Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Tragicznie rozpoczął się ten rok dla reprezentanta Niemiec, Kevina Woelberta. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
SPAR FALUBAZ ZIELONA GORA - Wiadomości
0
Już 24.05.2015r pierwsze starcie zielonogórzan z gorzowianami w wielkich Derbach Ziemi Lubuskiej. Od 30 kwietnia zielonogórscy kibice mogą nabywać wejściówki na to arcyważne dla ni(...)
0
Poniżej przedstawiamy skróty meczów ostatniej kolejki PGE Ekstraligi.(...)
0
Dziś poznaliśmy wszystkie godziny meczów pomiędzy drużynami w czwartej kolejce PGE Ekstraligi, która odbędzie się 10 maja. Najciekawiej będzie w Tarnowie i Gorzowie. Oba mecze będz(...)
0
Już za niecały miesiąc kolejne, wielkie Derby Ziemi Lubuskiej. Tym razem pierwsza odsłona będzie na torze w Zielonej Górze. Dziś poznaliśmy ceny wejściówek dla gospodarzy na to spo(...)
0
W niedzielnym meczu PGE Ekstraligi SPAR Falubaz Zielona Góra podejmie KS Toruń. W pojedynku przy W69 zabraknie dwóch podstawowych zawodników Grzegorza Walaska i Andreasa Jonssona.(...)
0
W najbliższą niedzielę odbędzie się trzecia kolejka PGE Ekstraligi. Do jednego z najciekawszych pojedynków dojdzie w Zielonej Górze, gdzie tamtejszy Falubaz podejmie gości z Toruni(...)
0
W Zielonej Górze podczas spotkania 3. kolejki PGE Ekstraligi zmierzą się Spar Falubaz Zielona Góra i KS Toruń. Dziś poznaliśmy awizowane składy obu drużn na ten pojedynek.(...)
0
Krystian Pieszczek ma za sobą debiut w zespole Spar Falubaz Zielona Góra. W pierwszym swoim starcie dla nowego klubu przywiózł cztery punkty z jednym bonusem w trzech biegach. Z pe(...)
0
Jak podaje zielonogórski klub na swoim facebook'owym profilu, Grzegorz Walasek wycofał się z zawodów w Anglii. Powodem jest uraz kciuka oraz małego palca.(...)
0
7 lat temu
Andreas Jonsson w niedzielnym meczu pomiędzy zielonogórskim SPAR Falubazem, a rzeszowską Stalą upadł na tor, gdzie wyjechała karetka. Szwed na szczęście nie doznał żadnej kontuzji.(...)
0
Spar Falubaz Zielona góra pokonał na własnym torze drużynę beniaminka PGE Stal Rzeszów 50:40. Oto co zaraz po meczu mieli do powiedzenia główni bohaterowie tego spotkania. (...)
0
Po odwołaniu pierwszej kolejki PGE Ekstraligi, czas na inaugurację najlepszej ligi żużlowej na świecie! W niedzielę do Zielonej Góry przyjeżdża PGE Stal Rzeszów.(...)
0
W ostatnim sprawdzianie przed nadchodzącym sezonem, SPAR Falubaz Zielona Góra pokonał na swoim torze drużynę Betardu Sparty Wrocław. Zielonogórzan do wygranej poprowadzili Jarosław(...)
0
W najbliższą niedzielę na torze w Zielonej Górze zainaugurują rozgrywki PGE Ekstraligi. SPAR Falubaz będzie podejmować PGE Stal Rzeszów. Kierownictwa obu drużyn podały już awizowan(...)
0
PGE Ekstraliga w najnowszym komunikacie podała listę zawodników, którzy będą mogli być zastępowani w najbliższych siedmiu kolejkach. Zastępstwo Zawodnika będzie mogło być stosowane(...)
0
Spar Falubaz Zielona Góra sezon 2014 zakończył tuż za podium Drużynowych Mistrzostw Polski. Robert Dowhan w rozmowie na antenie Radia Zielona Góra przyznał, że sytuacja klubu nie j(...)
0
6 kwietnia ma odbyć się I kolejka PGE Ekstraligi pomiędzy Betard Spartą Wrocław, a SPAR Falubazem Zielona Góra. Być może dojdzie do tego, że te zawody nie odbędą się na wrocławskim(...)
0
Warunki atmosferyczne panujące w Lesznie i Zielonej Górze uniemożliwiają rozegranie zaplanowanych na środę i czwartek sparingów pomiędzy obiema ekipami.(...)
0
Sezon ligowy 2015 w Polsce zbliża się wielkimi krokami. Na łamach portalu kontynuujemy prezentowanie poszczególnych drużyn startujących w polskich rozgrywkach. Ostatnio przedstawia(...)
0
Wszystkie zespoły biorące udział w Mistrzostwach Polski Par Klubowych potwierdziły składy w jakich mają wystąpić.(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com