Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 2 Finał IMP - Krosno. Zwycięzcą turnieju został Dominik Kubera. Drugie miejsce zajął lider klasyfikacji generalnej, Bartosz Zmarzlik, zaś trzeci na mecie biegu finałowego zameldował się Grzegorz Zengota.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
SPAR FALUBAZ ZIELONA GORA - Wiadomości
0
Juniorzy SPAR Falubazu Zielona Góra zwyciężyli w eliminacjach do Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych na torze w Gnieźnie. Drugą pozycję zajęli juniorzy z Torunia, a trzec(...)
0
Podczas meczu KS Toruń ze SPAR Falubazem Zielona Góra, zawodnik gości - Grzegorz Walasek miał wypadek. Zaraz po nim udał się do szpitala w Toruniu gdzie przeszedł badania. Po nich (...)
0
Główna Komisja Sportu Żużlowego poinformowała dzisiaj, że umorzone zostało postępowanie w sprawie naruszenia przez Patryka Dudka przepisów kodeksu antydopingowego FIM za to, że poj(...)
0
W naszej galerii dostępna jest fotorelacja z niedzielnego spotkania PGE Ekstraligi pomiędzy KS Toruń a Spar Falubaz Zielona Góra. Autorem zdjęć jest fotoreporterka, portalu ZUZELEN(...)
1
Podczas meczu KS Toruń - SPAR Falubaz Zielona Góra, zawodnik przyjezdnych zanotował groźny upadek. Ze wstępnych badań lekarskich wynika, że Grzegorz Walasek złamał obojczyk! Przypo(...)
0
Już w najbliższą niedzielę na stadionie przy Pera Jonssona miejscowy KS Toruń podejmować będzie osłabiony SPAR Falubaz Zielona Góra. (...)
0
W najbliższą niedzielę na MotoArenie miejscowy KS Toruń podejmować będzie Spar Falubaz Zielona Góra. Na co stać zawodników z winnego grodu ? (...)
0
W najbliższy weekend zostanie rozegrana X kolejka PGE Ekstraligi. W piątkowy wieczór na torze w Tarnowie miejscowa Unii podejmie imienniczkę z Leszna. W niedzielne popołudnie i wie(...)
0
Na niedzielę zaplanowano trzy spotkania w ramach PGE Ekstraligi. Dwa z nich jest zależne od zawodów w Terenzano i Rydze.(...)
0
W najbliższy piątek i niedzielę zostaną rozegrane mecze 10. rundy PGE Ekstraligi. We wtorek poznaliśmy obsadę sędziowską na te spotkania.(...)
0
PGE Stal Rzeszów i SPAR Falubaz Zielona Góra nie spotkają się w najbliższy weekend na torze. Oznacza to, że zawodnicy obu klubów będą mieli aż trzytygodniową przerwę od Ekstraligi.(...)
0
W najbliższą niedzielę (21 czerwca) zostaną rozegrane kolejne mecze w ramach IX kolejki PGE Ekstraligi. Trudno przewidzieć to co będzie się działo w niedzielne popołudnie i wieczór(...)
0
Kapitan reprezentacji Polski - Jarosław Hampel już jutro ma opuścić szpital i na dobre rozpocząć rehabilitację. Przypomnijmy, że zawodnik doznał kontuzji wieloodłamowego złamania u(...)
0
W dniu dzisiejszym Alex Zgardziński zdecydował się na przeprowadzenie szczegółowych badań w zielonogórskim szpitalu. (...)
0
Alex Zgardziński w dniu dzisiejszym wystąpił jako gość w zespole Speedway Instal Wandy Kraków. W pierwszym swoim biegu zanotował wypadek. (...)
0
Junior Falubazu Zielona Góra nie dokończył zawodów ligowych w Gnieźnie, gdzie miejscowy Łączyńscy-Carbon podejmowali Speedway Wandę Instal Kraków. Zawodnik został odwieziony do szp(...)
0
Już w najbliższą niedzielę bardzo ciekawy pojedynek w PGE Ekstralidze. Miejscowy SPAR Falubaz podejmie wrocławską Spartę. Gospodarze jadą bez Jarka Hampela, który jest kontuzjowany(...)
0
Nie dojdzie do skutku pojedynek pomiędzy PGE Stalą Rzeszów, a SPAR Falubazem Zielona Góra, który miał odbyć się 21 czerwca. Powodem przełożenia tego spotkania są prace na stadionie(...)
0
W Zielonej Górze w ramach 8. kolejki PGE Ekstraligi miejscowy Spar Falubaz podejmować będzie Betard Spartę Wrocław. Znamy już awizowane zestawienia na to spotkanie.(...)
0
Już w najbliższą niedzielę dojdzie do bardzo ciekawego pojedynku pomiędzy miejscowym SPAR Falubazem Zielona Góra, a gośćmi z Wrocławia. Zielonogórski klub poinformował, że bilety s(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com