Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Zawody pomiędzy Wilkami Krosno i Stelemt Falubazem Zielona Góra nie odbędą się. Przyznano walkower na korzyść drużyny z Lubuskiego.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
SPAR FALUBAZ ZIELONA GORA - Wiadomości
0
84 derby Ziemi Lubuskiej za nami. Gorzowska Stal pokonała Spar Falubaz Zielona Góra w takich samych rozmiarach jak sprzed kilku tygodni zrobił to zielonogórski Falubaz tak więc żad(...)
0
W najbliższą niedzielę rozegrane zostaną derby Ziemi Lubuskiej nr. 84. Według menadżera gości na papierze w obliczu absencji kapitana zielonogórskiego klubu to Stal Gorzów wystąpi (...)
1
W niedzielę 22 czerwca o godzinie 19:00 na stadionie im. Edwarda Jancarza w Gorzowie, miejscowa Stal mierzyć się będzie 9 rundzie Enea Ekstraligi z odwiecznym rywalem za miedzy czy(...)
0
Kolejnego pogromu na wyjeździe doznali jeźdźcy Renault Zdunek Wybrzeża. Tym razem ?oprawcą? gdańszczan okazał się Spar Falubaz Zielona Góra.(...)
0
W najbliższą niedzielę rozpocznie się runda rewanżowa. W Zielonej Górze Spar Falubaz podejmie Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk.(...)
0
W najbliższą niedzielę rusza runda rewanżowa polskiej Enea Ekstraligi. W jednym z meczów Spar Falubaz Zielona Góra podejmie gdańskie Renault Zdunek Wybrzeże.(...)
0
Pomimo ambitnej postawy, zawodnikom Renault Zdunek Wybrzeża nie udało się pokonać faworyzowanego Spar Falubazu Zielona Góra. Poniżej prezentujemy wypowiedzi przedstawicieli obu eki(...)
0
W meczu pomiędzy Renault Zdunek Wybrzeżem a Spar Falubazem Zielona Góra niespodzianki nie było. Gospodarze postawili jednak faworytowi twarde warunki.(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś Enea Ekstraliga. W jednym z meczów 7 kolejki Spar Falubaz Zielona Góra pokonał(a) na wyjeździe Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk w stosunku 50:40. Prezentuje(...)
0
Piotr Protasiewicz w szóstej gonitwie dnia w Gdańsku zaliczył fatalny wypadek i opuścił tor w karetce!(...)
1
W najbliższą niedzielę Renault Zdunek Wybrzeże podejmie Spar Falubaz Zielona Góra. Zdecydowanym faworytem są Mistrzowie Polski.(...)
0
Na gdańskim torze w niedzielę rozegrana zostanie 7 kolejka Enea Ekstraklasy. Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk gościć będzie u siebie Spar Falubaz Zielona Góra. Dzisiaj poznaliśmy awi(...)
0
W Lany Poniedziałek na torze SGP Areny częstochowski Włókniarz podejmował zielonogórski Falubaz. Lwy, choć występowały w osłabieniu, dzielnie podejmowały walkę z aktualnym Drużynow(...)
0
W zeszłym roku wspólnie zakończyli sezon meczem o puchar Fair Play. W tym roku spotkanie Włókniarza z zielonogórskim Falubazem będzie inaugurowało kolejny sezon Enea Ekstraligi w C(...)
1
W meczu sparingowym rozegranym we Wrocławiu miejscowa Betard Sparta przegrała ze SPAR Falubazem Zielona Góra 44:46.(...)
0
Jak podaje na swoim profilu na facebooku, pierwszy w tym sezonie sparing na Stadionie Olimpijskim Betard Sparty Wrocław odbędzie się w środę (02.04) o godzinie 16:00.(...)
1
Hipokryzja to coraz częściej pojawiający się w naszym życiu objaw należenia do mas dwudziestego pierwszego wieku. Wypominamy innym podczas gdy sami robimy to samo. Krytykujemy drug(...)
1
Blisko 7 tysięcy osób miało okazję oglądać na stadionie im. Edwarda Jancarza w Gorzowie Wlkp. "towarzyskie" derby lubuskie. W spotkaniu, w którym na prośbę gości nie rozgrywano bie(...)
0
SPAR Falubaz Zielona Góra zaprezentował kevlary w jakich jego żużlowcy wystapią w sezonie 2014. (...)
© 2002-2022 Zuzelend.com