Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Po ostatnim okrążeniu dnia, kiedy cichnie warkot żużlowych motocykli można na spokojnie zebrać myśli i przeanalizować to, co zobaczyliśmy na torze. Czytelnicy Zuzelend.com mają okazję poznać spojrzenie Dariusza Momota, pasjonata sportu żużlowego, który współtworzył historię rybnickiego klubu sportow(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
1. LIGA ŻUŻLOWA - Wiadomości
1
W niedzielne popołudnie w meczu Car Gwarant Start Gniezno a Arged Malesa TŻ Ostrovię Ostrów Wlkp , junior gospodarzy Damian Stalkowski doznał kontuzji.(...)
0
W pierwszym meczu półfinałowym Nice 1.LŻ Car Gwarant Start Gniezno pokonał na własnym torze Arged Malesa TŻ Ostrovię Ostrów Wlkp 49:40. Przedstawiamy państwu relację z derbów wielk(...)
410
W pierwszym meczu półfinałowym Nice 1.LŻ Car Gwarant Start Gniezno pokonał na własnym torze Arged Malesa TŻ Ostrovię Ostrów Wlkp. w stosunku 49:40. Prezentujemy Państwu wynik tego(...)
10
PGG ROW Rybnik pokonał na wyjeździe Unię Tarnów w stosunku 40:50. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Rozgrywki Nice 1. Ligi Żużlowej wchodzą w decydującą fazę. W pierwszym półfinale tarnowska Unia zmierzy się z PGG ROW-em Rybnik. W niedzielę Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów przyjed(...)
0
Decyzją Zarządu Klubu Żużlowego Orzeł posiadacze karnetów na sezon 2019 wejdą za darmo nie tylko na Mecz Narodów 15 września! Karnety będą również ważne na baraż o utrzymanie w N(...)
0
SC Lokomotiv Daugavpils pokonał(a) na własnym torze Unia Tarnów w stosunku 48:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. pokonał(a) na własnym torze Orzeł Łódź w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
14
W niedzielne popołudnie na Łotwie miejscowy Lokomotiv podejmie tarnowską Unię. Dla ekipy Nikołaja Kokina będzie to prawdopodobnie ostatni mecz w tym sezonie. Team Tomasza Proszowsk(...)
0
Zdunek Wybrzeże Gdańsk pokonał(a) na własnym torze Car Gwarant Start Gniezno w stosunku 48:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
713
Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie do śledzenia na żywo relacji z dzisiejszych spotkań.(...)
274
W sobotę nad morze zawita drużyna Car Gwarant Startu Gniezno, by zmierzyć się ze Zdunek Wybrzeżem Gdańsk.(...)
170
Unia Tarnów w najbliższą niedzielę zmierzy się w ramach ostatniej kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej z Lokomotivem Daugavpils na wyjeździe. Drużyna z Małopolski przystąpi do tego spotka(...)
136
Trenerzy obu ekip podali dziś składy na sobotni mecz 14. kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej. (...)
196
W niedzielnym meczu Nice 1. Ligi Żużlowej pomiędzy Car Gwarantem Start Gniezno a Arged Malesą TŻ Ostrovią Ostrów Wielkopolski padł remis. Po meczu trójka miejscowych przedstawiciel(...)
53
Dziś rozegrano zaległy ćwierćfinał MIMP w Gdańsku. W tych zawodach najlepszy okazał się Marcin Turowski, zawodnik MRGARDEN GKM – u Grudziądz. Razem z nim awans uzyskali także koleg(...)
0
Wyrównanie spotkanie Nice 1.LŻ obejrzeli kibice w Łodzi. PGG ROW Rybnik pokonał na wyjeździe Orła w stosunku 48:42. Dla gospodarzy najlepiej punktowali Rohan Tungate i Tobiasz Musi(...)
0
Remisem zakończyło się zacięte spotkanie Nice 1.LŻ pomiędzy Car Gwarant Startem Gniezno a Arged Malesa TŻ Ostrovią Ostrów Wielkopolski. Bonus przypadł gościom. Obie ekipy mają już (...)
86
Unia Tarnów zwyciężyła z gdańskim Wybrzeżem 49:41. Jaskółki zgarnęły tym samym 3 punkty i są już pewne udziału w fazie play-off. Gospodarzy do sukcesu poprowadził kosmiczny Viktor (...)
0
Unia Tarnów pokonał(a) na własnym torze Zdunek Wybrzeże Gdańsk w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com