Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Wczoraj o 16:00
Para juniorów Motoru Lublin okazała się zdecydowanie najlepsza na własnym torze i sięgnęła po złoto Młodzieżowy Mistrzostw Polski Par Klubowych. Srebro wywalczyli młodzieżowcy Włókniarza Częstochowa, zaś po brąz Arged Malesa Ostrów Wlkp.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
PGE EKSTRALIGA - Wiadomości
105
zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na własnym torze Motor Lublin w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
298
Moje Bermudy Stal Gorzów pokonał(a) na własnym torze Fogo Unia Leszno w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
238
Gorzowski klub przekazał kolejne informacje odnośnie sezonu 2023 PGE Ekstraligi. Po Szymonie Woźniaku, drugim zawodnikiem, który zostaje w zespole jest Martin Vaculik.(...)
217
Włókniarz Częstochowa poinformował w swoich mediach społecznościowych o decyzji swojego kapitana n temat jego przyszłości w kulubie. Leon Madsen przedłużył kontrakt i spędzi pod Ja(...)
102
Wychowanek bydgoskiego klubu pozostanie w zespole z Gorzowa Wielkopolskiego na kolejny rok. Moje Bermudy Stal Gorzów i Szymon Woźniak poinformowali o przedłużeniu współpracy.(...)
108
22 lipca (piątek) odbyła się konferencja przed meczem #CZELUB, w której udział wzięli menedżer zielona-energia.com WŁÓKNIARZA Częstochowa, Jarosław Dymek oraz junior ekipy spod Jas(...)
101
Betard Sparta Wrocław pokonał(a) na własnym torze ZOOleszcz GKM Grudziądz w stosunku 66:24. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
W piątkowe popołudnie odbyła się konferencja prasowa przed meczem pomiędzy Moje Bermudy Stalą Gorzów i Fogo Unią Leszno. Wzięli w niej udział Stanisław Chomski, Szymon Woźniak oraz(...)
0
For Nature Solutions Apator Toruń pokonał(a) na wyjeździe Arged Malesa Ostrów Wlkp. w stosunku 43:47. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
148
Arged Malesa Ostrów Wielkopolski spadła już z PGE Ekstraligi i rozpoczęła budowę składu na sezon 2023.(...)
241
Zawodnik miejscowego FOR NATURE SOLUTIONS APATORA Toruń, Mateusz Affelt wygrał turniej 500cc na Speedway Ekstraliga Camp na toruńskiej Motoareni. (...)
1103
W najbliższą niedzielę (24.07.2022 godzina 19:15) zielona-energia.com Włókniarza Częstochowa spotka się z niepokonaną w tym sezonie ekipą Motoru Lublin.(...)
121
W najbliższą niedzielę w ramach XIII rundy PGE Ekstraligi dojdzie do pojedynku pomiędzy Fogo Unią Leszno a Moje Bermudy Stalą.(...)
101
Fogo Unia Leszno w ostatniej kolejce PGE Ekstraligi na stadionie im. Alfreda Smoczyka podejmowała drużynę Betard Sparty Wrocław. Ostatecznie lepsi okazali się podopieczni Dariusza (...)
141
19 lipca 2022 trzech zawodników WTS Sparta Wrocław zdało egzamin na licencję w kategorii 125cc. Nowymi Spartanami są Rafał Grzędziński, Mateusz Starzak oraz Michał Obst.(...)
177
Vojtech Sachl z Czech wygrał kwalifikacje 250cc na Speedway Ekstraliga Camp(...)
360
W najbliższy piątek we Wrocławiu dojdzie do pojedynku w ramach 13 rundy DMP pomiędzy Betard Sparty Wrocław a ZOOleszcz GKM-em Grudziądz.(...)
135
W niedzielny wieczór na stadionie im. Alfreda Smoczyka doszło do pojedynku pomiędzy Fogo Unią Leszno i Betard Spartą Wrocław. Spotkanie zakończyło się dwupunktową wygraną gości. Au(...)
110
W najbliższy piątek w Ostrowie dojdzie do pojedynku w ramach 13 rundy DMP pomiędzy Arged Malesą Ostrów Wlkp. a For Nature Solutions Apator Toruń.(...)
355
W najbliższy piątek w Ostrowie dojdzie do pojedynku w ramach 13 rundy DMP pomiędzy Arged Malesą Ostrów Wlkp. a For Nature Solutions Apator Toruń.(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com