Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Za nami podsumowanie sezonu 2021 w PGE Ekstralidze. Podczas uroczystej gali w ośmiu kategoriach rozdano statuetki Szczakieli.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
2. LIGA ŻUŻLOWA - Wiadomości
0
Dawid Rempała poinformował dzisiaj, że w przyszłym roku nie będzie startował na drugoligowym froncie w barwach Unii Tarnów.(...)
0
Działacze Rzeszowskiego Towarzystwa Żużlowego przedstawili strategię rozwoju żużla w stolicy Podkarpacia. Jeden z punktów w planach rozwoju zakłada awans RTŻ do pierwszej ligi w pr(...)
239
Kolejne transfery Trans MF Landshut Devils.(...)
886
Trans MF Landshut Devils kompletuje kadrę na 2022 rok. Niemiecki zespół, który w debiucie w rozgrywkach 2.Ligi polskiej uzyskał awans chce oprzeć swój skład na zawodnikach z tego (...)
224
OK Bedmet Kolejarz Opole pokonał(a) na własnym torze Trans MF Landshut Devils w stosunku 49:40. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
W pierwszym meczu finałowym 2.Ligi żużlowej Trans MF Landshut Devils na własnym torze pokonało OK Bedmet Kolejarz Opole 52:38. Tym samym Diabły z Landshut przyjadą za tydzien do O(...)
778
Kevin Woelbert z poznańskiego SpecHouse PSŻ triumfował w Indywidualnych Mistrzostwach 2.Ligi żużlowej rozgrywanych w niemieckim Wittstock. Drugie miejsce zajął zwycięzca rundy zasa(...)
227
Norick Bloedorn zostaje w Trans MF Landshut Devils na sezon 2022(...)
0
OK Bedmet Kolejarz Opole pokonał(a) na własnym torze Opibet Lokomotiv Daugavpils w stosunku 68:22. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Trans MF Landshut Devils pokonał(a) na wyjeździe Metalika Recycling Kolejarz Rawicz w stosunku 40:50. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Choć kibice wiele w żużlu już widzieli to jednak porażkę 30 punktami mało, która drużyna jest w stanie odrobić w rewanżu. W takiej sytuacji przed rewanżowym spotkaniem 2.Ligi żuż(...)
130
OK Bedmet Kolejarz Opole wypożyczył do końca sezonu Bartłomieja Kowalskie z Eltrox Włókniarz Częstochowa.(...)
1
Do sporego zamieszania doszło w dzisiejszym meczu 2.Ligi żużlowej pomiędzy Opibet Lokomotiv Daugavpils a OK Bedmet Kolejarzem Opole. (...)
0
OK Bedmet Kolejarz Opole pokonał(a) na wyjeździe Opibet Lokomotiv Daugavpils w stosunku 43:47. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Trans MF Landshut Devils pokonał(a) na własnym torze Metalika Recycling Kolejarz Rawicz w stosunku 60:30. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
763
Terminy i godziny meczów o awans do 1 ligi(...)
0
2 miesiące temu
Kacper Pludra nie zaliczy wczorajszego spotkania pomiędzy Trans MF Landshut Devils i Metalika Recyckling Kolejarzem Rawicz do udanych. (...)
0
OK Bedmet Kolejarz Opole pokonał(a) na wyjeździe Opibet Lokomotiv Daugavpils w stosunku 44:46. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Trans MF Landshut Devils pokonał(a) na własnym torze Metalika Recycling Kolejarz Rawicz w stosunku 64:25. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
116
7R Stolaro Stal Rzeszów pokonał(a) na własnym torze specHouse PSŻ Poznań w stosunku 54:36. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com