Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Tomasz Bajerski w dniu dzisiejszym zrezygnował z funkcji menadżera eWinner Apator Toruń. Decyzja podjęta została po ukazaniu się publikacji o problemach z życia prywatnego, które według właścicieli negatywnie wpływają na wizerunek klubu. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
1. LIGA ŻUŻLOWA - Wiadomości
174
Jednym z bohaterów Wybrzeża Gdańsk, po ostatnim wygranym meczu, został zawodnik u-24, Michał Gruchalski. Co pomogło mu w tak dobrej dyspozycji tego dnia? Czemu tak długo trzeba był(...)
544
Historyczny mecz na podkarpaciu nie poszedł po myśli gospodarzom. Wilki jechały pierwszy mecz w Krośnie, przy sztucznym oświetleniu. Przed spotkaniem, Krośnianie na pewno wiedzieli(...)
0
Zdunek Wybrzeże Gdańsk pokonał(a) na wyjeździe Cellfast Wilki Krosno w stosunku 44:46. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
78
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. pokonał(a) na wyjeździe Orzeł Łódź w stosunku 43:47. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
105
W poniedziałkowy wieczór o godzinie 20:30, będziemy mogli być świadkami starcia między Wilkami Krosno a Wybrzeżem Gdańsk. Obie drużyny podały już awizowane składy na to spotkanie. (...)
0
ROW Rybnik pokonał(a) na własnym torze Unia Tarnów w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
224
700 km.- tyle dzieli te dwa miasta Ewinner 1 ligi, między Wilkami Krosno, a Wybrzeżem Gdańsk. Jak na razie, największy triumfator tegorocznych rozgrywek 1 ligi z podkarpacia, zmier(...)
440
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. pokonał(a) na własnym torze Unia Tarnów w stosunku 60:30. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
114
Po nieudanym występie Krystiana Pieszczka w meczu Orzeł Łódź- Wybrzeże Gdańsk, w którym zdobył tylko jeden punkt, zrezygnował on z roli kapitana drużyny. Od teraz kapitanem Wybrzeż(...)
240
Władze Abramczyk Polonii Bydgoszcz na łamach swojej strony internetowej podały nowe informacje dotyczące stanu zdrowia Grzegorza Zengoty i Davida Bellego.(...)
0
7 miesięcy temu
Do bardzo niebezpiecznego wypadku doszło w dzisiejszym meczu pomiędzy ROW - em Rybnik, a Abramczyk Polonią Bydgoszcz po którym Grzegorz Zengota i David Bellego zostali zabrani do s(...)
0
ROW Rybnik pokonał(a) na własnym torze Abramczyk Polonia Bydgoszcz w stosunku 48:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
111
Zdunek Wybrzeże Gdańsk, wywiązało się ze swojego zadania w stu procentach. Zespól wywiózł aż 3 punkty do tabeli, zwiększając swoje szanse na występ w fazie play-off. Łódzki Orzeł n(...)
235
Zdunek Wybrzeże Gdańsk pokonał(a) na wyjeździe Orzeł Łódź w stosunku 44:46. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
116
Cellfast Wilki Krosno pokonał(a) na własnym torze Aforti Start Gniezno w stosunku 56:34. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Rewanżowych spotkań ciąg dalszy. Tym razem beniaminek 1. Ligi Żużlowej - Celfast Wilki Krosno podejmą na własnym torze Aforti Start Gniezno. O pierwszym meczu każda osoba zgromadzo(...)
0
W rundzie zasadniczej, Wybrzeże Gdańsk przegrało u siebie z Orłem dość niespodziewanie 44:45. Ten, kto marzy o czołowej czwórce, nie może teraz zostawić sobie marginesu na błędy w (...)
177
W środowym meczu ligi duńskiej groźnej kontuzji doznał Peter Kildemand. Dopiero co Duńczyk wrócił do jazdy po krótkiej przerwie spowodowanej problemami zdrowotnymi to już teraz wi(...)
125
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. zremisował(a) na wyjeździe z ekipą Zdunek Wybrzeże Gdańsk w stosunku 45:45. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
108
Abramczyk Polonia Bydgoszcz pokonał(a) na własnym torze Orzeł Łódź w stosunku 48:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com