Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Belle Vue Aces
vs
Oxford Spires
Dzisiaj o 20:30
LIVE
Birmingham Brummies
vs
Sheffield Tigers
Dzisiaj o 20:30
Duńczyk, Leon Madsen triumfował w drugim finale Tauron SEC rozegranym na torze w Grudziądzu. Drugie miejsce przypadło dla Kacpra Woryny. Na najniższym stopniu podium stanął Piotr Pawlicki.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
MRGARDEN GKM GRUDZIADZ - Wiadomości
99
Lubiliście grać w scrabble? Zapewne w wielu przypadkach odpowiedź będzie twierdząca. My nie będziemy w nie grać, ale cykl moich kolejnych artykułów będzie miał spory związek właśni(...)
507
Choć pozostanie Artioma Łaguty w drużynie MRGARDEN GKM-u Grudziądz wydawało się mało prawdopodobne to stało się faktem! Rosjanin przedłużył kontrakt z drużyną na sezon 2016!(...)
0
W ostatniej kolejce rundy zasadniczej PGE Ekstraligi Spar Falubaz Zielona Góra pokonał MRGARDEN GKM Grudziądz 57:33. Choć przewaga zielonogórzan była widoczna już od początku, emoc(...)
0
Hubert Łęgowik to jeden z juniorów MRGARDEN GKM Grudziądz. Podczas ostatniego spotkania rozgrywanego na Hallera 4 Hubert zdołał wywalczyć tylko jedno ,,oczko". (...)
0
Przed nami ostatnia kolejka rundy zasadniczej sezonu 2015. Dla niektórych drużyn to nadspodziewanie szybki koniec tych rozgrywek. 14 kolejka rozstrzygnie kto z kim pojedzie w półfi(...)
0
W najbliższy weekend rozegrana zostanie ostatnia kolejka rundy zasadniczej PGE Ekstraligi. W niedziele będziemy mogli oglądać zmagania drużyn z Torunia i Tarnowa, Zielonej Góry i G(...)
0
Marcin Nowak na co dzień wychowanek Leszczyńskiej Unii od dwóch sezonów broni barw MRGARDEN GKM Grudziądz mając pewne miejsce w składzie. (...)
0
W ubiegłą niedzielę MRGARDEN GKM Grudziądz podejmował na swoim torze KS Toruń. Spotkanie udało się wygrać, co sprawiło, że beniaminek wciąż jest w grze, której stawką jest utrzyman(...)
0
Już w najbliższą niedzielę drużyna z Myszka Miki na plastronie podejmować będzie beniaminka tegorocznych rozgrywek PGE Ekstraligi.(...)
0
MRGARDEN GKM Grudziądz wciąż jest w grze. Z jednej strony istnieją szanse na utrzymanie się w PGE Ekstralidze, z drugiej strony są one nikłe. (...)
0
Rafał Okoniewski to najwyżej punktujący zawodnik wczorajszego meczu MRGARDEN GKM Grudziądz przeciwko KS Toruń. Zdobył on komplet punktów. (...)
0
Na bonus szans nie było, na wygraną już tak. Ten plan zrealizowali zawodnicy MRGARDEN GKM Grudziądz. Wygrali oni za dwa punkty z KS Toruń wynikiem 49:41. (...)
0
Po zaciętym, wielokrotnie przerywanym pojedynku MRGARDEN GKM Grudziądz wygrał z KS Toruń 49:41. Miejscowi jechali o życie, goście o play offy. (...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 13 kolejki MRGARDEN GKM Grudziądz pokonał(a) na własnym torze KS Toruń w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego(...)
0
Juniorzy Betard Sparty Wrocław okazali się być najlepsi w VII rundzie Ligi Juniorów rozgrywanej na stadionie im. Edwarda Jancarza w Gorzowie. Drugie miejsce ex aequo ekipy Fogo Uni(...)
0
XIII kolejka PGE Ekstraligi rozpocznie się już w piątek, 14 sierpnia, hitowym pojedynkiem pomiędzy Unią Leszno a Spar Falubazem Zielona Góra. Natomiast trzy inne mecze zostaną roze(...)
0
PGE Stal Rzeszów pewnie pokonała MRGARDEN GKM Grudziądz w stosunku 61:29. Po meczu odbyła się konferencja, na której pojawili się przedstawiciele obu ekip, a mianowicie Robert Kępi(...)
0
Po bardzo jednostronnym spotkaniu jaki rozegrano przy Hetmańskiej, PGE Stal Rzeszów bez kłopotów pokonała drużynę GKMu Grudziądz 61:29. Bonus trafił na konto Żurawi. (...)
0
W najbliższy weekend rozegrana zostanie już XII kolejka PGE Ekstraligi. W niedziele będziemy mogli oglądać zmagania drużyn z Tarnowa i Wrocławia, Gorzowa i Zielonej Góry, Rzeszowa (...)
0
Już w najbliższą niedzielę Żurawie podejmą u siebie ekipę z Grudziądza. Oto składy awizowane obu drużyn.(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com