Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Tomasz Bajerski w dniu dzisiejszym zrezygnował z funkcji menadżera eWinner Apator Toruń. Decyzja podjęta została po ukazaniu się publikacji o problemach z życia prywatnego, które według właścicieli negatywnie wpływają na wizerunek klubu. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
1. LIGA ŻUŻLOWA - Wiadomości
2
Zdunek Wybrzeże Gdańsk pokonał(a) na własnym torze Abramczyk Polonia Bydgoszcz w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Żużlowa sobota rozpocznie się od pojedynku gdańszczan z Polonią Bydgoszcz. Początek spotkania o godzinie 14:00.(...)
442
Abramczyk Polonia Bydgoszcz pokonał(a) na własnym torze Unia Tarnów w stosunku 54:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
197
Osłabiona brakiem Jepsena Jensena drużyna ROW - u Rybnik bardzo dobrze poradziła sobie w Gdańsku. Gospodarze zdołali wyszarpać remis gościom dosłownie na ostatniej prostej 15. wyśc(...)
1
ROW Rybnik zremisował(a) na wyjeździe z ekipą Zdunek Wybrzeże Gdańsk w stosunku 45:45. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
394
Orzeł Łódź pokonał(a) na własnym torze Unia Tarnów w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
610
Unia Tarnów przegrała na swoim torze 35:55 ze Zdunek Wybrzeżem Gdańsk. Goście potwierdzili, że mogą być jednym z faworytów do wygrania eWinner 1. Ligi. (...)
0
Zdunek Wybrzeże Gdańsk pokonał(a) na wyjeździe Unia Tarnów w stosunku 35:55. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
549
ROW Rybnik pokonał(a) na własnym torze Cellfast Wilki Krosno w stosunku 63:27. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
118
Po niespełna półrocznej przerwie w końcu wracamy na żużlowe tory ze zmaganiami Winner 1. Ligi Żużlowej. Choć na pewno nie w formie której wszyscy byśmy chcieli, tym razem startujem(...)
205
Zawody będą przeprowadzone w formule turnieju par. (...)
357
Funkcję kapitana bydgoszczan w sezonie 2021 będzie pełnił popularny "Zengi". (...)
359
Zaplanowany pierwotnie na 28 marca 2021 roku żużlowy mecz Północ vs Południe został przełożony na inny termin. Powodem sytuacja pandemiczna.(...)
0
Nowy nabytek Zdunek Wybrzeża Gdańsk pokazał się z bardzo dobrej strony podczas pierwszych jazd na torze Stadionu im. Zbigniewa Podleckiego, które odbyły się we wtorkowe popołudnie.(...)
256
Poniedziałkowe opady śniegu uniemożliwiają wyjazd zawodników Wybrzeża na tor. (...)
0
Drużyna Startu Gniezno otrzymała zielone światło na starty w lidze czeskiej. Prezes Startu widzi w tym wiele zalet, które mogą zaowocować w lidze polskiej. W krótkim wywiadzie poin(...)
104
Drew Kemp przyszedł do Gdańsk z dobrze nakreślonym planem. Chce w klubie dalej się sportowo rozwijać a przy okazji przywrócić dobre imię Brytyjczyków w polskiej lidze.(...)
105
Zawodnicy Polonii Bydgoszcz indywidualnie przygotowują się do sezonu. Dla przykładu Adrian Gała pochwalił się w mediach społecznościowych, że morsuje.(...)
120
Rok 2020 był ostatnim dla Wiktora Trofimowa w roli juniora. Zmiany regulaminowe i bardzo duża konkurencja przyczyniły się do zmiany otoczenia. W tym roku zawodnik będzie występował(...)
136
11 miesięcy temu
Ostrowianie maja za sobą zgrupowanie. Teraz wrócili do indywidualnych zajęć. W grupach, pod okiem Mariusza Staszewskiego przygotowują się juniorzy i adepci przygotowujący się do zd(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com