Zainagurowano cykl SEC. Toruńska MotoArena z racji panujących zasad sanitarnych nie mogła być szczelnie wypełniona jak przy okazji zawodów GP ale ci, którzy przybyli na stadion mogli poczuć pierwszy smak zmagań na arenie międzynarodowej.(...)
GRAND PRIX - Wiadomości
0
Zwycięstwem Janusz Kołodzieja zakończyły się wczorajsze zawody Grand Prix Challenge w Landshut. Zawodnik po ośmiu latach przerwy wraca do rywalizacji o tytuł Indywidualnego Mistrza(...)
3
Zwycięstwem Janusza Kołodzieja zakończył się turniej Grand Prix Callallenge. Na drugim miejscu podium stanął Niels Kristian Iversen. Antonio Lindbaeck po biegu dodatkowym z Craigem(...)
0
AC Landshut przygotowuje się do Grand Prix Speedway Challenge, które w dniu dzisiejszym zostaną rozegrane na ich torze. Klub zainwestował dużo pieniędzy na bezpieczeństwo zawodnikó(...)
1029
Dzisiaj o godzinie 17:00 na Stadionie im. Floriana Kapały w Rawiczu rozpocznie się szlagier 11 rundy 2.Ligi żużlowej, w którym to miejscowy Steiner Unia Kolejarz Rawicz podejmować(...)
120
Mistrz świata, Jason Doyle, został wypisany ze szpitala wczesnym rankiem po tym, jak wczoraj w nocy doznał drobnych złamań w wypadku podczas wczorajszego Grand Prix Wielkiej Brytan(...)
7
Za nami 5 runda cyklu Grand Prix, którą na długo zapamiętają kibice z Polski. Na najwyższym stopniu podium stanął podobnie jak w zeszłym roku Polak. Tym razem królem toru Principal(...)
309
Bartosz Zmarzlik wygrał Grand Prix w Cardiff, w finale wyprzedził Taia Woffindena, Macieja Janowskiego oraz Grega Hancocka. W biegu półfinałowym z turniejem pożegnali się Przemysła(...)
827
Od godziny 18:00 czeka nas prawdziwa żużlowa uczta w postaci Grand Prix Wielkiej Brytanii na torze Principality Stadium w Cardiff. Portal ZUZELEND.COM zaprasza wszystkich zainteres(...)
0
Dwukrotny zwycięzca FIM Speedway World Cup, Peter Ljung, otrzymał dziką kartę na SGP Skandynawii, zaplanowaną na 11 sierpnia.(...)
14
Tegoroczne Grand Prix Szwecji na torze HZ Bygg Arena w Hallstavik okazało się szczęśliwe dla Polaków. Triumfował Maciej Janowski, a najniższym stopniu podium stanął Bartosz Zmarzli(...)
187
Maciej Janowski triumfował w Grand Prix Szwecji rozegranej w Hallstavik. Drugie miejsce zajął reprezentant gospodarzy, Fredrik Lindgren, zaś na najniższym stopniu podium stanął kol(...)
460
Od godziny 19:00 czeka nas prawdziwa żużlowa uczta w postaci Grand Prix Szwecji na torze HZ Bygg Arena w Hallstavik. Portal ZUZELEND.COM zaprasza wszystkich zainteresowanych do śle(...)
117
Rozpiska transmisji wydarzeń żużlowych na najbliższe dni(...)
112
Zwycięstwem Taia Woffindena zakończyła się trzecia runda Speedway Grand Prix w Horsens. Na drugim miejscu uplasował się Artem Laguta, a na trzecim stopniu podium stanął Greg Hancoc(...)
557
O godzinie 17:00 w Gnieźnie rozegrany zostanie półfinał Drużynowych Mistrzostw Europy Juniorów, zaś od godziny 19:00 czeka nas prawdziwa żużlowa uczta w postaci Grand Prix Danii w (...)
218
Dzisiaj na torze CASA Arena w duńskim Horsens odbył się trening oraz losowanie listy startowej przed trzecią rudna cyklu Grand Prix. (...)
39
Dan Bewley i Jason Garrity będą rezerwowymi w Adrian Flux FIM Speedway Grand Prix Wielkiej Brytanii.(...)
101
Lider cyklu SGP, Fredrik Lindgren, przyznał że zamiana Szwecji na Andorę pozwoliła mu spojrzeć na żużel w innym świetle. (...)
136
Andreas Jonsson, reprezentant Szwecji i Rospiggarny Hallstavik, były wicemistrz świata, pojedzie z dziką kartą w FIM Speedway Grand Prix Szwecji 7 lipca. Przyjdzie mu wystartować n(...)
46
Takie rzeczy trzeba po prostu zapamiętać i iść do przodu - powiedział po finale ANLAS SGP Czech Tai Woffinden. Anglik ciężko walczył o swoją czwartą wygraną w Pradze, ale stracił (...)