Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Belle Vue Aces
vs
Ipswich Witches
Wczoraj o 20:30
LIVE
Wolverhampton Wolves
vs
Sheffield Tigers
Wczoraj o 20:30
Platinum Motor Lublin drugi raz z rzędu wywalczył tytuł Drużynowego Mistrza Polski. Ze srebrem rozgrywki PGE Ekstraligi zakończył Betard Sparta Wrocław, zaś na najniższym stopniu podium po obronieniu przewagi sprzed tygodnia stanął For Nature Solutions KS Apator Toruń.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
MRGARDEN GKM GRUDZIADZ - Wiadomości
4
Trener żółto-niebieskiej drużyny z nad Wisły ustalił terminy treningów punktowanych. (...)
5
19 -letni wychowanek gnieźnieńskiego Startu, Patryk Fajfer podpisał dzisiaj kontrakt z GKM MrGarden Grudziądz. (...)
10
MRGARDEN GKM Grudziądz wczoraj pozyskał "nowego" zawodnika. Na kolejny sezon z klubem związał się Marcin Nowak.(...)
18
Spadkowicz, a zarazem beniaminek Ekstraligi MRGARDEN GKM Grudziądz szukał juniora, który miałby wzmocnić formację najmłodszych jeźdźców. Tym okazał się Marcin Nowak.(...)
11
Sezon 2016 nadchodzi coraz większymi krokami. Zima to czas intensywnych przygotowań dla zawodników.(...)
471
8 kwietnia (piątek) zostaną zainaugurowane rozgrywki o Drużynowe Mistrzostwo Polski. W meczu inauguracyjnym zmierzą się drużyny z Leszna i Gorzowa.(...)
119
MRGARDEN GKM Grudziądz wraz z wejściem do PGE Ekstraligi wzmocnił się znacząco jednym zawodnikiem. Od nowego roku w grudziądzkiej drużynie będzie startował Antonio Lindbaeck. Dotyc(...)
961
Działacze z Grudziądza do dnia dzisiejszego mieli czas na podjęcie decyzji czy drużyna wystartuje w sezonie 2016 w PGE Ekstralidze.(...)
966
Grudziądz miałby zająć miejsce PGE Stali Rzeszów, która w sezonie 2016 nie wystartuje w najwyższej klasie rozgrywek. (...)
546
Ruch na rynku transferowym nabiera właściwego tempa. Zawodnicy i drużyny przebierają w ofertach, których jest już coraz mniej. Niektóre kluby już skompletowały swoje zespoły na zbl(...)
66
Przez cały sezon 2015 PGE Ekstraliga prowadziła wewnętrzną ocenę klubów pod względem organizacji meczów, włączając w to zachowanie drużyny klubu przyjezdnego podczas rozgrywek PGE (...)
259
Zawodnik ustalił z działaczami klubu znad Wisły warunki kontraktu na sezon 2016.(...)
156
MRGARDEN GKM Grudziądz zakontraktował kolejnego zawodnika na przyszłoroczne rozgrywki. Grudziądzanie poinformowali o uzgodnieniu warunków finansowych z Tomaszem Gollobem.(...)
129
Marzenie wielu pokoleń mieszkańców Grudziądza i okolic spełniło się w sezonie 2015. Po wielu latach jazdy na zapleczu PGE Ekstraligi MRGARDEN GKM Grudziądz przebojem wdarł się do n(...)
2
Kolejna wiadomość dla fanów grudziądzkiego speedwaya. W dniu dzisiejszym kontrakt przedłużył Mike Trzensiok.(...)
98
Razem spadliśmy i razem powinniśmy awansować to hasło, które wprowadza zespół Roberta Kempińskiego w następny sezon.(...)
84
GKM Grudziądz i Stal Rzeszów uznawani byli za kocpiuszków Ekstraligi. Większość nie dawała im szans w nawiązaniu walki z bywalcami najwyższej klasy rozgrywkowej.(...)
314
Informowaliśmy dzisiaj, że kontrakt z MRGARDEN GKM Grudziądz podpisał Krzysztof Buczkowski. Działacze z Grudziądza doszli do porozumienia również z Rafałem Okoniewskim.(...)
62
Mimo, że drużyna z Grudziądza nie zdołała utrzymać się w PGE Ekstralidze to nie zamierza próżnować. Klub przedłużył w ostatnim czasie kontrakt z Artiomem Łagutą, a dzisiaj poinform(...)
4
W najbliższą sobotę, 19 września w godz. 9 ? 13 w hali widowiskowo-sportowej na os. Lotnisko w Grudziądzu (ul. Nauczycielska 19) odbędzie się pierwsza edycja turnieju piłkarskiego (...)
© 2002-2023 Zuzelend.com