Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Tragicznie rozpoczął się ten rok dla reprezentanta Niemiec, Kevina Woelberta. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
SPAR FALUBAZ ZIELONA GORA - Wiadomości
0
W niedziele o godzinie 15.00 na torze zielonogórskiego Falubazu zostanie rozegrany II Memoriał Rycerzy Speedway. Większość stawki tworzą zawodnicy Falubazu Zielona Góra oraz niemie(...)
0
SPAR Falubaz Zielona Góra godnie zrewanżował się za wczorajszą porażkę w treningu punktowanym gorzowskiej Stali. Na swoim torze SPAR Falubaz nie pozostawił złudzeń gorzowianom i pe(...)
0
W rozegranym dziś meczu sparingowym pomiędzy odwiecznymi rywalami, czyli Money Makes Money Stalą Gorzów i Spar Falubazem Zielona Góra padł wynik 44:34.(...)
0
Już jutro SPAR Falubaz Zielona Góra podejmować będzie na swoim obiekcie drużynę MONEYmakesMONEY Stal Gorzów. Znamy już pełne składy obu drużyn na to spotkanie. (...)
1
We wtorek tj. 24.03 oraz następnego dnia będziemy świadkami pierwszych w tym sezonie lubuskich derbów. Co prawda stawką meczu nie są dwa punkty, ale emocji zabraknąć nie powinno. O(...)
0
Poznaliśmy ceny biletów na pierwsze spotkanie ligowe z Zielonej Górze, w którym Spar Falubaz zmierzy się z PGE Stalą Rzeszów. Organizatorzy przygotowali sporo ciekawych promocji. (...)
0
Już 6 kwietnia odbędzie się pierwsze ligowe starcie żużlowców Betard Sparty Wrocław i SPAR Falubazu Zielona Góra. Dziś poznaliśmy ceny biletów na to spotkanie.(...)
0
Każdego roku przed rozpoczęciem sezonu żużlowego zielonogórski klub organizował dla kibiców prezentację zespołu. Było to swoiste święto, a sama uroczystość pozwalała zbliżyć się sy(...)
0
W najbliższy weekend miały odbyć się treningi punktowane pomiędzy SPAR-em Falubazem Zielona Góra, a Stalą Gorzów Wielkopolski, spotkania te zostały przełożone z powodu niekorzystne(...)
0
Dziś odbył się pierwszy w tym roku trening punktowany na torze w Gnieźnie, gdzie miejscowy Start przegrał ze SPAR Falubazem 52:38. Poniżej prezentujemy wypowiedzi zielonogórskich z(...)
0
5 kwietnia rusza pierwsza kolejka PGE Ekstraligi, znamy już godziny rozpoczęcia meczy, które zostały przedstawione na konferencji prasowej w siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijski(...)
0
W środę w Gnieźnie odbędzie się zaległy mecz sparingowy pomięzy Łączyńscy Carbon Startem Gniezno, a Spar Falubazem Zielona Góra. Władze gnieźnieńskiego klubu postanowiły zmienić go(...)
0
Nie dojdzie do skutku sparing Unii Leszno z KS Toruń zaplanowany na 15.03.2015 r. (...)
0
Zaplanowany na dziś mecz towarzyski pomiędzy SPAR Falubaz Zielona Góra, a Startem Gniezno nie dojdzie do skutku. Dwudniowe opady deszczu sprawiły, że tor nie nadaje się do jazdy.(...)
0
Nie dojdzie do skutku trening punktowany pomiędzy Startem Gniezno, a SPAR Falubazem Zielona Góra. Zły stan toru nie pozwolił na rozpoczęcie zawodów.(...)
0
Portal ZUZELEND.com postanowił dogłębniej przeanalizować składy drużyn PGE Ekstraligi. Z przeprowadzonych "badań" wynika, że tytuł powędruje do klubu z Torunia, a z najwyższą klasą(...)
0
Za zespołem Spar Falubaz Zielona Góra pierwszy trening na swoim torze. Na owalu przy W69 zaprezentowali się zawodnicy, którzy w nadchodzącym sezonie będą walczyć o miejsce w składz(...)
0
Pogoda za oknem już coraz bardziej przypomina nam o zbliżającym się sezonie, Większość drużyn już wyjechało na tor, kolejną z nich będzie drużna z pierwszej stolicy Polski. (...)
0
Na czwartek tj. 12.03.2015r zaplanowany jest pierwszy, oficjalny trening żużlowców SPAR Falubazu Zielona Góra przy W69.(...)
0
Być może w czwartek Zielonogórzanie wyjadą na swój tor. (...)
© 2002-2022 Zuzelend.com