Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Kings Lynn Stars
vs
Ipswich Witches
Wczoraj o 20:30
LIVE
Oxford Spires
vs
Belle Vue Aces
Wczoraj o 20:30
LIVE
Sheffield Tigers
vs
Leicester Lions
Wczoraj o 20:30
Organizatorzy cyklu Tauron SEC ogłosili piątkę szczęśliwców, którzy otrzymali stałe dzikie karty na tegoroczne 4 rundy TAURON Speedway Euro Championship.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
MRGARDEN GKM GRUDZIADZ - Wiadomości
19
MRGARDEN GKM Grudziądz w niedziele popołudnie walczył w wyjazdowym spotkaniu z zespołem Betard Sparty Wrocław. Liderem gości był Artiom Laguta, który na swoim koncie zgromadził 14 (...)
1
Poznański Golęcin jest wyjątkowo gościnny dla przyjezdnych. W niedzielę bliscy sprawienia niespodzianki byli zawodnicy MRGARDEN GKM Grudziądz. Ostatecznie jednak zespół prowadzony (...)
5
W niedzielę MRGARDEN GKM Grudziądz przegrał nieznacznie z Betard Spartą Wrocław. O wyniku spotkania decydował ostatni bieg dnia i trzeba przyznać, że przyjezdni byli bliscy sprawie(...)
0
W niedzielne popołudnie na torze w Poznaniu odbył się mecz pomiędzy zespołem Betard Sparty Wrocław a ekipą MrGarden GKM Grudziądz. Na pomeczowej konferencji widowisko to skomentowa(...)
159
W niedzielne popołudnie na poznańskim Golęcinie doszło do pojedynku pomiędzy Betard Spartą Wrocław i MRGARDEN GKM Grudziądz. W pierwszym w tym roku spotkaniu pomiędzy obiema ekipam(...)
9
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 10 kolejki Betard Sparta Wrocław pokonał(a) na własnym torze MRGARDEN GKM Grudziądz w stosunku 47:43. Prezentujemy Państ(...)
4
Dziesiąta kolejka PGE Ekstraligi już dziś. W tej kolejce jest kilka meczów, gdzie ciężko wskazać faworyta. Przez noc zawodnicy pędzili z czeskiej Pragi aby dziś robić znów wielkie (...)
21
Już jutro ekipa Piotra Barona podejmie drużynę Roberta Kempińskiego na Golęcinie. Początek Ekstraligowych emocji zaplanowano na godzinę 17. (...)
0
15 maja miał miejsce historyczny moment w polskim speedwayu. Starty w Żużlowej Reprezentacji Polski zakończył najlepszy zawodnik w historii ?czarnego sportu? nad Wisłą - Tomasz Gol(...)
1
W środowym półfinale Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych w Częstochowie najlepsi okazali się zawodnicy miejscowej drużyny, którzy zwyciężyli z dorobkiem 27 punktów. Na dr(...)
3
Przed rozpoczęciem spotkania, które miało miejsce w niedzielę przy ulicy Hallera 4 mało kto obstawiał aż tak wysokie zwycięstwo gospodarzy.(...)
40
W najbliższą niedzielę w Poznaniu w X kolejce PGE Ekstraligi Betard Sparta Wrocław podejmie MrGarden GKM Grudziądz. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:00. Trenerzy obu dr(...)
19
Stal Gorzów uległa miejscowemu MRGARDEN GKM Grudziądz, co sprawiło, że na koncie gorzowian możemy zapisać pierwszą porażkę. (...)
44
Z powodu śmierci Krystiana Rempały derby województwa kujawsko-pomorskiego zostały przełożone na inny termin.(...)
290
Kolejne wielkie emocje i piękny speedway można było oglądać w Grudziądzu.(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 9 kolejki MRGARDEN GKM Grudziądz pokonał(a) na własnym torze Stal Gorzów w stosunku 54:36. Prezentujemy Państwu wynik te(...)
1
Już w niedzielę 19 czerwca na stadionie w Grudziądzu odbędzie się mecz 9. Kolejki PGE Ekstraligi między MRGARDEN GKM- em Grudziądz a Stalą Gorzów. Pierwsze spotkanie obu ekip zako(...)
25
W niedzielę 19 czerwca odbędzie się mecz 8. kolejki PGE Ekstraligi między MRGARDEN GKM-em Grudziądz a Stalą Gorzów. Drużyny tę starły się już w ty sezonie na Stadionie im. Edwarda(...)
0
Mimo, że do X kolejki PGE Ekstraligi jeszcze trochę czasu znamy już godziny tych spotkań.(...)
247
Znamy harmonogram meczów i transmisji 9. rundy PGE Ekstraligi, oraz zaległych spotkań, które odbędą się 12 czerwca. (...)
© 2002-2024 Zuzelend.com