Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Wczoraj o 16:00
Para juniorów Motoru Lublin okazała się zdecydowanie najlepsza na własnym torze i sięgnęła po złoto Młodzieżowy Mistrzostw Polski Par Klubowych. Srebro wywalczyli młodzieżowcy Włókniarza Częstochowa, zaś po brąz Arged Malesa Ostrów Wlkp.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
PGE EKSTRALIGA - Wiadomości
118
Portal www.ostrow24.tv informuję, że pierwsi kibice zamieszani w burdy podczas meczu Arged Malesa Ostrów Wielkopolski - Fogo Unia Leszno zostali ukarani.(...)
120
Zarząd Główny Polskiego Związku Motorowego ogłasza nabór kandydatów na komisarza toru sportu żużlowego.(...)
139
W piątek (1 lipca), drużyna zielona-energia.com Włókniarza Częstochowa zmierzyła się na wyjeździe z Betard Spartą Wrocław. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem naszego zespołu wyni(...)
0
W Derbach Wielkopolski lepsi okazali się zawodnicy Fogo Unii Leszno wygrywając w Ostrowie w stosunku 33:57. W Ostrowie nie brakowało emocji na torze, jak zarówno poza nim.(...)
157
Fogo Unia Leszno pokonał(a) na wyjeździe Arged Malesa Ostrów Wlkp. w stosunku 33:57. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Motor Lublin pokonał na własnym torze For Nature Solutions Apator Toruń w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Już dziś o godzinie 19.15, na Stadionie Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim zmierzy się beniaminek - Arged Malesa, który nie wygrał w tym sezonie jeszcze żadnego meczu oraz FOGO Uni(...)
172
Na 8 lipca na godzinę 20:30 zaplanowany został odwołany mecz z piątku pomiędzy Moje Bermudy Stal Gorzów Wielkopolski z ZOOleszcz GKM Grudziądz.(...)
106
Wczoraj byliśmy świadkami koszmarnego upadku zawodnika Betard Sparty Wrocław, Dana Bewleya.(...)
104
W niedzielę w ramach XI kolejki PGE Ekstraligi w Lublinie miejscowy Motor powalczy o ligowe punkty z For Nature Solutions Apator Toruń . Początek meczu o godz. 16.30 (...)
0
zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na wyjeździe Betard Sparta Wrocław w stosunku 42:48. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
102
2 miesiące temu
Ze względu na obfite opady deszczu mecz 1 1rundy PGE Ekstraligi pomiędzy Moje Bermudy Stal Gorzów a ZOOleszcz GKM Grudziądz zostają odwołane.(...)
88
Już dziś o godz. 20.30 Zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa zmierzy się na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu z szóstą w tabeli Betard Sparta Wrocław. (...)
129
Przedstawiamy awizowane składy na niedzielne mecze PGE Ekstraligi.(...)
104
2 miesiące temu
Zawodnik Fogo Unii Leszno, Piotr Pawlicki, za pośrednictwem mediów poinformował, że wraca na tor. Leszczynianin wystąpi w sobotniej rundzie SEC w Rybniku oraz w meczu PGE Ekstralig(...)
1
Młodzieżowiec Arged Malesy Ostrów - Sebastian Szostak upadł na tor w turnieju Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów w Toruniu w której doznał kontuzji ręki.(...)
0
Kibice FOGO UNII Leszno w ostatnich dniach mieli okazję spotkać się z powracającym do zdrowia po kontuzji, wychowankiem 18-krotnych DMP, Piotrem Pawlickim. Spotkanie odbyło się prz(...)
12
W dniu 29 czerwca br. na stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze Klubu Sportowego Unia Leszno.(...)
103
Jacek Ziółkowski w rozmowie z oficjalnym serwisem drużyny z Leszna podsumował niedzielne zawody pomiędzy Fogo Unią Leszno a Motorem Lublin. Goście zwyciężyli na stadionie im. Alfre(...)
137
W meczu 10. rundy PGE Ekstraligi zielona-energia.com WŁÓKNIARZ Częstochowa pokonał na własnym torze MOJE BERMUDY STAL Gorzów. Żadna z drużyn nie zdobyła punktu bonusowego, bo w dwu(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com