Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Zawody pomiędzy Wilkami Krosno i Stelemt Falubazem Zielona Góra nie odbędą się. Przyznano walkower na korzyść drużyny z Lubuskiego.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
SPAR FALUBAZ ZIELONA GORA - Wiadomości
0
Krzysztof Buczkowski to jak do tej pory jeden z nielicznych zawodników MRGARDEN GKM Grudziądz, którzy w każdym meczu punktują na równym poziomie. (...)
0
Grzegorz Walasek zawodnik Spar Falubaz Zielona Góra zadziwił wszystkich. Podziw wzbudził wśród kolegów z drużyny o czym głośno mówił ,,PePe" podczas konferencji prasowej. (...)
0
Marcin Nowak - wychowanek Unii Leszno w sezonie 2015 reprezentuje barwy MRGARDEN GKM Grudziądz. Już w zeszłym roku bronił barw żółto - niebieskich i radził sobie dobrze. (...)
0
Spar Falubaz Zielona Góra uległ na wyjeździe beniaminkowi MRGARDEN GKM Grudziądz. W obu ekipach nie zabrakło słabych ogniw ale dzięki temu kibice mogli oglądać walkę na torze o każ(...)
0
Kilka punktów pogubionych, jednak zawodnicy MRGARDEN GKM Grudziądz mogą cieszyć się z dwóch punktów meczowych. Jednak prócz radości musi nastąpić także mobilizacja ? Gorzów już dep(...)
0
Już w najbliższy czwartek odbędzie się kolejna kolejka PGE Ekstraligi. W Grudziądzu dojdzie do pojedynku miejscowe MRGARDEN GKM-u ze SPAR Falubazem Zielona Góra. W drużynie gości d(...)
0
Fogo Unia Leszno jest samodzielnym liderem PGE Ekstraligi. Leszczynianie w ubiegłą niedzielę pewnie pokonali drużynę z Zielonej Góry, a już w czwartek udadzą się na kolejne wyjazdo(...)
0
Spar Falubaz Zielona Góra w niedzielne popołudnie podejmował na obiekcie przy Wrocławskiej Fogo Unię Leszno. Zawodnicy z Leszna okazali się lepsi od gospodarzy pewnie wygrywając na(...)
0
Fogo Unia Leszno zdecydowanie wygrała w wyjazdowym spotkaniu w Zielonej Górze. Do szeregów leszczynian po kontuzji wrócił kapitan biało-niebieskich.(...)
0
Już w najbliższy czwartek zawodnicy MRGARDEN GKM Grudziądz na swoim torze podejmować będą Spar Falubaz Zielona Góra. Wczorajsze mecze dla obu drużyn zakończyły się podobnymi wynika(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 6 kolejki Fogo Unia Leszno pokonał(a) na wyjeździe Spar Falubaz Zielona Góra w stosunku 54:36. Prezentujemy Państwu wyni(...)
0
W ramach VI kolejki PGE Ekstraligi Spar Falubaz Zielona Góra na obiekcie przy Wrocławskiej podejmie Fogo Unię Leszno. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17.00.(...)
0
W niedzielne popołudnie na obiekcie przy Wrocławskiej Spar Falubaz Zielona Góra podejmie Fogo Unię Leszno. Pojedynek pomiędzy tymi drużynami będzie spotkaniem lidera i vice lidera (...)
0
5. runda zmagań PGE Ekstraligi dostarczyła kibicom wielu sportowych emocji. W oczekiwaniu na nadchodzące spotkania, prezentujemy Państwu najbardziej emocjonujące momenty z zeszłego(...)
0
Fogo Unia Leszno w najbliższą niedzielę zmierzy się w wyjazdowym spotkaniu ze Spar Falubazem Zielona Góra. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17.00.(...)
0
Spar Falubaz Zielona Góra w niedzielę w ramach VI kolejki PGE Ekstraligi zmierzy się na obiekcie przy Wrocławskiej z Fogo Unią Leszno. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17.(...)
1
Derby Ziemi Lubuskiej dla Falubazu. Zielonogórzanie pokonali Stal Gorzów 48-42. Obie ekipy pokazały przy Wrocławskiej kawał dobrego żużla. Emocji było co niemiara. Była walka na to(...)
0
Grzegorz Walasek po bardzo pechowym upadku w Rundzie Kwalifikacyjnej do Grand Prix 2016 w niemieckim Abensbergu został odwieziony do szpitala, w którym potwierdzono uraz zawodnika.(...)
0
Zawodnik SPAR Falubazu Zielona Góra - Grzegorz Walasek, zanotował groźny upadek w Abensbergu, gdzie toczy się walka w rundzie kwalifikacyjnej do Indywidualnych Mistorzstw Świata.(...)
0
W minioną niedzielę odbyły się kolejne derby Ziemi Lubuskiej, w których zwyciężył SPAR Falubaz Zielona Góra 48:42. Po tych zawodach poobijany jest Piotr Protasiewicz.(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com