Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Za nami podsumowanie sezonu 2021 w PGE Ekstralidze. Podczas uroczystej gali w ośmiu kategoriach rozdano statuetki Szczakieli.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
1. LIGA ŻUŻLOWA - Wiadomości
0
eWinner Apator Toruń pokonał na własnym torze Abramczyk Polonię Bydgoszcz w stosunku 54:36. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
110
Orzeł Łódź pokonał na własnym torze Unię Tarnów w stosunku 28:20. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. pokonała na własnym torze Zdunek Wybrzeże Gdańsk w stosunku 58:31. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
W rozegranym tydzień temu spotkaniu Abramczyk Polonia Bydgoszcz uległa na własnym torze eWinner Apatorowi Toruń 35:55. W czym zatem upatrywać szansy na emocjonujący pojedynek w rew(...)
110
Pojedynek Ostrovii z Wybrzeżem rozpocznie 8. kolejkę eWinner 1. Ligi(...)
444
Po ostatnim okrążeniu dnia, kiedy cichnie warkot żużlowych motocykli można na spokojnie zebrać myśli i przeanalizować to, co zobaczyliśmy na torze. Czytelnicy Zuzelend.com mają oka(...)
64
eWinner Apator Toruń pokonał na wyjeździe Abramczyk Polonię Bydgoszcz w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
634
W ramach VII rundy eWinner 1. Ligi Żużlowej dojdzie do derbów województwa kujawsko-pomorskiego, czyli meczu pomiędzy Abramczyk Polonią Bydgoszcz a eWinner Apatorem Toruń. Początek (...)
101
Zawodnicy Zdunek Wybrzeża Gdańsk odnieśli drugie domowe zwycięstwo. Żużlowcy oprócz rywalizacji na torze musieli walczyć z palącym słońcem.(...)
0
Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno pokonał na własnym torze SC Lokomotiv Daugavpils w stosunku 48:41, lecz po sędzia zawodów zakwestionował silnik Pontusa Aspgrena, który n(...)
0
Zdunek Wybrzeże Gdańsk pokonało na własnym torze Arged Malesa TŻ Ostrovię Ostrów Wlkp. w stosunku 51:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Zawodnicy z Ostrowa do tej pory słabo prezentują się na wyjazdach. Czy przełamanie nadejdzie w meczu na gdańskim torze?(...)
170
Orzeł Łódź pokonała na wyjeździe Unię Tarnów w stosunku 49:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
371
Zmiana barw klubowych zawsze jest trudną decyzją. Piotr Gryszpiński opuścił macierzystą Polonię Piła i w trakcie przerwy zimowej przeniósł się do I – ligowego Wybrzeża Gdańsk. Młod(...)
0
SC Lokomotiv Daugavpils pokonał na własnym torze Abramczyk Polonia Bydgoszcz w stosunku 60:30. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
108
Dzisiejszego dnia kolejne cztery spotkania, które miejmy nadzieję długo zapadną nam w pamięci. Na początek zawitamy do Opola. Tam włodarze miejscowego klubu będą chcieli się zrehab(...)
0
W ostatnim meczu eWinner 1. Ligi na trudny, łotewski teren wyjadą żużlowcy Polonii Bydgoszcz. Czy w niedzielę poznamy potencjalnego spadkowicza zaplecza Ekstraligi?(...)
103
Orzeł Łódź pokonał na własnym torze Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
106
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. pokonała na własnym torze Unię Tarnów w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
2
eWinner Apator Toruń pokonał na własnym torze Zdunek Wybrzeże Gdańsk w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com