Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Wczoraj o 16:00
Para juniorów Motoru Lublin okazała się zdecydowanie najlepsza na własnym torze i sięgnęła po złoto Młodzieżowy Mistrzostw Polski Par Klubowych. Srebro wywalczyli młodzieżowcy Włókniarza Częstochowa, zaś po brąz Arged Malesa Ostrów Wlkp.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
PGE EKSTRALIGA - Wiadomości
353
W najbliższy piątek we Wrocławiu dojdzie do pojedynku w ramach 13 rundy DMP pomiędzy Betard Sparty Wrocław a ZOOleszcz GKM-em Grudziądz.(...)
386
Gleb Chugunov nie zaliczy niedzielnego spotkania do udanych, zawodnik w sześciu starach zdołał wywalczyć pięć punktów, ale ostatecznie to wrocławianie zwyciężyli na stadionie im. A(...)
103
W meczu 12. rundy PGE Ekstraligi goście z Lublina pokonali w Grudziądzu miejscowy ZOOLESZCZ GKM. Kilka słów ze strony MOTORU Lublin po meczu powiedzieli menedżer Jacek Ziółkowski i(...)
105
W meczu 12. rundy PGE Ekstraligi Włókniarz Częstochowa rozgromił na własnym torze gości z Ostrowa. Głos po meczu ze strony zielona-energia.com WŁÓKNIARZA Częstochowa zabrali trener(...)
149
18 lipca na toruńskiej Motoarenie został zainaugurowany Speedway Ekstraliga Camp. Podczas uroczystego otwarcia przemawiał m.in. dyrektor Komisji Wyścigów Torowych FIM, Armando Cast(...)
106
Wychowanek Unii Tarnów w sezonie 2023 będzie reprezentował barwy Fogo Unii Leszno. Dla Janusza Kołodzieja będzie to siódmy z rzędu sezon w barwach drużyny z Wielkopolski.(...)
104
Betrad Sparta Wrocław w niedzielny wieczór pokonała na stadionie im. Alfreda Smoczyka Fogo Unię Leszno. Spotkanie zakończyło się dwupunktowym zwycięstwem podopiecznych Dariusza Śle(...)
105
Przedostatnia odsłona rywalizacji w fazie zasadniczej zaplanowana jest na 22 i 24 lipca. W najnowszym komunikacie PGE Ekstraligi podane zostały obsady sędziowskie.(...)
102
W niedziele przed meczem pomiędzy Fogo Unią Leszno i Betrad Spartą Wrocław zostało odsłoniętych sześć tablic upamiętniających byłych żużlowców, nie tylko leszczyńskich, ale również(...)
33
Fogo Unia Leszno w dziejącym spotkaniu minimalnie uległa drużynie Betard Sparty Wrocław, goście zwyciężyli dwoma punktami i wywieźli z Wielkopolski dwa cenne oczka. Punkt bonusowy (...)
197
Betard Sparta Wrocław pokonała na wyjeździe Fogo Unia Leszno w stosunku 44:46. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Już kilka tygodni temu warunki nowej umowy dograł z Unią Leszno Jason Doyle, a teraz w jego ślady poszedł drugi z Australijczyków - Jaimon Lidsey.(...)
0
For Nature Solutions Apator Toruń pokonał na własnym torze Moje Bermudy Stal Gorzów w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Już nie tylko Patryk Dudek przedłużył swój kontrakt z For Nature Solutions Apatorem Toruń. Dziś przed meczem z Moje Bermudy Stalą Gorzów swoje pozostanie w ekipie "Aniołów" ogłosił(...)
107
Kolejne zdecydowane zwycięstwo odnieśli w tym sezonie zawodnicy MOTORU Lublin. Podopieczni Jacka Ziółkowskiego rozbili w Grudziądzu miejscowy ZOOLESZCZ GKM. – Przed meczem myślałem(...)
375
Dobre informacje napływają do nas z Grudziądza. Krzysztof Kasprzak opuścił szpital, do którego trafił po meczu z Motorem Lublin.(...)
148
Motor Lublin pokonał(a) na wyjeździe ZOOleszcz GKM Grudziądz w stosunku 35:55. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
338
zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na własnym torze Arged Malesa Ostrów Wlkp. w stosunku 68:22. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
119
Przemysław Termiński podczas piątkowej konferencji przyznał, że Patryk Dudek zostaje w Toruniu na najbliższe dwa lata. Dudek reprezentuję klub z Torunia od 2022, wcześniej repreze(...)
107
W piątek o godzinie 12.00 odbyła się konferencja prasowa przed meczem For Nature Solutions Apator Toruń i Moje Bermudy Stal Gorzów. Początek spotkania zaplanowano na niedzielę na g(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com