Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 2 Finał IMP - Krosno. Zwycięzcą turnieju został Dominik Kubera. Drugie miejsce zajął lider klasyfikacji generalnej, Bartosz Zmarzlik, zaś trzeci na mecie biegu finałowego zameldował się Grzegorz Zengota.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
EWINNER 1. LIGA ŻUŻLOWA - Wiadomości
190
Aforti Start Gniezno - SpecHouse PSZ Poznań 34:37 (sparing)(...)
104
Dawid Rempała| W sporcie nikogo nie można lekceważyć(...)
103
W czwartek 31 marca na Moto Arenie Łódź odbyła się konferencja prasowa poświęcona prezentacji nowego sponsora KŻ Orzeł Łódź. Została nim firma Sawo Gruz. Podczas spotkania z dzienn(...)
229
Fogo Unia Leszno w piątkowe popołudnie zmierzyła się w meczy sparingowym z Stelemt Falubazem Zielona Góra. Leszczynianie wygrali test mecz w stosunku 45:44, a w treningu punktowany(...)
404
Na 6 kwietnia zaplanowana została prezentacja nowego sponsora strategicznego Zdunek Wybrzeże Gdańsk, natomiast dzień później oficjalnie zostanie przedstawiony sład gdańskiego zespo(...)
171
Zbigniew Suchecki był wczoraj jedną z większych niespodzianek 13. Turnieju o Koronę Chrobrego. Zawodnikowi Startu zabrakło 200m, aby sensacyjnie zameldować się w finale.(...)
101
Beniaminek PGE Ekstraligi Arged Malesa Ostrów pokonał na wyjeździe Abramczyk Polonię Bydgoszcz 37:38.(...)
104
Orzeł Łódź realizuje swój plan i przygotowuje się do pierwszego meczu sezonu 2022, który drużyna Adama Skórnickiego rozegra z ROW-em Rybnik. – Wyjątkowo obawiam się tego spotkania (...)
107
Adam Skórnicki w tym sezonie będzie szkoleniowcem w dwóch zespołach. Poprowadzi zespół Orła Łódź, a dodatkowo od tego sezonu prowadzić będzie szkolenie młodzieży w drugoligowym Met(...)
306
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno 57:33 (sparing)(...)
103
Start Gniezno zyskuje komfort przed zbliżającym się sezonem ligowym. Do Gniezna przylatują Peter Kildemand i Antonio Lindbaeck, którzy rozpoczną w końcu treningi na torze.(...)
103
Wiktor Kułakow miał być liderem Zdunek Wybrzeża. Zanim wybuchał wojna w Ukrainie, zanim PZM, w geście solidarności z Ukrainą, nałożył sankcje na zawodników z Rosji, menedżer Eryk (...)
104
Abramczyk Polonia Bydgoszcz konsekwentnie realizuje swój plan przygotowań przed pierwszym meczem eWinner 1. Ligi w niemieckim Landshut. Prezes Jerzy Kanclerz jest jak na razie opty(...)
103
Składy na jutrzejszy sparing w Zielonej Górze.(...)
102
Zmiany w planie sparingowym Stelmet Falubazu Zielona Góra(...)
103
Piotr Żyto: Forma Buczkowskiego dużym plusem(...)
705
Zostały dwa znaki zapytania(...)
103
Lista startowa Turnieju o Koronę Bolesława Chrobrego(...)
641
Informujemy o zmianie na stanowisku toromistrza. Mirosław Berliński przejmie obowiązki Piotra Szymko.(...)
104
Kolejny junior ROW-u Rybnik z kontuzją. Tym razem chodzi o Pawła Trześniewskiego, który złamał rękę.(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com