Grand Prix Szwecji 7 lipca. Przyjdzie mu wystartować n(...)
46
Takie rzeczy trzeba po prostu zapamiętać i iść do przodu - powiedział po finale ANLAS SGP Czech Tai Woffinden. Anglik ciężko walczył o swoją czwartą wygraną w Pradze, ale stracił (...)
146
Szwed Fredrik Lindgren atakiem na ostatnim łuku odebrał wygraną w ANLAS SGP Czech z rąk Patryka Dudka. Po dwóch rundach to właśnie Szwed prowadzi w klasyfikacji generalnej przed Ta(...)
165
Zwycięstwem Fredrika LIndgrena zakończyła się dzisiejsza runda Grand Prix na torze w Pradze. Na drugim miejscu uplasował się Patryk Dudek, który w finale prowadził przez większość (...)
869
Od godziny 16:00 na torze łotewskiego Lokomotivu Daugavpils rozpocznie się spotkanie 7 rundy Nice 1.Ligi żużlowej. Natomiast od godziny 19:00 będziemy mogli emocjonować się kolejną(...)
4
Jutro na stadionie praskiej Markety rozegrana zostanie 2 runda cyklu Grand Prix. Dzisiaj poznaliśmy numery startowe w jakich zawodnicy pojadą w tych zawodach.(...)
92
Dzisiaj na torze w Abensbergu rozegrana została ostatnia, czwarta runda kwalifikacyjna do przyszłorocznego cyklu Grand Prix. W zawodach triumfował Brytyjczyk, Craig Cook, który w k(...)
0
W trzeciej rundzie kwalifikacyjnej do Grand Prix 2019 rozgrywanej we włoskim Lonigo zwyciężył Duńczyk, Kenneth Bjerre. O dwa premiowane awansem do Grand Prix Challegne rozegrany zo(...)
245
Słoweniec, Matej Zagar po wygranej w biegu dodatkowym zapewnił sobie zwycięstwo w rundzie kwalifikacyjnej do przyszłorocznego cyklu Grand Prix, rozgrywanej dzisiaj na torze w słowa(...)
1
Krzysztof Kasprzak triumfował w rundzie kwalifikacyjnej do Grand Prix 2019 rozgrywanej w duńskim Slangerup. Zawody rozpoczęły się z pięciogodzinnym opóźnieniem, gdyż przed rozpoczę(...)
46
Polski Związek Motorowy powołał zawodników na Rundy Kwalifikacyjne Indywidualnych Mistrzostw Świata FIM. Poniżej prezentujemy listy startowe. (...)
5
Nieco ochłonęły już emocje po inauguracyjnej rundzie Grand Prix, w której 4-krotny mistrz świata - Greg Hancock zajął 10 pozycję. (...)
302
Po sobotniej rundzie cyklu Grand Prix na PGE Narodowym powody do zadowolenia może mieć w głównej mierze Tai Woffinden. Brytyjczyk po raz ósmy w karierze zwyciężył w zawodach o mist(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com