Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Belle Vue Aces
vs
Ipswich Witches
25.09.2023 - 20:30
LIVE
Wolverhampton Wolves
vs
Sheffield Tigers
25.09.2023 - 20:30
Platinum Motor Lublin drugi raz z rzędu wywalczył tytuł Drużynowego Mistrza Polski. Ze srebrem rozgrywki PGE Ekstraligi zakończył Betard Sparta Wrocław, zaś na najniższym stopniu podium po obronieniu przewagi sprzed tygodnia stanął For Nature Solutions KS Apator Toruń.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
MRGARDEN GKM GRUDZIADZ - Wiadomości
99
Lubiliście grać w scrabble? Zapewne w wielu przypadkach odpowiedź będzie twierdząca. My nie będziemy w nie grać, ale cykl moich kolejnych artykułów będzie miał spory związek właśni(...)
507
Choć pozostanie Artioma Łaguty w drużynie MRGARDEN GKM-u Grudziądz wydawało się mało prawdopodobne to stało się faktem! Rosjanin przedłużył kontrakt z drużyną na sezon 2016!(...)
0
W ostatniej kolejce rundy zasadniczej PGE Ekstraligi Spar Falubaz Zielona Góra pokonał MRGARDEN GKM Grudziądz 57:33. Choć przewaga zielonogórzan była widoczna już od początku, emoc(...)
0
Hubert Łęgowik to jeden z juniorów MRGARDEN GKM Grudziądz. Podczas ostatniego spotkania rozgrywanego na Hallera 4 Hubert zdołał wywalczyć tylko jedno ,,oczko". (...)
0
Przed nami ostatnia kolejka rundy zasadniczej sezonu 2015. Dla niektórych drużyn to nadspodziewanie szybki koniec tych rozgrywek. 14 kolejka rozstrzygnie kto z kim pojedzie w półfi(...)
0
W najbliższy weekend rozegrana zostanie ostatnia kolejka rundy zasadniczej PGE Ekstraligi. W niedziele będziemy mogli oglądać zmagania drużyn z Torunia i Tarnowa, Zielonej Góry i G(...)
0
Marcin Nowak na co dzień wychowanek Leszczyńskiej Unii od dwóch sezonów broni barw MRGARDEN GKM Grudziądz mając pewne miejsce w składzie. (...)
0
W ubiegłą niedzielę MRGARDEN GKM Grudziądz podejmował na swoim torze KS Toruń. Spotkanie udało się wygrać, co sprawiło, że beniaminek wciąż jest w grze, której stawką jest utrzyman(...)
0
Już w najbliższą niedzielę drużyna z Myszka Miki na plastronie podejmować będzie beniaminka tegorocznych rozgrywek PGE Ekstraligi.(...)
0
MRGARDEN GKM Grudziądz wciąż jest w grze. Z jednej strony istnieją szanse na utrzymanie się w PGE Ekstralidze, z drugiej strony są one nikłe. (...)
0
Rafał Okoniewski to najwyżej punktujący zawodnik wczorajszego meczu MRGARDEN GKM Grudziądz przeciwko KS Toruń. Zdobył on komplet punktów. (...)
0
Na bonus szans nie było, na wygraną już tak. Ten plan zrealizowali zawodnicy MRGARDEN GKM Grudziądz. Wygrali oni za dwa punkty z KS Toruń wynikiem 49:41. (...)
0
Po zaciętym, wielokrotnie przerywanym pojedynku MRGARDEN GKM Grudziądz wygrał z KS Toruń 49:41. Miejscowi jechali o życie, goście o play offy. (...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 13 kolejki MRGARDEN GKM Grudziądz pokonał(a) na własnym torze KS Toruń w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego(...)
0
Juniorzy Betard Sparty Wrocław okazali się być najlepsi w VII rundzie Ligi Juniorów rozgrywanej na stadionie im. Edwarda Jancarza w Gorzowie. Drugie miejsce ex aequo ekipy Fogo Uni(...)
0
XIII kolejka PGE Ekstraligi rozpocznie się już w piątek, 14 sierpnia, hitowym pojedynkiem pomiędzy Unią Leszno a Spar Falubazem Zielona Góra. Natomiast trzy inne mecze zostaną roze(...)
0
PGE Stal Rzeszów pewnie pokonała MRGARDEN GKM Grudziądz w stosunku 61:29. Po meczu odbyła się konferencja, na której pojawili się przedstawiciele obu ekip, a mianowicie Robert Kępi(...)
0
Po bardzo jednostronnym spotkaniu jaki rozegrano przy Hetmańskiej, PGE Stal Rzeszów bez kłopotów pokonała drużynę GKMu Grudziądz 61:29. Bonus trafił na konto Żurawi. (...)
0
W najbliższy weekend rozegrana zostanie już XII kolejka PGE Ekstraligi. W niedziele będziemy mogli oglądać zmagania drużyn z Tarnowa i Wrocławia, Gorzowa i Zielonej Góry, Rzeszowa (...)
0
Już w najbliższą niedzielę Żurawie podejmą u siebie ekipę z Grudziądza. Oto składy awizowane obu drużyn.(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com