Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Belle Vue Aces
vs
Oxford Spires
Dzisiaj o 20:30
LIVE
Birmingham Brummies
vs
Sheffield Tigers
Dzisiaj o 20:30
Duńczyk, Leon Madsen triumfował w drugim finale Tauron SEC rozegranym na torze w Grudziądzu. Drugie miejsce przypadło dla Kacpra Woryny. Na najniższym stopniu podium stanął Piotr Pawlicki.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
MRGARDEN GKM GRUDZIADZ - Wiadomości
50
Wczorajszy mecz pomiędzy Unią Tarnów,a GKM Grudziądz zakończył się zwycięstwem gospodarzy w stosunku 47:43. (...)
71
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 8 kolejki Unia Tarnów pokonał(a) na własnym torze MRGARDEN GKM Grudziądz w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik te(...)
0
Czas na rundę rewanżową. Dzisiaj rozdane zostaną pierwsze punkty bonusowe. Sezon ligowy w zasadniczej fazie jest na półmetku. Jest też sporo meczów zaległych, które będą odrabiane (...)
77
Jak cieszyć się żużlem czy indywidualnymi wynikami, gdy w sercu ciągle żal i smutek ?(...)
36
Szwed, Antonio Lindbaeck opuścił areszt po tym jak we wtorek zaraz po meczu szwedzkiej Elitserien został zatrzymany przez policję w związku z podejrzeniem o dokonanie czynności sek(...)
2
5 czerwca odbędzie się kolejna runda DMP na torze w Mościcach. (...)
10
Ustalono datę rozegrania 7. kolejki PGE Ekstraligi(...)
16
W związku z dzisiejszą śmiercią Krystiana Rempały, PGE Ekstraliga zdecydowała się odwołać całą jutrzejszą kolejkę.(...)
4
W Toruniu mecze derbowe to mecze święte. Najbardziej jednak rozgrzewały te pomiędzy ówczesnym Apatorem Toruń a Polonią Bydgoszcz z braćmi Gollobami. Policja zjeżdżała się z całego (...)
40
Znamy już awizowane składy na Derby województwa Kujawsko-Pomorskiego ! (...)
1
Grzegorz Zengota w niedzielnym spotkaniu pomiędzy Fogo Unią Leszno, a MRGARDEN GKM Grudziądz był jednym z najlepiej punktujących zawodników. Po raz kolejny przy jego nazwisku widzi(...)
0
W poniedziałkowym komunikacie PGE EKSTRALIGI poznaliśmy obsadę sędziowską 7. rundy DMP. (...)
6
W niedzielne popołudnie na stadionie im. Alfreda Smoczyka drużyna MRGARDEN GKM Grudziądz uległa Fogo Unii Leszno. Gospodarze pewnie zwyciężyli w meczu VI kolejki PGE Ekstraligi. Ni(...)
4
Artiom Łaguda w meczu pomiędzy Fogo Unią Leszno, a MRGARDEN GKM Grudziądz zdobył aż 16 punktów w sześciu startach. Pomimo przegranego meczu zawodnik GKMu nie ukrywał swojego uśmiec(...)
0
Fogo Unia Leszno w niedzielne popołudnie na obiekcie przy Strzeleckiej podejmowała drużynę MRGARDEN GKM Grudziądz. Leszczynianie zwyciężyli na stadionie im. Alfreda Smoczyka w stos(...)
0
29 maja odbędzie się spotkanie MRGARDEN GKM Grudziądz z KS Get Well Toruń na grudziądzkim stadionie. W Toruniu jest możliwość kupna biletów na to wyjazdowe spotkanie Aniołów. (...)
4
Fogo Unia Leszno pokazała dzisiaj swoją siłę, na własnym torze pokonała MRGARDEN GKM Grudziądz 55:35. Jest to drugie zwycięstwo Byków w tym sezonie. Najlepszym zawodnikiem "Byków" (...)
10
W ramach VI kolejki PGE Ekstraligi Fogo Unia Leszno na stadionie im. Alfreda Smoczyka podejmowała drużynę MRGARDEN GKM Grudziądz. Mecz zakończył się zwycięstwem miejscowej drużyny (...)
8
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 6 kolejki Fogo Unia Leszno pokonał(a) na własnym torze MRGARDEN GKM Grudziądz w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wyn(...)
28
Na dzisiejsze popołudnie zaplanowano mecze VI kolejki PGE Ekstraligi. W jednym z niedzielnych spotkań dojdzie do pojedynku pomiędzy Fogo Unią Leszno a MRGARDEN GKM Grudziądz. W dru(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com