Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
W dniu dzisiejszym doszło do konsultacji na lini GKSŻ a kluby 2.Ligi żużlowej, podczas których wyrażona została zdecydowana chęć rozegrania sezonu 2020, a także ustalona została wstępna data rozpoczęcia rozgrywek drugoligowych. Na 8 sierpnia zaplanowany start 2 Ligi żużlowej w tym roku. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
PGE EKSTRALIGA - Wiadomości
0
Dziś w siedzibie gorzowskiej Stali odbyła się konferencja prasowa dotycząca zmian w klubie i nie tylko. Nowym dyrektorem zarządzającym klubem został Tomasz Michalski, który od 3 la(...)
0
Część żużlowców Falubazu ukończyła pewien etap przygotowania do nadchodzących rozgrywek żużlowych. Wspólnie z akrobatami na Głodówce ćwiczyli juniorzy tegoż klubu i Patryk Dudek. O(...)
10
Młodzieżowiec Speed Car Motoru Lublin Viktor Trofimov uzyskał w sezonie 2019 średnią 1,296 pkt./bieg. W rozmowie z mediami klubowymi ocenia miniony rok i opowiada o swoich celach n(...)
2
Od wczoraj środowisko żużlowe żyje tylko jednym tematem, dotyczącym podejrzenia o stosowanie dopingu przez zawodnika Betard Sparty Wrocław, aktualnego Indywidualnego Mistrza Świat(...)
3
Wczoraj w mediach pojawiła się informacja, iż jeden z zawodników Betard Sparty Wrocław - Maksym Drabik, nie przeszedł pozytywnie badań antydopingowych, które zostały przeprowadzone(...)
10
5 miesięcy temu
Już w najbliższą niedzielę 12 stycznia odbędzie się 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wspólnie z Orkiestrą zagra klub WTS Sparta oraz zawodnicy Betard Sparty Wrocław(...)
1
Speed Car Motor Lublin zachęca do udziału w licytacji na dalsze leczenie Grzegorza Zengoty, który przed sezonem 2019 uległ ciężkiej kontuzji nogi. (...)
36
Już we wtorek (7 stycznia) o godzinie 14:00 na platformie Eventim.pl wystartuje sprzedaż elektroniczna karnetów na mecze Włókniarza Częstochowa na sezon 2020! Podczas zakupu każdy (...)
43
28-letni Jakub Jamróg w sezonie 2020 będzie bronił barw Speed Car Motoru Lublin. Zapraszamy do lektury wywiadu, którego wychowanek tarnowskiej Unii udzielił Kurierowi Lubelskiemu.(...)
2
5 miesięcy temu
Bardzo dobre wiadomości docierają z rybnickiego ośrodka żużlowego dla kibiców beniaminka PGE Ekstraligi. Klub pozyskał nowego sponsora. Będzie to Grupa Famur.(...)
2
Żużlowcy Stelmet Falubazu po raz drugi uczestniczyła w spektaklu kabaretowym na scenie Piwnicy Artystycznej Kawon w Zielonej Górze. (...)
28
Koniec grudnia zwykle sprzyja podsumowaniom. Zobaczmy, jak rok 2019 wyglądał w przypadku Speed Car Motoru Lublin.(...)
211
Rafał Karczmarz za pośrednictwem jednego z portali społecznościowych zabrał głos w swojej sprawie, a konkretnie przeróżnych artykułów ukazujących się na jego temat.(...)
38
Na zorganizowanej dziś konferencji prasowej, prezydent Lublina Krzysztof Żuk poinformował, że nowy obiekt żużlowy powstanie w zupełnie nowym miejscu.(...)
1
Stal Gorzów w prezencie dla kibiców zrealizowali niecodzienny projekt. Zawodnicy, pracownicy - wszyscy razem przygotowali specjalną kolędę, którą można posłuchać poniżej.(...)
1
Już w piątek (20 grudnia 2019 roku) o godzinie 9.00 w siedzibie częstochowskiego klubu rozpocznie się sprzedaż karnetów na sezon 2020. Z uwagi na liczne prośby fanów, od najbliższe(...)
1
,,Szczerze na wirażu" to cykl rozmów z żużlowcami, gdzie przed wywiadem, zawodnik otrzymuje quiz do rozwiązania pt. ,,Albo albo", a potem przechodzimy do rozmowy z samym zaintereso(...)
1
Toruń, Gorzów i ktoś jeszcze?(...)
11
6 miesięcy temu
Atrakcja dla kibiców Polonii.(...)
16
W piątkowy wieczór odbyła się prezentacja Stali Gorzów. Stalowa armia pod takim hasłem zaprezentowała się gorzowska drużyna. W sezonie 2020 do ekipy żółto-niebieskich dołączył Niel(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com