Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Belle Vue Aces
vs
Ipswich Witches
25.09.2023 - 20:30
LIVE
Wolverhampton Wolves
vs
Sheffield Tigers
25.09.2023 - 20:30
Platinum Motor Lublin drugi raz z rzędu wywalczył tytuł Drużynowego Mistrza Polski. Ze srebrem rozgrywki PGE Ekstraligi zakończył Betard Sparta Wrocław, zaś na najniższym stopniu podium po obronieniu przewagi sprzed tygodnia stanął For Nature Solutions KS Apator Toruń.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
MRGARDEN GKM GRUDZIADZ - Wiadomości
50
Wczorajszy mecz pomiędzy Unią Tarnów,a GKM Grudziądz zakończył się zwycięstwem gospodarzy w stosunku 47:43. (...)
71
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 8 kolejki Unia Tarnów pokonał(a) na własnym torze MRGARDEN GKM Grudziądz w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik te(...)
0
Czas na rundę rewanżową. Dzisiaj rozdane zostaną pierwsze punkty bonusowe. Sezon ligowy w zasadniczej fazie jest na półmetku. Jest też sporo meczów zaległych, które będą odrabiane (...)
77
Jak cieszyć się żużlem czy indywidualnymi wynikami, gdy w sercu ciągle żal i smutek ?(...)
36
Szwed, Antonio Lindbaeck opuścił areszt po tym jak we wtorek zaraz po meczu szwedzkiej Elitserien został zatrzymany przez policję w związku z podejrzeniem o dokonanie czynności sek(...)
2
5 czerwca odbędzie się kolejna runda DMP na torze w Mościcach. (...)
10
Ustalono datę rozegrania 7. kolejki PGE Ekstraligi(...)
16
W związku z dzisiejszą śmiercią Krystiana Rempały, PGE Ekstraliga zdecydowała się odwołać całą jutrzejszą kolejkę.(...)
4
W Toruniu mecze derbowe to mecze święte. Najbardziej jednak rozgrzewały te pomiędzy ówczesnym Apatorem Toruń a Polonią Bydgoszcz z braćmi Gollobami. Policja zjeżdżała się z całego (...)
40
Znamy już awizowane składy na Derby województwa Kujawsko-Pomorskiego ! (...)
1
Grzegorz Zengota w niedzielnym spotkaniu pomiędzy Fogo Unią Leszno, a MRGARDEN GKM Grudziądz był jednym z najlepiej punktujących zawodników. Po raz kolejny przy jego nazwisku widzi(...)
0
W poniedziałkowym komunikacie PGE EKSTRALIGI poznaliśmy obsadę sędziowską 7. rundy DMP. (...)
6
W niedzielne popołudnie na stadionie im. Alfreda Smoczyka drużyna MRGARDEN GKM Grudziądz uległa Fogo Unii Leszno. Gospodarze pewnie zwyciężyli w meczu VI kolejki PGE Ekstraligi. Ni(...)
4
Artiom Łaguda w meczu pomiędzy Fogo Unią Leszno, a MRGARDEN GKM Grudziądz zdobył aż 16 punktów w sześciu startach. Pomimo przegranego meczu zawodnik GKMu nie ukrywał swojego uśmiec(...)
0
Fogo Unia Leszno w niedzielne popołudnie na obiekcie przy Strzeleckiej podejmowała drużynę MRGARDEN GKM Grudziądz. Leszczynianie zwyciężyli na stadionie im. Alfreda Smoczyka w stos(...)
0
29 maja odbędzie się spotkanie MRGARDEN GKM Grudziądz z KS Get Well Toruń na grudziądzkim stadionie. W Toruniu jest możliwość kupna biletów na to wyjazdowe spotkanie Aniołów. (...)
4
Fogo Unia Leszno pokazała dzisiaj swoją siłę, na własnym torze pokonała MRGARDEN GKM Grudziądz 55:35. Jest to drugie zwycięstwo Byków w tym sezonie. Najlepszym zawodnikiem "Byków" (...)
10
W ramach VI kolejki PGE Ekstraligi Fogo Unia Leszno na stadionie im. Alfreda Smoczyka podejmowała drużynę MRGARDEN GKM Grudziądz. Mecz zakończył się zwycięstwem miejscowej drużyny (...)
8
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 6 kolejki Fogo Unia Leszno pokonał(a) na własnym torze MRGARDEN GKM Grudziądz w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wyn(...)
28
Na dzisiejsze popołudnie zaplanowano mecze VI kolejki PGE Ekstraligi. W jednym z niedzielnych spotkań dojdzie do pojedynku pomiędzy Fogo Unią Leszno a MRGARDEN GKM Grudziądz. W dru(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com