Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Tragicznie rozpoczął się ten rok dla reprezentanta Niemiec, Kevina Woelberta. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
SPAR FALUBAZ ZIELONA GORA - Wiadomości
0
Jak już wspominaliśmy, Piotr Protasiewicz trenował w sobotę oraz w niedzielę na torze w Lonigo. Polak testował tłumiki, jednak jak sam przyznaje treningi te służyły do rozjeżdżeni(...)
0
Piotr Protasiewicz w sobotę odbył swój pierwszy trening przed tegorocznym sezonem. Piotr na próbne jazdy udał się do Lonigo.(...)
0
Przed zawodnikami zielonogórskiego klubu ostatnie zgrupowanie przed nowym sezonem. Tym razem żużlowcy Sławomira Dudka trenować będą cztery dni, podczas których czekają na nich zaję(...)
0
5 marca odbędzie się już drugi nabór na podprowadzające w Zielonej Górze. Do tej pory zgłosiło się ponad 30 dziewczyn, a nabór cały czas trwa!(...)
0
Czołowy Polski żużlowiec - Jarosław Hampel w przerwie między sezonami postanowił przekazać jeden ze swoim motocykli.. adeptom czarnego sportu w Zielonej Górze.(...)
0
Sezon żużlowy zbliża się wielkimi krokami. Przed zawodnikami pierwsze treningi, od których wiele zależy. Oprócz zapoznania się z nawierzchnią toru, będą musieli także wybrać odpowi(...)
0
Jarosław Hampel wpadł w sidła kibiców i odpowiedział im na kilka pytań za pośrednictwem strony speedwaygp.com. (...)
0
Dzisiaj ogłoszone zostało nazwisko trenera pierwszej drużyny Spar Falubazu Zielona Góra. Lubuski klub przestawił jednak również trenera, który zajmie się szkółką żużlową. Będzie ni(...)
0
Nowym trenerem SPAR Falubazu Zielona Góra został Sławomir Dudek, o tym fakcie poinformowali włodarze zielonogórskiego klubu na konferencji prasowej. (...)
0
W Zielonej Górze rozdane zostały pieniądze na promocję sportu przez miasto.(...)
0
Już jutro w samo południe w siedzibie Stelmet Falubazu Zielona Góra poznamy sztab szkoleniowy na przyszły sezon. (...)
0
Grzegorz Walasek w rozmowie z dziennikarzem portalu sport.zgora.pl przyznał, że na pewno nie będzie zawodnikiem Piratów. (...)
0
Żużlowcy Spar Falubazu Zielona Góra - Piotr Protasiewicz i Jarosław Hampel zostali docenieni w plebiscycie na najlepszego sportowca Zielonej Góry. (...)
0
8 lat temu
Zielonogórski klub w ferie zimowe, które odbywają się w województwie lubuskim od 16 lutego do 2 marca organizuje wycieczki po stadionie oraz spotkanie się z zawodnikami SPAR Faluba(...)
0
Patryk Dudek zamierza skorzystać z możliwości odwołania się od kary, która została na niego nałożona po wykryciu w jego organizmie niedozwolonych substancji. Zawodnik kompletuje po(...)
0
Okres transferowy dobiegł końca. Kluby mają już skompletowane składy na nadchodzący sezon. Spar Falubaz Zielona Góra także ma gotowy zespół, jednak problemem drużyny jest brak tren(...)
0
Włodarze Łączyńscy-Carbon Start Gniezno podali listę zespołu z którymi odjadą sparingowe spotkania. Jednym z rywali będzie przedstawicie Nice PLŻ.(...)
0
Spar Falubaz Zielona Góra i Radio Zielona Góra mają dla kibiców niespodziankę. Konkurs w którym wygrać można karnet na mecze zielonogórzan. (...)
0
Alex Zgardziński doszedł do porozumienia z Spar Falubazem Zielona Góra i w rozgrywkach ligowych będzie reprezentował barwy zielonogórskiej drużyny. Kontrakt podpisany został na rok(...)
0
W miniony weekend w Lesznie odbyła się gala Tygodnika Żużlowego, podczas której ogłoszono nazwiska najpopularniejszych zawodników w Polsce. Jednym z wyróżnionych żużlowców został P(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com