Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
W dniu dzisiejszym doszło do konsultacji na lini GKSŻ a kluby 2.Ligi żużlowej, podczas których wyrażona została zdecydowana chęć rozegrania sezonu 2020, a także ustalona została wstępna data rozpoczęcia rozgrywek drugoligowych. Na 8 sierpnia zaplanowany start 2 Ligi żużlowej w tym roku. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
GRAND PRIX - Wiadomości
0
W trzeciej rundzie kwalifikacyjnej do Grand Prix 2019 rozgrywanej we włoskim Lonigo zwyciężył Duńczyk, Kenneth Bjerre. O dwa premiowane awansem do Grand Prix Challegne rozegrany zo(...)
245
Słoweniec, Matej Zagar po wygranej w biegu dodatkowym zapewnił sobie zwycięstwo w rundzie kwalifikacyjnej do przyszłorocznego cyklu Grand Prix, rozgrywanej dzisiaj na torze w słowa(...)
1
Krzysztof Kasprzak triumfował w rundzie kwalifikacyjnej do Grand Prix 2019 rozgrywanej w duńskim Slangerup. Zawody rozpoczęły się z pięciogodzinnym opóźnieniem, gdyż przed rozpoczę(...)
46
Polski Związek Motorowy powołał zawodników na Rundy Kwalifikacyjne Indywidualnych Mistrzostw Świata FIM. Poniżej prezentujemy listy startowe. (...)
5
Nieco ochłonęły już emocje po inauguracyjnej rundzie Grand Prix, w której 4-krotny mistrz świata - Greg Hancock zajął 10 pozycję. (...)
302
Po sobotniej rundzie cyklu Grand Prix na PGE Narodowym powody do zadowolenia może mieć w głównej mierze Tai Woffinden. Brytyjczyk po raz ósmy w karierze zwyciężył w zawodach o mist(...)
1
Tai Woffinden wygrał pierwsze, tegoroczne zawody z cyklu Speedway Grand Prix. W Grand Prix Polski na wypełnionym niemal do pełna Stadionie PGE Narodowym Brytyjczyk triumfował przed(...)
74
Monster Energy związało się wieloletnim kontraktem z FIM Speedway World Championships, decydując się na przedłużenie współpracy z BSI Speedway, częścią koncernu IMG.(...)
594
Dzisiaj o 19:00 na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie zainaugurowany zostanie tegoroczny cykl Grand Prix. Portal ZUZELEND.COM zaprasza wszystkich miłośników speedwaya do śledzenia(...)
185
Bartosz Zmarzlik bardzo dobrze się czuje przed SGP, ale zamiast skupiać się na tytule woli żyć teraźniejszością. Żużlowiec Cash Broker Stali Gorzów już od dłuższego czasu był typow(...)
37
Już za niespełna 24 godziny rozpoczniemy zmagania o najważniejszy indywidualny tytuł w dyscyplinie żużlowej. Po raz kolejny speedway’owa elita zawita do stolicy naszego kraju.(...)
286
Dziś podczas oficjalnego treningu przed 1 rundą cyklu Grand Prix na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie rozlosowana numery startowe zawodników, którzy wezmą jutro udział batalię o (...)
41
Za nami losowanie przed Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland. Sobotnia rywalizacja powinna dostarczyć wielu emocji już od pierwszej serii startów!(...)
218
– Żeby zostać mistrzem świata na żużlu nie wystarczą umiejętności i szybko sprzęt, ale potrzeba fury szczęścia – uważa Witold Skrzydlewski, prezes Orła Łódź. W sobotę inauguracja B(...)
412
Około 600 biletów zostało na sobotnie Boll Warsaw FIM SGP of Poland. W środę tor na PGE Narodowym przeszedł test. W turnieju par zaplecza młodzieżowej reprezentacji Polski wygrał d(...)
113
– Kibice żużlowi są najlepsi w Polsce – uważa Janusz Ślączka, trener pierwszoligowego Orła Łódź. – Dzisiaj w Polsce zrobiła się moda na żużel. To także duża zasługa tego, że od czt(...)
93
12 maja na PGE Narodowym w Warszawie odbędzie się Boll Warsaw FIM SGP of Poland. Specjalnie na te zawody na największym polskim stadionie zostanie położona czasowa nawierzchnia. Bu(...)
27
12 maja na PGE Narodowym odbędzie się Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland. Nie ma żadnych zagrożeń związanych z inauguracją zmagań o tegoroczne Indywidualne Mistrzostwo Ś(...)
0
– Mamy pełne trybuny w Grand Prix i na meczach ligowych, a więc w tym roku aż prosi się o tytuł indywidualnego mistrza świata – mówi Piotr Żyto, trener Kolejarza Opole.(...)
0
– W tym sezonie wreszcie ktoś musi dołączyć do mnie i do Tomka Golloba i zdobyć złoto dla Polski. Ile można czekać? A nasi wspaniali kibice tracą cierpliwość – mówi Jerzy Szczakiel(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com