Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Niestety z przykrością musimy poinformować, że dzisiaj w gdańskim szpitalu odszedł od nas Zenon Plech. Jeden z najbardziej utytułowanych żużlowców w Polsce zmagał się od lat z chorobą.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
GRAND PRIX - Wiadomości
337
Dzisiaj przed oficjalnym treningiem, który ostatecznie nie doszedł do skutku, rozlosowano numery startowe, z jakimi uczestnicy cyklu SGP pojadą w jutrzejszym Grand Prix Niemiec w T(...)
109
Ze względu na niekorzystne warunki pogodowe Jury FIM zdecydowało o odwołaniu sesji treningowych.(...)
120
Rozpiska transmisji wydarzeń żużlowych na najbliższe dni(...)
310
Jego miejsce zajmie Niels - Kistian Iversen.(...)
3
BSI Speedway podpisał dzisiaj trzyletnią umowę z Dackarną Malilla na organizację Grand Prix Skandynawii.(...)
1
Znamy pełną obsadę toruńskiej rundy Grand Prix, która odbędzie się 6 października br. na MotoArenie. (...)
249
Patryk Dudek triumfował w rozegranym dzisiaj, na torze w Krsko, Grand Prix Słowenii. Polak w biegu finałowym pokonał Jasona Doylea, trzeciego na mecie Grega Hancocka oraz Fredrika (...)
260
O godzinie 19:00 w słoweńskim Krsko rozpocznie się 8 runda cyklu Grand Prix. Portal ZUZELEND.COM chce serdecznie zaprośić wszystkich chcących śledzić na żywo wyniki z Aztorin Slove(...)
255
Przed sobotnim Grand Prix Słowenii rozlosowane zostały numery startowe w jakich zawodnicy przystąpią do zawodów. Bradzo ciekawie zapowiada się bieg nr 16, kończący czwartą serię ju(...)
34
Matej Zagar poinformował, że opuści sobotnie Grand Prix Słowenii w Krsko. Decyzja podyktowana jest faktem, że Słoweniec wciąż odczuwa skutki niedzielnego upadku w Częstochowie.(...)
1
Nieoficjalnie od paru tygodni, oficjalnie od paru godzin. (...)
14
Martin Vaculik wygrał Grand Prix Polski w Gorzowie. Drugie miejsce zajął Bartosz Zmarzlik, a na najniższym stopniu podium stanął Tai Woffinden. Czwartą pozycję w finale zajął Party(...)
7
Już dzisiaj na stadionie im. Edwarda Jancarza w Gorzowie odbędzie się siódma runda cyklu Grand Prix. Początek zawodów zaplanowano na godzinę 19:00.(...)
370
Na godzinę 16:00 zaplanowany został zaległy mecz Nice 1.ligi żużlowej pomiędzy miejscowym Orłem Łódż a Zdunek Wybrzeżem Gdańs. Natomias o 19:00 rozpocznie się 7 runda cyklu Grand P(...)
39
Kai Huckenbeck po raz kolejny dostanie szansę występu z dziką kartą w FIM Speedway Grand Prix Niemiec. 22 września wystartuje w Teterow.(...)
0
Hallstavik pozostanie przez kolejne dwa lata gospodarzem FIM Speedway Grand Prix Szwecji. BSI Speedway zawarło nową dwuletnią umowę z Rospiggarna Speedway, która zachowa imprezę na(...)
25
Po niemal trzech latach od ostatniego zwycięstwa w Grand Prix Polski na toruńskiej MotoArenie, Nicki Pedersen triumfował w dzisiejszym Grand Prix Skandynawii w szwedzkiej Malilli. (...)
0
Według informacji podanej na oficjalnej stronie SGP(...)
317
Dzisiaj o godzinie 16:00 na nowo powstałym stadionie żużlowym w Łodzi odbędzie się mecz 12 rundy Nice 1.ligi żużlowej pomiędzy miejscowym Orłem a ROW-em Rybnik. Z kolei trzy godzin(...)
42
Zdaniem Grega Hancocka każdy zawodnik jedzie na własny rachunek, a w Malilli przewaga domowego toru będzie dla niego niewielka. W sobotę czeka nas Grand Prix Skandynawii. (...)
© 2002-2015 Zuzelend.com