Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
To co my, Kibice widzimy na torze jest tylko kawałkiem większej układanki. Nim zawodnik wyjedzie na tor w jego głowie, teamie trwa analiza możliwych scenariuszy zbliżających się zawodów. Na sukces zawodnika pracuje kilka osób. Bohater tego artykułu ma na koncie już całkiem bogatą gablotę sportowych (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
1. LIGA ŻUŻLOWA - Wiadomości
1
Unia Tarnów pokonał(a) na własnym torze PGG ROW Rybnik w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
SC Lokomotiv Daugavpils pokonał(a) na własnym torze Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
424
W sobotni wieczór w Gnieźnie odbyło się spotkanie w ramach XI kolejki Nice 1 ligi żużlowej. Gospodarze, czyli Car Gwarant Start Gniezno triumfowali z drużyną Orła Łódź 47:42 zgarn(...)
0
W meczu 11. rundy Nice 1. Ligi Żużlowej Car Gwarant Start Gniezno pokonał na własnym torze Orzeł Łódź w stosunku 47:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
919
Portal ZUZELEND.COM zaprasza dzisiaj do śledzenia na żywo wyników z dwóch meczów ligowych (Rawicz oraz Gniezno), a także z finału IMŚJ w Lublinie.(...)
0
Sobotnim spotkaniem w Gnieźnie rozpocznie się jedenasta kolejka Nice 1. Ligi Żużlowej. W niedzielę kibice zobaczą mecze w Tarnowie i Daugavpils.(...)
0
Rozpiska transmisji wydarzeń żużlowych na najbliższe dni.(...)
0
W niedzielne popołudnie meczem na Łotwie zakończy się 11. runda Nice 1.LŻ. W roli gości wystąpią żużlowcy reprezentujący klub z Ostrowa Wielkopolskiego. Trenerzy Nikolaj Kokin i Ma(...)
0
W niedzielę na torze w Tarnowie odbędzie się mecz XI kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej, w którym miejscowa Unia zmierzy się z PGG ROW-em Rybnik. Początek pojedynku zaplanowano na godzi(...)
0
W piątkowym meczu X kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej PGG ROW Rybnik wyraźnie pokonał na własnym torze Lokomotiv Daugavpils. Kolejny w tym sezonie udany występ w rybnickiej drużynie za(...)
103
W piątek kolejną ligową porażkę zaliczył Lokomotiv Daugavpils. Tym razem podopieczni trenera Nikołaja Kokina okazali się słabsi w wyjazdowym starciu z PGG ROW-em Rybnik. Niestety k(...)
156
W piątkowym spotkaniu Nice 1.LŻ zespół PGG ROW-u Rybnik pokonał na własnym torze Lokomotiv Daugavpils w stosunku 54:36. W rybnickiej drużynie wystąpił dobrze dysponowany w tym sezo(...)
0
Głosowanie czytelników ZUZELEND.com na najlepszego zawodnika X kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej wygrał Peter Ljung (Unia Tarnów).(...)
0
Na naszym profilu na Facebooku rozpoczęło się głosowanie naszych czytelników na najlepszego zawodnika X kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej.(...)
11
Unia Tarnów pokonał(a) na wyjeździe Orzeł Łódź w stosunku 44:46. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
728
Meczem Nice 1. Ligi Żużlowej w Łodzi o godzinie 14:30 rozpocznie się żużlowa niedziela, podczas której rozegranych zostanie pięć ligowych spotkań. Portal ZUZELEND.COM zaprasza ser(...)
100
Dopiero w 15. biegu rozstrzygnęła się sprawa punktu bonusowego, który ostatecznie trafił nad morze. Mimo tego żużlowcy Zdunek Wybrzeża zaliczyli kolejny słaby mecz na wyjeździe. (...)
100
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. pokonał(a) na własnym torze Zdunek Wybrzeże Gdańsk w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
538
Wczorajszym pojedynkiem w Rybniku rozpoczęła się X kolejka Nice 1. Ligi Żużlowej. W sobotę odbędzie się spotkanie w Ostrowie, a w niedzielę kibice zobaczą starcie w Łodzi.(...)
0
W piątkowym spotkaniu X kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej PGG ROW Rybnik pokonał na własnym torze Lokomotiv Daugavpils 54:36. Gospodarze zdobyli również punkt bonusowy i umocnili się n(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com