Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Trener Żużlowej Reprezentacji Polski, Rafał Dobrucki przedstawił skład narodowej drużyny na sezon 2024. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
MRGARDEN GKM GRUDZIADZ - Wiadomości
0
W niedzielę zespół MRGARDEN GKM Grudziądz pokonał PGE Stal Rzeszów 45:44. W piątek odbył się ostatni trening przed tym ważnym spotkaniem. Ku zaskoczeniu tych, którzy nie wierzyli b(...)
0
Po ogromnym trudzie obu drużyn włożonym w mecz, lepsza okazała się drużyna gospodarzy, która wygrała jednym oczkiem.(...)
0
Po wyrównanym spotkaniu oby beniaminków lepszym okazał się miejscowy MRGARDEN GKM Grudziądz. Najskuteczniejszym zawodnikiem z Grudziądza był Artiom Laguta, za to w PGE Stali Rzeszó(...)
0
W najbliższą niedzielę dojdzie do starcia beniaminków PGE Ekstraligi - MRGARDEN GKM Grudziądz i PGE Stali Rzeszów. Oba zespoły do tej pory mają po jednym zwycięstwie w PGE Ekstrali(...)
0
Czara goryczy się przelewa, grudziądzcy kibice głodni są sukcesu i euforii która towarzyszyła im podczas wygranego meczu z obecnym Mistrzem Polski moneymakesmoney.pl Stalą Gorzów(...)
0
Zostawić za sobą wszelkie negatywne emocje i wziąć się do pracy - zgodnie powtarzali zawodnicy MRGARDEN GKMu Grudziądz. Czas na rehabilitacje przychodzi już w najbliższą niedziele.(...)
0
W ostatnią niedzielę MRGARDEN GKM Grudziądz uległ Unii Tarnów w stosunku 52:37. Jedną z dwóch najjaśniejszych gwiazd w zespole Roberta Kempińskiego był Krzysztof Buczkowski. (...)
0
Unia Tarnów dość łatwo pokonała na wyjeździe grudziądzki zespół. Po meczu Tomasz Gollob przyznał, że tarnowianie to pretendenci do mistrzostwa w tym roku. Paweł Baran natomiast poc(...)
0
Nie tak wyobrażali sobie grudziądzanie ten mecz. Przygotowania toru szły prawidłowo, nawet zapowiadane opady deszczu nie miały popsuć planów na wygraną MRGARDEN GKMu Grudziądz. Sta(...)
0
Artem Laguta wygrał w jednej z rozgrywanych eliminacji do Speedway European Championships Challenge we francuskim Lamothe-Landerron. Drugie miejsce zają po przegranej z Rosjaninem (...)
0
Odrabiamy zaległości - czas na jeden z ciekawiej zapowiadających się meczów niedzielnej kolejki PGE Ekstraligi (I runda). MRGARDEN GKM Grudziądz podejmie na własnym torze tarnowską(...)
0
W siedzibie MRGARDEN GKMu Grudziądz odbyła się przedmeczowa konferencja.(...)
0
Ile warte było ,,wejście" w nazwę GKMu Grudziądz ?(...)
0
W Grudziądzu są już do nabycia bilety na mecz z Unią Tarnów.(...)
0
Trener drużyny MRGARDEN GKM Grudziądz Robert Kempiński na łamach magazynu PGE Ekstraligi emitowanego na antenie NSport+ skomentował stan toru we Wrocławiu.(...)
0
Tegoroczny beniaminek Ekstraligi, drużyna GKM-u Grudziądz pozyskała głównego sponsora tytularnego. Działacze podczas porannej konferencji podpisali umowę z firmą MRGARDEN. (...)
© 2002-2023 Zuzelend.com