Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Wczoraj o 16:00
Para juniorów Motoru Lublin okazała się zdecydowanie najlepsza na własnym torze i sięgnęła po złoto Młodzieżowy Mistrzostw Polski Par Klubowych. Srebro wywalczyli młodzieżowcy Włókniarza Częstochowa, zaś po brąz Arged Malesa Ostrów Wlkp.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
PGE EKSTRALIGA - Wiadomości
91
– Mam świadomość wielkich oczekiwań, które zrodziły się w Toruniu po ostatnich chudszych sezonach, dlatego nie siedzimy z założonymi rękami. Zależy mi na tym, żeby drużyna osiągała(...)
102
Pechowo dla Jakuba Poczty, zakończyła się wczorajsza runda Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Junior Arged Malesa Ostrów Wielkopolski, złamał nadgarstek i czeka go operacja.(...)
122
Awizowane składy na piątkowe mecze PGE Ekstraligi.(...)
78
3 miesiące temu
PGE Ekstraliga podjęła decyzję, że dzisiejszy mecz w rozgrywkach U24 pomiędzy Arged Malesą Ostrów a Zielona-energia Włókniarzem Częstochowa został odwołany. To już drugie nie udane(...)
103
BETARD SPARTA Wrocław pokonała w meczu wieńczącym zmagania 6. kolejki PGE Ekstraligi MOJE BERMUDY STAL Gorzów 46:44 i na swoim koncie ma aktualnie 6 punktów. Ważnym ogniwem wrocław(...)
188
David Bellego podczas niedzielnego spotkania pomiędzy Fogo Unią Leszno i For Nature Solutions Apatorem Toruń wywalczył siedem punktów i bonus. Leszczynianom udało się wygrać spotka(...)
104
Lech Kędziora opowiada o meczu z GKM Grudzidz. (...)
102
Fogo Unia Leszno w niedzielne popołudnie przed własną publicznością pokonała zespół For Nature Solutions Apator Toruń. Losy spotkania toczyły się niemal do ostatniej gonitwy, ale o(...)
104
Fogo Unia Leszno w niedziele popołudnie w ramach szóstej kolejki PGE Ekstraligi na stadionie im. Alfreda Smoczyka podejmowała drużyną For Nature Solutions Apator Toruń Toruń. Zawod(...)
1
Wicemistrz Polski zaliczył swoje 6 zwycięstwo pokonując gospodarzy 35:55.(...)
103
W niedzielne popołudnie Stelmet Falubaz Zielona Góra podjął na własnym torze zespół Abramczyk Polonii Bydgoszcz. Zawodny zakończyły się zwycięstwem miejscowej drużyny w stosunku 48(...)
129
For Nature Solutions Apator Toruń w niedzielne popołudnie w ramach szóstej kolejki PGE Ekstraligi o ligowe punkty walczył w wyjazdowym spotkaniu z Fogo Unią Leszno. Podopieczni Rob(...)
108
Fogo Unia Leszno w niedzielne popołudnie walczyła o ligowe punkty z drużyną For Nature Solutions Apator Toruń. Mecz szóstej kolejki PGE Ekstraligi zakończył się zwycięstwem drużyny(...)
108
Betard Sparta Wrocław pokonał(a) na własnym torze Moje Bermudy Stal Gorzów w stosunku 46:44. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
314
Fogo Unia Leszno pokonał(a) na własnym torze For Nature Solutions Apator Toruń w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
223
W ramach szóstej kolejki PGE Ekstraligi doszło dzisiaj do pojedynku pomiędzy drużynami z Ostrowa i Lublina. Lublinianie są liderami, natomiast ostrowianom nie udało się jeszcze w t(...)
105
zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na własnym torze ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz w stosunku 65:25. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
125
Motor Lublin pokonał(a) na wyjeździe Arged Malesa Ostrów Wlkp. w stosunku 35:55. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
W piątkowej konferencji przed meczem pomiędzy Betard Spartą Wrocław i Moje Bermudy Stal Gorzów udział wzięli Dariusz Śledz, Bartłomiej Kowalski oraz Stanisław Chomski. Początek nie(...)
0
Szóstą serię spotkań w PGE Ekstralidze rozpocznie pojedynek w Ostrowie Wielkopolskim, gdzie miejscowa Arged Malesa podejmie Motor Lublin. (...)
© 2002-2022 Zuzelend.com