Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Tragicznie rozpoczął się ten rok dla reprezentanta Niemiec, Kevina Woelberta. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
SPAR FALUBAZ ZIELONA GORA - Wiadomości
0
Juniorzy SPAR Falubazu Zielona Góra zwyciężyli w eliminacjach do Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych na torze w Gnieźnie. Drugą pozycję zajęli juniorzy z Torunia, a trzec(...)
0
Podczas meczu KS Toruń ze SPAR Falubazem Zielona Góra, zawodnik gości - Grzegorz Walasek miał wypadek. Zaraz po nim udał się do szpitala w Toruniu gdzie przeszedł badania. Po nich (...)
0
Główna Komisja Sportu Żużlowego poinformowała dzisiaj, że umorzone zostało postępowanie w sprawie naruszenia przez Patryka Dudka przepisów kodeksu antydopingowego FIM za to, że poj(...)
0
W naszej galerii dostępna jest fotorelacja z niedzielnego spotkania PGE Ekstraligi pomiędzy KS Toruń a Spar Falubaz Zielona Góra. Autorem zdjęć jest fotoreporterka, portalu ZUZELEN(...)
1
Podczas meczu KS Toruń - SPAR Falubaz Zielona Góra, zawodnik przyjezdnych zanotował groźny upadek. Ze wstępnych badań lekarskich wynika, że Grzegorz Walasek złamał obojczyk! Przypo(...)
0
Już w najbliższą niedzielę na stadionie przy Pera Jonssona miejscowy KS Toruń podejmować będzie osłabiony SPAR Falubaz Zielona Góra. (...)
0
W najbliższą niedzielę na MotoArenie miejscowy KS Toruń podejmować będzie Spar Falubaz Zielona Góra. Na co stać zawodników z winnego grodu ? (...)
0
W najbliższy weekend zostanie rozegrana X kolejka PGE Ekstraligi. W piątkowy wieczór na torze w Tarnowie miejscowa Unii podejmie imienniczkę z Leszna. W niedzielne popołudnie i wie(...)
0
Na niedzielę zaplanowano trzy spotkania w ramach PGE Ekstraligi. Dwa z nich jest zależne od zawodów w Terenzano i Rydze.(...)
0
W najbliższy piątek i niedzielę zostaną rozegrane mecze 10. rundy PGE Ekstraligi. We wtorek poznaliśmy obsadę sędziowską na te spotkania.(...)
0
PGE Stal Rzeszów i SPAR Falubaz Zielona Góra nie spotkają się w najbliższy weekend na torze. Oznacza to, że zawodnicy obu klubów będą mieli aż trzytygodniową przerwę od Ekstraligi.(...)
0
W najbliższą niedzielę (21 czerwca) zostaną rozegrane kolejne mecze w ramach IX kolejki PGE Ekstraligi. Trudno przewidzieć to co będzie się działo w niedzielne popołudnie i wieczór(...)
0
Kapitan reprezentacji Polski - Jarosław Hampel już jutro ma opuścić szpital i na dobre rozpocząć rehabilitację. Przypomnijmy, że zawodnik doznał kontuzji wieloodłamowego złamania u(...)
0
W dniu dzisiejszym Alex Zgardziński zdecydował się na przeprowadzenie szczegółowych badań w zielonogórskim szpitalu. (...)
0
Alex Zgardziński w dniu dzisiejszym wystąpił jako gość w zespole Speedway Instal Wandy Kraków. W pierwszym swoim biegu zanotował wypadek. (...)
0
Junior Falubazu Zielona Góra nie dokończył zawodów ligowych w Gnieźnie, gdzie miejscowy Łączyńscy-Carbon podejmowali Speedway Wandę Instal Kraków. Zawodnik został odwieziony do szp(...)
0
Już w najbliższą niedzielę bardzo ciekawy pojedynek w PGE Ekstralidze. Miejscowy SPAR Falubaz podejmie wrocławską Spartę. Gospodarze jadą bez Jarka Hampela, który jest kontuzjowany(...)
0
Nie dojdzie do skutku pojedynek pomiędzy PGE Stalą Rzeszów, a SPAR Falubazem Zielona Góra, który miał odbyć się 21 czerwca. Powodem przełożenia tego spotkania są prace na stadionie(...)
0
W Zielonej Górze w ramach 8. kolejki PGE Ekstraligi miejscowy Spar Falubaz podejmować będzie Betard Spartę Wrocław. Znamy już awizowane zestawienia na to spotkanie.(...)
0
Już w najbliższą niedzielę dojdzie do bardzo ciekawego pojedynku pomiędzy miejscowym SPAR Falubazem Zielona Góra, a gośćmi z Wrocławia. Zielonogórski klub poinformował, że bilety s(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com