Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Wielki finał Monster Energy FIM Speedway of Nations rozgrywanym na National Speedway Stadium w Manchesterze wygrała Reprezentacja Wielkiej Brytanii(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
1. LIGA ŻUŻLOWA - Wiadomości
0
SC Lokomotiv Daugavpils pokonał na własnym torze Orła Łódź w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Drugie podejście w sobotę(...)
153
Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno pokonał na wyjeździe Arged Malesa TŻ Ostrovię Ostrów Wlkp. w stosunku 54:36. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania. Punkt bonusowy w(...)
1
Abramczyk Polonia Bydgoszcz zremisował(a) na wyjeździe z ekipą Orzeł Łódź w stosunku 45:45. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
826
Jutro w Tarnowie nie pojadą(...)
620
W wieku 26 lat Mikkel Bech postanowił zakończyć żużlową karierę. Przez ostatnie sezony w Polsce reprezentował barwy Zdunka Wybrzeża Gdańsk.(...)
929
Zdunek Wybrzeże Gdańsk pokonał na własnym torze SC Lokomotiv Daugavpils w stosunku 50:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
439
eWinner Apator Toruń pokonał na własnym torze Unię Tarnów w stosunku 64:26, dzięki czemu wjeżdża do PGE EKstraligi. Prezentujemy Państwu wyniki tego spotkania.(...)
106
Główna Komisja Sportu Żużlowego wydała nowy komunikat, w którym informuje o terminach przełożonych spotkań.(...)
112
W najnowszym komunikacie GKSŻ poinformowała o przełożeniu dwóch spotkań z eWinner 1. Ligi żużlowej.(...)
2
Abramczyk Polonia Bydgoszcz pokonała na własnym torze Unię Tarnów w stosunku 49:41. Punkt bonusowy przypadł gościom. Prezentujemy Państwu wynik niedzielnego spotkania.(...)
102
Żużlowcy eWinner Apatora Toruń jeszcze nie przypieczętowali awansu do PGE Ekstraligi. Dziś w Łodzi lepszy był od nich miejscowy Orzeł, który zwyciężył 47:43. Punkt bonusowy powędro(...)
107
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. pokonała na wyjeździe SC Lokomotiv Daugavpils w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
153
Abramczyk Polonia Bydgoszcz nie rezygnuje z walki o utrzymanie w eWinner 1. Lidze Żużlowej. Klub zakontraktował wracającego po ciężkiej kontuzji Grzegorza Zengotę. Żużlowiec zosta(...)
106
Unia Tarnów pokonała na wyjeździe SC Lokomotiv Daugavpils w stosunku 46:44. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno pewnie zwyciężył na własnym torze Zdunek Wybrzeże Gdańsk 57:33. Jedyną drużynową wygraną gdańszczanie odnotowali dopiero w 15. biegu. Trz(...)
152
W czwartkowy wieczór w Ewinner 1. lidze dojdzie do niezwykle emocjonującego pojedynku, który odbędzie się w Gnieźnie pomiędzy miejscowym Startem a zespołem z Gdańska. Początek mecz(...)
187
Polski Związek Motorowy wprowadza zmiany w regulaminach rozgrywek pierwszej i drugiej ligi. Wejdą w życie od sezonu 2021. (...)
222
W poniedziałkowe popołudnie poznaliśmy składy na mecz otwierający 12. kolejkę rozgrywek eWinner 1. Ligi, w którym zmierzą się drużyny z Gniezna i Gdańska. Starcie obu zespołów zapl(...)
50
W przypadku Polonii Bydgoszcz, każde ostatnie mecze są z cyklu: o być albo nie być. jednak zawodnicy "Gryfów" nie potrafią się zmobilizować nawet na takie spotkania i w efekcie uci(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com