Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Za nami pierwszy dzień turnieju Texom European Individual Ice Speedway Championship – Sanok 2024. Zawody zdominował weteran ice speedwaya, Austriak Franz Zorn. Drugie miejsce zajął Niemiec Max Niedermeier, a trzecie reprezentant Szwecji Jimmy Olsen. Reprezentant Polski, Michał Knapp ukończył sobotn(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
MRGARDEN GKM GRUDZIADZ - Wiadomości
1
Rafał Okoniewski to kolejny bohater widowiska, które oglądać można było w sobotę - zdobył on bowiem 12 oczek i bonus. (...)
1
W sobotę ekipa Roberta Kempińskiego rozgromiła podczas inauguracji PGE Ekstraligi Unię Tarnów(...)
6
Już w najbliższy piątek na torze gorzowskiego stadionu im. Edwarda Jancarza rozegrana zostanie 2 runda PGE Ekstraligi, w której to miejscowa Stal podejmować będzie MrGarden GKM Gr(...)
5
Mecz w Lesznie sprawił, że wszyscy widzą w gorzowskiej Stali pretendentów do tytułu Drużynowego Mistrza Polski. Grudziądz wygrał na własnym torze z Unią Tarnów, jednak nikt nie pop(...)
12
Żużlowa encyklopedia - tak mówią na Tomasza Lorka. Nie można się z tym nie zgodzić, bo posiada on ogromną wiedzę na temat czarnego sportu.(...)
6
Podopieczni Roberta Kempińskiego nie mają zbyt wiele czasu na odpoczynek ani na treningi, bowiem już w najbliższy piątek jadą na swój pierwszy wyjazdowy pojedynek. (...)
29
Kibice na stadionie i zapewne przed telewizorami przecierali oczy ze zdumienia. Wiele osób przewidywało zwycięstwo gospodarzy, lecz nie pogrom gości. (...)
1
Początek w Grudziądzu zaczął się dobrze dla gospodarzy. Wygrali oni bowiem 57:33, a punktować zaczęli juniorzy. (...)
5
Żużlowcy Unii Tarnów i GKM Grudziądz zainaugurowali w sobotę sezon. Wysokiej porażki doznała tarnowska Unia, która na torze w Grudziądzu przegrała aż 24 punktami (33:57)!(...)
195
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 1 kolejki MRGARDEN GKM Grudziądz pokonał(a) na własnym torze Unia Tarnów w stosunku 57:33. Prezentujemy Państwu wynik te(...)
4
Przed chwilą poznaliśmy skład w jakim przystąpi zespół MrGarden GKM Grudziądz do spotkania z Unią Tarnów.(...)
2
Już w najbliższą sobotę MRGARDEN GKM meczem z Unią Tarnów rozpocznie nowy sezon ligowy w PGE Ekstralidze. (...)
102
Dziś na stadionie przy ulicy Hallera 4 w Grudziądzu odbył się kolejny już test-mecz. (...)
1
W piątek 15 kwietnia na stadionie Edwarda Jancarza Stal Gorzów podejmie ekipę MRGarden GKM Grudziądz. Ruszyła sprzedaż wejściówek na to spotkanie. (...)
0
Meczem inauguracyjnym dla zawodników MRGARDEN GKM Grudziądz będzie wystąpienie przeciwko Unii Tarnów. (...)
7
Wczoraj podopieczni Roberta Kempińskiego polegli w Zielonej Górze miejscowej ekipie 55 : 35 . (...)
2
W sparingu pomiędzy drużynami z Zielonej Góry i Grudziądza lepsi okazali się zawodnicy gospodarzy, którzy zwyciężyli w stosunku 55:35.(...)
70
W dniu dzisiejszym w Bydgoszczy byliśmy świadkami zawodów eliminacyjnych o Złoty Kask. Awans uzyskali: Krzysztof Buczkowski, Patryk Dudek, Damian Baliński, Krystian Pieszczek, a S(...)
16
Już w najbliższą niedzielę zawodnicy z Grudziądza pojadą do Grodu Myszki Miki, by rozegrać kolejny kontrolny mecz. (...)
3
W piątek na torze w Grudziądzu rozegrany zostanie mecz kontrolny, w którym to MrGarden GKM Grudziądz zmierzy się Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk. (...)
© 2002-2024 Zuzelend.com