Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Reprezentacja Wielkiej Brytanii znów zwyciężyła z przedstawicielami Australijskiego speedway`a 54:36. W zespole zwycięzców ponownie brylował Tai Woffinden. Tym razem Brytyjczyk zdobył czysty komplet.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
1. LIGA ŻUŻLOWA - Wiadomości
0
Pechowo dla Tobiasza Musielaka zakończyło się niedzielne spotkanie pomiędzy Orłem Łódź o Car Gwarant Startem Gniezno. 25-latek upadł w jedenastej gonitwie dnia i już więcej na torz(...)
0
Car Gwarant Start Gniezno pokonał(a) na wyjeździe Orzeł Łódź w stosunku 41:49. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1740
W dniu dzisiejszym na pięciu stadionach rozegrane zostaną zaległe spotkania rozgrywek ligowych. Portal ZUZELEND.COM serdecznie zaprasza do śledzenia na żywo relacji z tych zawodów.(...)
3
Unia Tarnów pokonała na własnym torze, w zaległym spotkaniu Nice 1.Ligi żużlowej, Orzeł Łódź w stosunku 49:41. W zespole gospodarzy z bardzo dobrej strony pokazał się Victor Kulako(...)
847
Dzisiaj o godzinie 19:00 na Stadionie Narodowym w Warszawie zainaugurowana zostanie edycja cyklu Grand Prix. Ale za nim zawodnicy rozpoczną walkę o tytuł najlepszego żużlowca świat(...)
0
Przed nami zaległy mecz czwartej rundy Nice 1 ligi żużlowej. Do Łódzi zawita Car Gwarant Start Gniezno. Pojedynek zapowiada się niezwykle emocjonująco, gnieźnianie podbudowani zwyc(...)
0
W spotkaniu V kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej PGG ROW Rybnik pokonał na własnym torze Zdunek Wybrzeże Gdańsk 58:32. W tym meczu swój ligowy debiut zaliczył junior rybnickiej drużyny (...)
222
Orzeł Łódź pokonał na własnym torze SC Lokomotiv Daugavpils w stosunku 57:33. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1
Pogromem zakończyło się sobotnie spotkanie w Rybniku. PGG ROW pewnie pokonał drużynę Zdunek Wybrzeża Gdańsk 58:32. Gospodarze udowodnili, że są faworytami do wygrania Nice 1. Ligi (...)
0
PGG ROW Rybnik w meczu 6 rundy Nice 1. Ligi Żużlowej rozgromił na własnym torze Zdunek Wybrzeże Gdańsk w stosunku 58:32. Dzięki tej wygranej Rybniczanie wysuwają się na prowadzenie(...)
0
W weekend kibice będą zobaczą dwa spotkania szóstej kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej, które odbędą się na torach w Rybniku i Łodzi. Spotkanie pomiędzy drużynami z Gniezna i Tarnowa zo(...)
27
W ramach VI kolejki 1. Ligi Żużlowej zespół Car Gwarant Start Gniezno przed własną publicznością miał podejmować drużynę Unii Tranów. Spotkanie nie dojdzie do skutku w planowanym t(...)
110
Rozpiska transmisji wydarzeń żużlowych na najbliższe dni.(...)
10
9 miesięcy temu
Za nami pierwsze zawody w ramach DMPJ. W Toruniu i Grudziądzu w barwach Orła Łódź wystartował Eryk Borczuch, zawodnik nad którym ZUZELEND.COM pełni patronat medialny. Junior łódzki(...)
11
W najbliższą sobotę PGG ROW Rybnik spotka się na własnym torze z drużyną Zdunek Wybrzeża Gdańsk. Dzisiaj trenerzy obu zespołów podali awizowane składy na ten mecz. (...)
147
Zwycięstwem Zdunek Wybrzeża Gdańsk 52:38 zakończyło się spotkanie z Arged Malesa TŻ Ostrovią Ostrów Wlkp. Z bardzo dobrej strony pokazał się Jacob Thorssell, który debiutował w bar(...)
0
W rozegranym dzisiaj spotkaniu V kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej PGG ROW Rybnik pokonał na wyjeździe Lokomotiv Daugavpils 37:53.(...)
0
Zdunek Wybrzeże Gdańsk pokonał(a) na własnym torze Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1451
Meczem Nice 1.Ligi żużlowej o godzinie 14:30 w Gdańsku rozpocznie się żużlowa niedziela, podczas której rozegrane zostaną tylko cztery mecze. Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdeczni(...)
157
W niedzielę w ramach V kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej kibice będą świadkami dwóch spotkań, które zostaną rozegrane na torach w Gdańsku i Daugavpils. Z powodu niekorzystnych prognoz (...)
© 2002-2015 Zuzelend.com