Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Tomasz Bajerski w dniu dzisiejszym zrezygnował z funkcji menadżera eWinner Apator Toruń. Decyzja podjęta została po ukazaniu się publikacji o problemach z życia prywatnego, które według właścicieli negatywnie wpływają na wizerunek klubu. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
1. LIGA ŻUŻLOWA - Wiadomości
207
Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno pokonał na własnym torze eWinner Apatora Toruń w stosunku 46:44. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
102
Ze średnią 1,954 pkt. na bieg Krystian Pieszczek był 14. najskuteczniejszym zawodnikiem w eWinner 1. Lidze. Miał też epizod w GKM – ie Grudziądz startując na zasadzie gościa. W dwó(...)
102
Sezon ligowy dla Polonii Bydgoszcz dobiegł końca. Zespół z kujawsko – pomorskiego utrzymał się eWinner 1. Lidze zajmując ostatecznie 7. miejsce z 11 punktami ligowymi. Nad ostatnią(...)
1
Abramczyk Polonia Bydgoszcz pokonała na własnym torze Arged Malesa TŻ Ostrovię Ostrów Wlkp. w stosunku 58:31. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
206
Z powodu złego stanu toru po opadach deszczu, zaplanowane na dziś spotkanie 14. kolejki eWinner 1. LŻ pomiędzy Abramczyk Polonią Bydgoszcz i Arged Malesa TŻ Ostrovią Ostrów Wielkop(...)
0
Pożegnanie z sezonem, bo tak można przedstawić sobotnie spotkanie pomiędzy zespołem z Gniezna a drużyną z Torunia. Mecz w Gnieźnie przy ulicy Wrzesińskiej 25 rozpocznie się o godz.(...)
0
Powoli dobiega końca przyśpieszony sezon żużlowy w naszym kraju. Niektóre kluby już zakończyły ligowe ściganie, inne zrobią to w ten weekend. Jednym z tych klubów, która ma przed s(...)
103
Wczorajszego dnia Wybrzeże Gdańsk wygrało wyjazdowe spotkanie z Unią Tarnów 53:37. Niestety zwycięstwo zostało okupione kontuzją Krystiana Pieszczka, który sezon kończy ze złamaną (...)
106
Zdunek Wybrzeże Gdańsk pokonało na wyjeździe Unię Tarnów w stosunku 53:37. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
SC Lokomotiv Daugavpils pokonał na własnym torze Orła Łódź w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Drugie podejście w sobotę(...)
153
Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno pokonał na wyjeździe Arged Malesa TŻ Ostrovię Ostrów Wlkp. w stosunku 54:36. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania. Punkt bonusowy w(...)
1
Abramczyk Polonia Bydgoszcz zremisował(a) na wyjeździe z ekipą Orzeł Łódź w stosunku 45:45. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
826
Jutro w Tarnowie nie pojadą(...)
620
W wieku 26 lat Mikkel Bech postanowił zakończyć żużlową karierę. Przez ostatnie sezony w Polsce reprezentował barwy Zdunka Wybrzeża Gdańsk.(...)
929
Zdunek Wybrzeże Gdańsk pokonał na własnym torze SC Lokomotiv Daugavpils w stosunku 50:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
439
eWinner Apator Toruń pokonał na własnym torze Unię Tarnów w stosunku 64:26, dzięki czemu wjeżdża do PGE EKstraligi. Prezentujemy Państwu wyniki tego spotkania.(...)
106
Główna Komisja Sportu Żużlowego wydała nowy komunikat, w którym informuje o terminach przełożonych spotkań.(...)
112
W najnowszym komunikacie GKSŻ poinformowała o przełożeniu dwóch spotkań z eWinner 1. Ligi żużlowej.(...)
2
Abramczyk Polonia Bydgoszcz pokonała na własnym torze Unię Tarnów w stosunku 49:41. Punkt bonusowy przypadł gościom. Prezentujemy Państwu wynik niedzielnego spotkania.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com