Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
W dniu dzisiejszym doszło do konsultacji na lini GKSŻ a kluby 2.Ligi żużlowej, podczas których wyrażona została zdecydowana chęć rozegrania sezonu 2020, a także ustalona została wstępna data rozpoczęcia rozgrywek drugoligowych. Na 8 sierpnia zaplanowany start 2 Ligi żużlowej w tym roku. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
PGE EKSTRALIGA - Wiadomości
87
Od 1 maja trwało siedmiodniowe okienko transferowe, w którym zawodnicy mogli podpisywać aneksy do kontraktów. Fogo Unia Leszno porozumiała się niemal ze wszystkim zawodnikami.(...)
36
Dzisiaj mija termin podpisywania aneksów finansowych w związku z nowymi regulacjami kontraktowymi. (...)
2
Od nadchodzącego sezonu, Gleb Czugunow będzie startował pod polską flagą na wszystkich imprezach międzynarodowych. (...)
1
Motor Lublin poinformował, że wszyscy zawodnicy którzy podpisali w listopadowym okienku transferowym kontrakty zgodzili się na zmianę warunków. Tym samym klub ma być gotowy do walk(...)
1
Jacek Gajewski jest pozytywnego zdania na temat startu PGE Ekstraligi. Zdaje sobie sobie sprawę, że sytuacja tak szybko nie wróci do normy i apeluje abyśmy zaakceptowali stan rzecz(...)
2
Na ten moment do rozgrywek o PGE Ekstraligę lublinianie przystąpią bez sponsora tytularnego w nazwie. Mogliśmy się tego domyślać już wówczas, gdy władze ekstraligi opublikowały ter(...)
3
12 czerwca rusza PGE Ekstraliga. Prezes Stali Gorzów jest po kilku owocnych rozmowach z zawodnikami. (...)
0
Patryk Dudek ostatecznie z 79 punktami zajął 8. miejsce i utrzymał się w cyklu Grand Prix na sezon 2020, który na te chwilę nie wiadomo czy i w jakiej formie będzie rozegrany. Zawo(...)
1
Duńczycy: Kenneth Bjerre oraz Nicki Pedersen postanowili parafować nowe kontrakty i podobnie jak reszta obcokrajowców od 8 maja przystąpi do obowiązkowej kwarantanny.(...)
34
Przed zawodnikami, którzy nie widzieli szans na tegoroczne występy w polskich rozgrywkach ligowych otwiera się furtka, mogąca diametralnie zmienić wszystkie podjęte wcześniej decyz(...)
14
Koronawirus pokrzyżował plany ludziom na całym świecie. W tym sezonie czarny sport nie będzie wyglądać jak zawsze.(...)
163
Jeszcze daleka droga do rozpoczęcia rozgrywek ligowych w Polsce, a już polskie kluby natrafiają na bardzo poważną przeszkodę. Mowa jest o zawodnikach zagranicznych z Danii, Szwecj(...)
0
Przed chwila klubowe media Eltrox Włókniarz Częstochowa poinformowały o tym, że włodarze klubu porozumiały się z Rune Holtą. Norweg z polskim paszportem przystał na nowe warunki ko(...)
112
Robert Dowhan będący jednym z akcjonariuszy spółki ZKŻ SSA odniósł się do zarzutów jakie padły w komunikacie klubowym po czwartkowym Walnym Zgromadzeniu. W komunikacie tym czytam(...)
0
W ostatni czwartek doszło do spotkania akcjonariuszy zielonogórskiego Falubazu. Udział w nim wzięli prezes Stelmet S.A. Stanisław Bieńkowski, Robert Dowhan, a także reprezentujący (...)
12
Można już niemal z pełną odpowiedzialnością poinformować, że Eltrox Włókniarz Częstochowa jest gotowy do startów w PGE Ekstralidze. Prezesk klubu poinformował, że doszedł do por(...)
2
Na stronie Polskiego Związku Motorowego ukazał się zbiór nowych regulaminów, które wprowadzony został w związku z pandemią koronawirusa. Pojawiło się wiele nowości, na które nies(...)
248
Na 12 czerwca zaplanowano start rozgrywek Speedway Ekstraligi w nowym reżimie sanitarnym o czym informowaliśmy już wcześniej. Osoby przebywające w parku maszyn będą m.in. zobowiąza(...)
0
Eltrox Włókniarz Częstochowa dogadał się z Leonem Madsenem w sprawie startów w sezonie 2020. Duńczyk jest drugim zawodnikiem "Lwów" po Pawle Przedpełskim, który zawarł porozumienie(...)
72
Paweł Przedpełski to pierwszy zawodnik Eltrox Włókniarza Częstochowa, który w dobie panującego koronawirusa przystał na nowe warunki kontraktowe.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com