Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 2 Finał IMP - Krosno. Zwycięzcą turnieju został Dominik Kubera. Drugie miejsce zajął lider klasyfikacji generalnej, Bartosz Zmarzlik, zaś trzeci na mecie biegu finałowego zameldował się Grzegorz Zengota.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
SPAR FALUBAZ ZIELONA GORA - Wiadomości
0
W niedziele o godzinie 15.00 na torze zielonogórskiego Falubazu zostanie rozegrany II Memoriał Rycerzy Speedway. Większość stawki tworzą zawodnicy Falubazu Zielona Góra oraz niemie(...)
0
SPAR Falubaz Zielona Góra godnie zrewanżował się za wczorajszą porażkę w treningu punktowanym gorzowskiej Stali. Na swoim torze SPAR Falubaz nie pozostawił złudzeń gorzowianom i pe(...)
0
W rozegranym dziś meczu sparingowym pomiędzy odwiecznymi rywalami, czyli Money Makes Money Stalą Gorzów i Spar Falubazem Zielona Góra padł wynik 44:34.(...)
0
Już jutro SPAR Falubaz Zielona Góra podejmować będzie na swoim obiekcie drużynę MONEYmakesMONEY Stal Gorzów. Znamy już pełne składy obu drużyn na to spotkanie. (...)
1
We wtorek tj. 24.03 oraz następnego dnia będziemy świadkami pierwszych w tym sezonie lubuskich derbów. Co prawda stawką meczu nie są dwa punkty, ale emocji zabraknąć nie powinno. O(...)
0
Poznaliśmy ceny biletów na pierwsze spotkanie ligowe z Zielonej Górze, w którym Spar Falubaz zmierzy się z PGE Stalą Rzeszów. Organizatorzy przygotowali sporo ciekawych promocji. (...)
0
Już 6 kwietnia odbędzie się pierwsze ligowe starcie żużlowców Betard Sparty Wrocław i SPAR Falubazu Zielona Góra. Dziś poznaliśmy ceny biletów na to spotkanie.(...)
0
Każdego roku przed rozpoczęciem sezonu żużlowego zielonogórski klub organizował dla kibiców prezentację zespołu. Było to swoiste święto, a sama uroczystość pozwalała zbliżyć się sy(...)
0
W najbliższy weekend miały odbyć się treningi punktowane pomiędzy SPAR-em Falubazem Zielona Góra, a Stalą Gorzów Wielkopolski, spotkania te zostały przełożone z powodu niekorzystne(...)
0
Dziś odbył się pierwszy w tym roku trening punktowany na torze w Gnieźnie, gdzie miejscowy Start przegrał ze SPAR Falubazem 52:38. Poniżej prezentujemy wypowiedzi zielonogórskich z(...)
0
5 kwietnia rusza pierwsza kolejka PGE Ekstraligi, znamy już godziny rozpoczęcia meczy, które zostały przedstawione na konferencji prasowej w siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijski(...)
0
W środę w Gnieźnie odbędzie się zaległy mecz sparingowy pomięzy Łączyńscy Carbon Startem Gniezno, a Spar Falubazem Zielona Góra. Władze gnieźnieńskiego klubu postanowiły zmienić go(...)
0
Nie dojdzie do skutku sparing Unii Leszno z KS Toruń zaplanowany na 15.03.2015 r. (...)
0
Zaplanowany na dziś mecz towarzyski pomiędzy SPAR Falubaz Zielona Góra, a Startem Gniezno nie dojdzie do skutku. Dwudniowe opady deszczu sprawiły, że tor nie nadaje się do jazdy.(...)
0
Nie dojdzie do skutku trening punktowany pomiędzy Startem Gniezno, a SPAR Falubazem Zielona Góra. Zły stan toru nie pozwolił na rozpoczęcie zawodów.(...)
0
Portal ZUZELEND.com postanowił dogłębniej przeanalizować składy drużyn PGE Ekstraligi. Z przeprowadzonych "badań" wynika, że tytuł powędruje do klubu z Torunia, a z najwyższą klasą(...)
0
Za zespołem Spar Falubaz Zielona Góra pierwszy trening na swoim torze. Na owalu przy W69 zaprezentowali się zawodnicy, którzy w nadchodzącym sezonie będą walczyć o miejsce w składz(...)
0
Pogoda za oknem już coraz bardziej przypomina nam o zbliżającym się sezonie, Większość drużyn już wyjechało na tor, kolejną z nich będzie drużna z pierwszej stolicy Polski. (...)
0
Na czwartek tj. 12.03.2015r zaplanowany jest pierwszy, oficjalny trening żużlowców SPAR Falubazu Zielona Góra przy W69.(...)
0
Być może w czwartek Zielonogórzanie wyjadą na swój tor. (...)
© 2002-2022 Zuzelend.com