Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Tragicznie rozpoczął się ten rok dla reprezentanta Niemiec, Kevina Woelberta. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
EWINNER 1. LIGA ŻUŻLOWA - Wiadomości
507
Dwa tygodnie po wypożyczeniu z Zielonej Góry, Jonas Jeppesen poprowadził Arged Malesa TŻ Ostrovię Ostrów Wielkopolski do zwycięstwa nad niepokonanym do dziś liderem rozgrywek eWin(...)
102
Otrzymaliśmy dziś sporo informacji nt. zmiany terminów spotkania. Głównie są spowodowane niekorzystnymi warunkami pogodowymi o czym informowaliśmy wcześniej. W najnowszym komunikac(...)
103
Pogoda pokrzyżowała plany kolejnemu klubowi.(...)
80
Nie dojdzie do skutku jutrzejsze spotkanie pomiędzy Polonią Bydgoszcz a Lokomotivem Daugavpils. Powodem jest zły stan toru oraz niekorzystne prognozy pogody na najbliższy czas.(...)
0
Na taką wiadomość z utęsknieniem czekali kibice nie tylko bydgoskiej Polonii. Jej lider, David Bellego umieścił wpis, w którym informuje, że wraca na tor.(...)
465
Jak mawia znany klasyk: nadzieja umiera ostatnia. Zaplanowane spotkanie 9. kolejki, przeniesione z niedzieli na najbliższy czwartek to tylko odroczenie tego, co zbliża się nieuchro(...)
702
Unia Tarnów pokonała na własnym torze Arged Malesa TŻ Ostrovię Ostrów Wlkp. w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
28
Po cztery wygrane i cztery porażki mają na koncie kluby, które zmierzą się w Tarnowie. Ostrovia ma w tabeli o punkt więcej. Jest to bonus, którzy wywalczyli tydzień temu w Gdańsku.(...)
0
Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno pokonał(a) na własnym torze Orzeł Łódź w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
105
eWinner Apator Toruń pokonał na wyjeździe Zdunek Wybrzeże Gdańsk w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
307
W czwartkowe popołudnie miało dojść do pojedynku pomiędzy Zdunek Wybrzeżem Gdańsk i eWinner Apatorem Toruń. Spotkanie zostało jednak przełożone na inny termin, a powodem są niesprz(...)
0
SC Lokomotiv Daugavpils pokonał na własnym torze Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno w stosunku 50:39. Punkt bonusowy przypadł gościom. Prezentujemy Państwu wynik tego spotk(...)
0
eWinner Apator Toruń pokonał na własnym torze Abramczyk Polonię Bydgoszcz w stosunku 54:36. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
110
Orzeł Łódź pokonał na własnym torze Unię Tarnów w stosunku 28:20. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. pokonała na własnym torze Zdunek Wybrzeże Gdańsk w stosunku 58:31. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
W rozegranym tydzień temu spotkaniu Abramczyk Polonia Bydgoszcz uległa na własnym torze eWinner Apatorowi Toruń 35:55. W czym zatem upatrywać szansy na emocjonujący pojedynek w rew(...)
110
Pojedynek Ostrovii z Wybrzeżem rozpocznie 8. kolejkę eWinner 1. Ligi(...)
444
Po ostatnim okrążeniu dnia, kiedy cichnie warkot żużlowych motocykli można na spokojnie zebrać myśli i przeanalizować to, co zobaczyliśmy na torze. Czytelnicy Zuzelend.com mają oka(...)
64
eWinner Apator Toruń pokonał na wyjeździe Abramczyk Polonię Bydgoszcz w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
634
W ramach VII rundy eWinner 1. Ligi Żużlowej dojdzie do derbów województwa kujawsko-pomorskiego, czyli meczu pomiędzy Abramczyk Polonią Bydgoszcz a eWinner Apatorem Toruń. Początek (...)
© 2002-2022 Zuzelend.com