Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Tragicznie rozpoczął się ten rok dla reprezentanta Niemiec, Kevina Woelberta. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
SPAR FALUBAZ ZIELONA GORA - Wiadomości
0
W najbliższą niedzielę dojdzie do pojedynku SPAR Falubazu Zielona Góra z Betardem Spartą Wrocław. To spotkanie będzie starciem zespołów aspirujących do jazdy w fazie play-off. W pi(...)
0
Australijczyk był niesamowicie łakomym kąskiem na rynku transferowym. Od każdego klubu Ekstraligi, prócz Unii Leszno i Unii Tarnów dostał ofertę zatrudnienia. Do ostatnich chwil wa(...)
0
W rozegranej dziś na torze w Rzeszowie IV rundzie rozgrywek Ligi Juniorów, zwycięstwo odniosła drużyna Sparty Wrocław, która zebrała 23 punkty. Drugie miejsca zajął zespół z Toruni(...)
0
W najbliższą niedzielę SPAR Falubaz podejmie Betard Spartę Wrocław. Na meczu będzie obecny Jarosław Hampel, który będzie wspierał zielonogórską drużynę.(...)
0
Juniorzy Betard Sparty Wrocław i SPAR Falubazu Zielona Góra wygrali ligę juniorów na torze w Tarnowie z dorobkiem 23 "oczek". Trzecią pozycję zajęli rzeszowianie z dwudziestoma pun(...)
0
Już w najbliższą niedzielę dojdzie do zaległego meczu pomiędzy SPAR Falubazem Zielona Góra, a Betardem Spartą Wrocław. Dziś poznaliśmy awizowane składu obu drużyn na to spotkanie.(...)
0
Powoli odkrywane są karty ze składami zawodników, którzy 1 sierpnia zmierzą się w Gdańsku w meczu Polska-Byłe Gwiazdy Wybrzeża. I choć śmiało pierwszy z bohaterów mógłby zostać za(...)
0
We środę, 15 lipca na Stadionie Miejskim w Tarnowie w Mościcach rozegrana zostanie III runda Ligi Juniorów. Początek tych zawodów zaplanowano na godzinę 17:30. Poznaliśmy awizowane(...)
0
PGE Ekstraliga w wydanym dzisiaj komunikacie informuje o godzinach rozpoczęcia spotkań 11 rundy oraz obsadzie sędziowskiej.(...)
0
Loktaev w minioną sobotę zanotował bardzo groźnie wyglądający upadek podczas Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów na torze we włoskim Lonigo. Dziś ukraiński zawodnik przeszedł(...)
0
Na godzinę 19.30 w Lesznie zaplanowano finał Mistrzostw Par Klubowych, była to druga impreza rozegrana tego samego dnia na torze przy Strzeleckiej. Rozegranie zawodów stało pod zna(...)
0
Na torze w Lesznie rozegrano dzisiaj finał Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski. W zawodach zwyciężył Bartosz Zmarzlik przed Piotrem Pawlickim i Krystianem Pieszczkiem.(...)
0
Podczas trwającego pierwszego finału Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów we włoskim Lonigo, w swoim pierwszym starcie upadł Ukrainiec - Aleksandr Loktajew. Zawodnik m in. SPA(...)
0
W niedzielne popołudnie i wieczór kibice zasiadający na stadionie im. Alfreda Smoczyka będą mogli emocjonować się zmaganiami podczas Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski (...)
0
W czwartkowe popołudnie na torze stadionu im. Alfreda Smoczyka w Lesznie rozegrano II rundę Ligi Juniorów. W zawodach zwyciężyli zawodnicy Betard Sparty Wrocław przed Fogo Unią Les(...)
0
Już w najbliższą niedzielę odbędzie się Finał Mistrzostw Polski Par Klubowych na stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie. Dziś poznaliśmy listę startową tych zawodów.(...)
0
W czwartek (9 lipca) na torze w Lesznie zostanie rozegrane II runda Ligi Juniorów. Młodzieżowcy rozpoczną zmagania o godzinie 16.00. Wstęp na zawody będzie możliwy za okazaniem pro(...)
0
W pierwszej rundzie Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski rozgrywanych na torze w Pile, zwyciężyła ekipa SPAR Falubaz Zielona Góra. Drugą pozycję zajęli zawodnicy Betard Spar(...)
0
19 lipca zostaną rozegrane cztery spotkania w ramach PGE Ekstraligi. W poniedziałek poznaliśmy obsadę sędziowską oraz godziny tych spotkań.(...)
0
9 sierpnia na stadionie im. Edwarda Jancarza dojdzie do rewanżowego pojedynku pomiędzy MoneyMakesMoney.pl Stal Gorzów, a SPAR Falubazem Zielona Góra. Od wtorku (tj. 07.07.2015r) ru(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com