Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Za nami podsumowanie sezonu 2021 w PGE Ekstralidze. Podczas uroczystej gali w ośmiu kategoriach rozdano statuetki Szczakieli.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
SEC - Wiadomości
2
W bieżącym roku cykl TAURON Speedway Euro Championship składa się z pięciu rozgrywanych w Polsce rund. Pierwsza i ostatnia odbędzie się na toruńskiej Moroarenie. Organizatorzy ujaw(...)
16
Niestety w tym roku takie wiadomości mogą być częste. Organizatorzy Tauron Speedway Euro Championship poinformowali o odwołaniu finałowej rundy turnieju, która była planowana 19 wr(...)
9
Wielkie wydarzenia potrzebują wielkich obiektów. Idąc tą maksymą Stadion Śląski, już po raz trzeci, będzie gospodarzem finałowych zmagań cyklu TAURON Speedway Euro Championship. 19(...)
87
2 lata temu
Michaela Jepsena Jensena najlepiej opisuje słowo "solidność". Duńczyk poniżej pewnego poziomu nie zwykł schodzić i podobnie było podczas cyklu TAURON SEC 2019. Zawodnik Falubazu Zi(...)
197
Dla Pawła Przedpełskiego sezon 2019 długo był bardzo ciężki. Zawodnik nie mógł być zadowolony zarówno ze startów w lidze jak i w zawodach indywidualnych. Na szczęście przyszła udan(...)
14
Nie wszystko układało się po jego myśli od początku rywalizacji w cyklu TAURON SEC 2019. Mikkel Michelsen pracował ciężko cały sezon i spełnił swoje marzenia o złotym medalu. Jest (...)
405
W finałowej rundzie cyklu TAURON Speedway Euro Championship na Stadionie Śląskim w Chorzowie kibice oglądali Juricę Pavlica, który zastąpił kontuzjowanego Nickiego Pedersena. Chorw(...)
0
Mikkel Michelsen zwyciężył w ostatniej rundzie TAURON Speedway Euro Championship 2019, która odbyła się na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Zawody na drugim miejscu ukończył Leon Mad(...)
122
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 4. Finałowego turnieju Tauron SEC w Chorzowie. Zwycięzcą turnieju został Mikkel MIchelsen. Za nim uplasowali się Leon Madsen oraz Paweł (...)
858
Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie do śledzenia na żywo finałowych rozstrzygnięć z Indywidualnych Mistrzostw Europy w Chorzowie. Liderem cyklu jest Grigorij Łaguta. Z szansami(...)
0
Zapraszamy do zapoznania się z informatorem kibica przygotowanym przez organizatorów, w którym znajdą Państwo wszystkie potrzebne informacje dotyczące Wielkiego Finału TAURON Speed(...)
45
Rozpiska transmisji wydarzeń żużlowych na najbliższe dni.(...)
176
W sobotę o godzinie 18.00 rozpocznie się finałowa runda Speedway European Championship, gdzie wyłonimy najlepszego żużlowca na starym kontynencie. Zawody tak jak przed rokiem zosta(...)
0
22 wyścig Wielkiego Finału TAURON Speedway Euro Championship 2019 będzie mieć podwójne znaczenie. Będzie to nie tylko ostatnia gonitwa tegorocznych Indywidualnych Mistrzostw Europy(...)
0
Odmieniony tor żużlowy na Stadionie Śląskim otrzymał licencję, który pozwala na rozegranie na nim Wielkiego Finału TAURON Speedway Euro Championship 2019. Zmagania odbędą się w naj(...)
45
Zastanawialiście się kiedyś jak wygląda dzień z życia żużlowca, przy okazji rozgrywania zawodów z cyklu TAURON SEC? Teraz macie okazję się przekonać. Razem z uczestnikiem tegoroczn(...)
144
David Bellego jest pierwszym Francuzem w cyklu TAURON SEC. Zawodnik może jednak mówić o sporym pechu, ponieważ zaliczył obiecujący początek zmagań, ale później nie mógł pokazać peł(...)
201
Kacper Woryna zalicza udany debiut w tegorocznym cyklu TAURON SEC. Polak rozkręca się z każdym kolejnym turniejem i stopniowo przebija się do czołówki. Przed ostatnią rundą Mistrzo(...)
31
W niedzielnym finale Nice 1. Ligi Żużlowej PGG ROW Rybnik pokonał Arged Malesa TŻ Ostrovię w stosunku 49:41. Jednym z zawodników, którzy świętowali awans do PGE Ekstraligi, był jun(...)
0
28 września na Stadionie Śląskim w Chorzowie odbędzie się Wielki Finał TAURON Speedway Euro Championship 2019 – Indywidualnych Mistrzostw Europy. Rozlosowano już numery startowe, z(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com