Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
W dniu dzisiejszym doszło do konsultacji na lini GKSŻ a kluby 2.Ligi żużlowej, podczas których wyrażona została zdecydowana chęć rozegrania sezonu 2020, a także ustalona została wstępna data rozpoczęcia rozgrywek drugoligowych. Na 8 sierpnia zaplanowany start 2 Ligi żużlowej w tym roku. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
1. LIGA ŻUŻLOWA - Wiadomości
0
Ostrowiski klub przygotował gratkę dla miejscowych kibiców. W najbliższą niedzielę zorganizują 67. Turniej o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego. Poznaliśmy nazwiska zaw(...)
0
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski awansowała do finału Nice 1. Ligi Żużlowej. Emocje związane z tym meczem rozpoczną się za tydzień, 8 września. Wcześniej jednak, bo 1 w(...)
0
W niedzielnym rewanżowym spotkaniu półfinałowym Nice 1. Ligi Żużlowej PGG ROW Rybnik pokonał na własnym torze Unię Tarnów w stosunku 54:36. Dzięki pewnej wygranej w dwumeczu zespół(...)
0
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. dzięki wygranej na własnym torze z Car Gwarant Start Gniezno w stosunku 50:40 awansował do finału play-off Nice 1.Ligi żużlowej. Prezentujemy(...)
0
W zakończonym przed kilkoma minutami meczu PGG ROW Rybnik pokonał na własnym torze Unię Tarnów w stosunku 54:36 i awansował do finału Nice 1. Ligi Żużlowej. Tydzień temu w Tarnowie(...)
36
Nadszedł czas na rewanżowe spotkania półfinałowe w Nice 1. Lidze Żużlowej, które odbędą się dzisiaj na torach w Rybniku i Ostrowie.(...)
52
Rozpiska transmisji wydarzeń żużlowych na najbliższe dni.(...)
18
W niedzielę dojdzie do rewanżowego starcia w półfinale Nice 1. Ligi Żużlowej, w którym PGG ROW Rybnik zmierzy się z Unią Tarnów. Poznaliśmy awizowane składy na ten pojedynek.(...)
79
Dokładnie 15 września o godzinie 17 ma rozpocząć się Mecz Narodów w Łodzi. Witold Skrzydlewski sam przedstawił trzech żużlowców, którzy bronić będą barw Skandynawii. Jednym z nich (...)
1
21 września na torze w Gnieźnie odbędzie się Puchar Nice 1. Ligi Żużlowej. GKSŻ podała listę zawodników, którzy wezmą udział w tej imprezie. Wyboru dokonano na podstawie średnich b(...)
0
Zdunek Wybrzeże Gdańsk zakończył swój udział w tegorocznych rozgrywkach na piątym miejscu w Nice 1. Lidze Żużlowej. Dla Tomasza Chrzanowskiego jest to zaskoczenie, że drużyna z tak(...)
46
Menager nie ukrywa, że porażka jego zespołu w pierwszym meczu półfinałowym jest dla niego zaskoczeniem. Uważa również, że faworytem w rewanżu są rybniczanie. Nie wpływa to jednak n(...)
103
W Tarnowie miejscowa Unia przegrała pierwszy mecz półfinałowy z PGG ROW Rybnik różnicą 10 punktów. 5 punktów z 2 bonusami zdobył Artur Mroczka. Zawodnik po meczu podsumował swój wy(...)
18
Niedzielny półfinał zakończył się zwycięstwem gnieźnian. Do Ostrowa wybierają się z 9 - punktową zaliczką. Jak w oczach zawodników i osób funkcyjnych wyglądało spotkanie i jakie na(...)
363
W sobotnie popołudnie w Nice 1. Lidze Żużlowej rozegrany został pierwszy mecz półfinałowym pomiędzy Unią Tarnów a PGG ROW Rybnik. Gospodarze, mimo obecności Wiktora Kułakowa, najsk(...)
1
W niedzielne popołudnie w meczu Car Gwarant Start Gniezno a Arged Malesa TŻ Ostrovię Ostrów Wlkp , junior gospodarzy Damian Stalkowski doznał kontuzji.(...)
0
W pierwszym meczu półfinałowym Nice 1.LŻ Car Gwarant Start Gniezno pokonał na własnym torze Arged Malesa TŻ Ostrovię Ostrów Wlkp 49:40. Przedstawiamy państwu relację z derbów wielk(...)
410
W pierwszym meczu półfinałowym Nice 1.LŻ Car Gwarant Start Gniezno pokonał na własnym torze Arged Malesa TŻ Ostrovię Ostrów Wlkp. w stosunku 49:40. Prezentujemy Państwu wynik tego(...)
10
PGG ROW Rybnik pokonał na wyjeździe Unię Tarnów w stosunku 40:50. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Rozgrywki Nice 1. Ligi Żużlowej wchodzą w decydującą fazę. W pierwszym półfinale tarnowska Unia zmierzy się z PGG ROW-em Rybnik. W niedzielę Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów przyjed(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com