Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Belle Vue Aces
vs
Ipswich Witches
Wczoraj o 20:30
LIVE
Wolverhampton Wolves
vs
Sheffield Tigers
Wczoraj o 20:30
Platinum Motor Lublin drugi raz z rzędu wywalczył tytuł Drużynowego Mistrza Polski. Ze srebrem rozgrywki PGE Ekstraligi zakończył Betard Sparta Wrocław, zaś na najniższym stopniu podium po obronieniu przewagi sprzed tygodnia stanął For Nature Solutions KS Apator Toruń.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
MRGARDEN GKM GRUDZIADZ - Wiadomości
19
MRGARDEN GKM Grudziądz w niedziele popołudnie walczył w wyjazdowym spotkaniu z zespołem Betard Sparty Wrocław. Liderem gości był Artiom Laguta, który na swoim koncie zgromadził 14 (...)
1
Poznański Golęcin jest wyjątkowo gościnny dla przyjezdnych. W niedzielę bliscy sprawienia niespodzianki byli zawodnicy MRGARDEN GKM Grudziądz. Ostatecznie jednak zespół prowadzony (...)
5
W niedzielę MRGARDEN GKM Grudziądz przegrał nieznacznie z Betard Spartą Wrocław. O wyniku spotkania decydował ostatni bieg dnia i trzeba przyznać, że przyjezdni byli bliscy sprawie(...)
0
W niedzielne popołudnie na torze w Poznaniu odbył się mecz pomiędzy zespołem Betard Sparty Wrocław a ekipą MrGarden GKM Grudziądz. Na pomeczowej konferencji widowisko to skomentowa(...)
159
W niedzielne popołudnie na poznańskim Golęcinie doszło do pojedynku pomiędzy Betard Spartą Wrocław i MRGARDEN GKM Grudziądz. W pierwszym w tym roku spotkaniu pomiędzy obiema ekipam(...)
9
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 10 kolejki Betard Sparta Wrocław pokonał(a) na własnym torze MRGARDEN GKM Grudziądz w stosunku 47:43. Prezentujemy Państ(...)
4
Dziesiąta kolejka PGE Ekstraligi już dziś. W tej kolejce jest kilka meczów, gdzie ciężko wskazać faworyta. Przez noc zawodnicy pędzili z czeskiej Pragi aby dziś robić znów wielkie (...)
21
Już jutro ekipa Piotra Barona podejmie drużynę Roberta Kempińskiego na Golęcinie. Początek Ekstraligowych emocji zaplanowano na godzinę 17. (...)
0
15 maja miał miejsce historyczny moment w polskim speedwayu. Starty w Żużlowej Reprezentacji Polski zakończył najlepszy zawodnik w historii ?czarnego sportu? nad Wisłą - Tomasz Gol(...)
1
W środowym półfinale Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych w Częstochowie najlepsi okazali się zawodnicy miejscowej drużyny, którzy zwyciężyli z dorobkiem 27 punktów. Na dr(...)
3
Przed rozpoczęciem spotkania, które miało miejsce w niedzielę przy ulicy Hallera 4 mało kto obstawiał aż tak wysokie zwycięstwo gospodarzy.(...)
40
W najbliższą niedzielę w Poznaniu w X kolejce PGE Ekstraligi Betard Sparta Wrocław podejmie MrGarden GKM Grudziądz. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:00. Trenerzy obu dr(...)
19
Stal Gorzów uległa miejscowemu MRGARDEN GKM Grudziądz, co sprawiło, że na koncie gorzowian możemy zapisać pierwszą porażkę. (...)
44
Z powodu śmierci Krystiana Rempały derby województwa kujawsko-pomorskiego zostały przełożone na inny termin.(...)
290
Kolejne wielkie emocje i piękny speedway można było oglądać w Grudziądzu.(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 9 kolejki MRGARDEN GKM Grudziądz pokonał(a) na własnym torze Stal Gorzów w stosunku 54:36. Prezentujemy Państwu wynik te(...)
1
Już w niedzielę 19 czerwca na stadionie w Grudziądzu odbędzie się mecz 9. Kolejki PGE Ekstraligi między MRGARDEN GKM- em Grudziądz a Stalą Gorzów. Pierwsze spotkanie obu ekip zako(...)
25
W niedzielę 19 czerwca odbędzie się mecz 8. kolejki PGE Ekstraligi między MRGARDEN GKM-em Grudziądz a Stalą Gorzów. Drużyny tę starły się już w ty sezonie na Stadionie im. Edwarda(...)
0
Mimo, że do X kolejki PGE Ekstraligi jeszcze trochę czasu znamy już godziny tych spotkań.(...)
247
Znamy harmonogram meczów i transmisji 9. rundy PGE Ekstraligi, oraz zaległych spotkań, które odbędą się 12 czerwca. (...)
© 2002-2023 Zuzelend.com