Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
W dniu dzisiejszym doszło do konsultacji na lini GKSŻ a kluby 2.Ligi żużlowej, podczas których wyrażona została zdecydowana chęć rozegrania sezonu 2020, a także ustalona została wstępna data rozpoczęcia rozgrywek drugoligowych. Na 8 sierpnia zaplanowany start 2 Ligi żużlowej w tym roku. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
PGE EKSTRALIGA - Wiadomości
57
Władze Falubazu potwierdzają, że trwały zaawansowane rozmowy z włodarzami Polonii Piła aby uczynić w drugoligowym klubie miejsce rozwoju dla młodych żużlowców z Zielonej Góry. Nied(...)
52
W wywiadzie prasowym jedna ze znakomitszych postaci w historii lubelskiego żużla ocenia szansę zespołu znad Bystrzycy w sezonie 2020. Zapraszamy do zapoznania się z wywiadem z pane(...)
101
7 miesięcy temu
Współpraca nadal kwitnie.(...)
102
7 miesięcy temu
Skład zbudowany, sternik ten sam. Można jechać dalej(...)
30
Publikujemy oświadczenie Speed Car Motoru Lublin będące reakcją na opisywaną szeroko sytuację związaną z dystrybucją karnetów na sezon 2020. (...)
15
Błyskawicznie rozeszły się karnety na mecze domowe Speed Car Motoru Lublin w sezonie 2020, ale liczba rozgoryczonych fanów jest bardzo duża.(...)
33
Wczoraj lokalne media informowały o tym, iż były prezes gorzowskiego klubu złożył rezygnację z pełnienia funkcji członka zarządu, menadżera zarządzającego spółką oraz prezesa stowa(...)
46
Jakub Jamróg w wywiadzie dla lokalnej gazety przedstawia kulisy decyzji o zmianie barw klubowych oraz o nadziejach związanych z Lublinem w sezonie 2020. Zapraszamy do lektury.(...)
1
Aleje Zygmuntowskie to niejedyne rozważane miejsce nowego obiektu żużlowego w Lublinie. Ratusz zarezerwował w budżecie na rok 2020 kwotę 600 tys. zł na dokumentację, a niebawem poz(...)
4
Dwa lata temu jako zawodnik wystąpił w 12 meczach i pomógł Speed Car Motorowi Lublin wywalczyć awans do Nice 1.LŻ, a teraz wraca do Koziołków w roli trenera.(...)
150
Miniony sezon dla Mateusz Świdnickiego był jego debiutem w rozgrywkach ligowych. Choć na codzień reprezentuje barwy Włókniarza Częstochowa to jako gość ścigał się dla Wilków z Kros(...)
36
W ciągu ostatnich trzech lat Robert Lambert wystąpił w żółto-biało-niebieskich barwach na wszystkich poziomach polskich rozgrywek ligowych. Jak podsumowuje ten czas, a zwłaszcza sw(...)
311
20 listopada (środa) o godzinie 20:20, Speed Car Motor Lublin rozpocznie internetową sprzedaż całorocznych wejściówek na sezon 2020. Dzień wcześniej zostanie podany regulamin dystr(...)
3
Potwierdzają się przewidywania, że Dawid Lampart nie znalazł jeszcze klubu na sezon 2020. Ścieżka do zmiany barw pozostaje otwarta, bo wychowanek rzeszowskiej Stali związał się ze (...)
183
7 miesięcy temu
Kiedy wydawało się, że wszystko już jasne, beniaminek PGE Ekstraligi opublikował na portalu społecznościowym post, z którego wynika, że czterokrotny Mistrz Świata będzie w sezonie (...)
56
7 miesięcy temu
Niemal w ostatniej chwili Stelmet Falubaz Zielona góra pozyskał młodego Duńczyka, Jonasa Jeppesena.(...)
114
MRGARDEN GKM Grudziądz przedstawił czterech juniorów, którzy w przyszłym sezonie powalczą o występy w PGE Ekstralidze. Są nimi: Marcin Turowski, Damian Lotarski, Denis Zieliński or(...)
42
7 miesięcy temu
Na konferencji prasowej Krzysztof Mrozek podał skład w jakim zamierza przystąpić w przyszłym roku do walki na polu ekstraligowym.(...)
165
Czy ten ruch przebija wszystkie dotychczasowe? Spodziewaliśmy się już dawno ale dziś jest to oficjalnie potwierdzone. Jason Doyle podpisał kontrakt na starty w przyszłym roku w bar(...)
106
Długie kolejki do wejścia na stadion i walka o miejsca na trybunach. Tak było w minionym sezonie PGE Ekstraligi w Lublinie. Teraz klub zapowiada zmiany, które mają poprawić sytuacj(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com