Wczoraj o 18:00
Dwukrotny mistrz SGP2 Mateusz Cierniak zadebiutuje w cyklu FIM Speedway Grand Prix na najwspanialszej scenie w Polsce, PGE Narodowym. 11 maja wystąpi z dziką kartą w 2024 ORLEN FIM Speedway GP of Poland – Warsaw.(...)
SPEEDWAY GRAND PRIX - Wiadomości
0
W tym momencie nie ma zawodnika, który może zdetronizować Bartosza Zmarzlika w Grand Prix, ale sezon jest długi i wszystko może się wydarzyć – uważa Marek Cieślak, legendarny trene(...)
2
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig FIM British Speedway Grand Prix - Cardiff. Zwycięzcą turnieju został Martin Vaculik. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Jack (...)
103
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Speedway Grand Prix Polski - Wrocław. Drugi raz z rzędu zwycięzcą rundy z cyklu SGP został Dan Bewley. W pokonanym polu w wyścigu fina(...)
107
Na godzinę 19:00 zaplanowana została dzisiaj 7 runda cyklu Speedway Grand Prix na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu. (...)
102
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig SGP Challegne - Glasgow. Zwycięzcą turnieju został Kim Nilsson. Za nim uplasowali się Daniel Bewley oraz Jack Holder.(...)
111
Prz ed chwilą poznalismy listę startową jutrzejszego Speedway Grand Prix Wielkiej Brytanii w Cardiff. Zwycięzcą kwalifikacji został niespodziewanie Australijczyk, Jack Holder. Na(...)
101
Andrzej Lebiediew stanie przed szansą zaprezentowania się podczas Speedway Grand Prix Wielkiej Brytani w Cardiff. Łotysz zastąpi kontuzjowanego Martina Vaculika(...)
102
Na torze w Żarnowicy zakończyła się runda eliminacyjna do Grand Prix Challenge. Zwyciężył zawodnik gospodarzy Martin Vaculik, wyprzedzając Daniela Bewley oraz Roberta Lamberta.(...)
0
Wygraną Jacka Holdera z Australii zakończyła się runda kwalifikacyjna do przyszłorocznego cyklu SGP. Zawody rozegrano na torze w węgierskim Debrecenie, choć pierwotnie odbyć się mi(...)
108
Anders Thomsen wygrał rundę kwalifikacyjną do przyszłorocznego cyklu Speedway Grand Prix rozgrywaną w niemieckim Abensbergu. (...)
274
W konferencji prasowej, po warszawskiej rundzie Speedway Grand Prix wzięli udział zawodnicy, którzy podczas zawodów zajęli trzy czołowe lokaty- Max Fricke, Leon Madsen i Fredrik Li(...)
108
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Orlen Warsaw FIM SGP of Poland - Warszawa. Zwycięzcą turnieju został Max Fricke. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Leon Mads(...)
103
Bartosz Zmarzlik wygrał kwalifikacje przed sobotnimi zawodami o Grand Prix Polski na PGE Narodowym w Warszawie. Polak uzyskał najlepszy rezultat w trzeciej próbie i do drugiego w t(...)
103
Słoweniec, Matej Zagar wystąpi z dzika kartą w zbliżającej się coraz większymi krokami 1 rundzie cyklu Speedway Grand Prix(...)
101
Australijczyk Jack Holder oraz Brytyjczyk, Daniel Bewley zostali powołani do składu Speedway Grand Prix 2022. (...)
101
Jak już informowaliśmy Międzynarodowa Federacja Motocyklowa wspólnie z zarządcą cyklu o tytuł Indywidualnego Mistrza Świata, firmą Discovery Sport Events postanowiły zrezygnować z (...)
124
Już w najbliższą sobotę w Togliatti odbędzie się 8 runda z cyklu FIM Speedway Grand Prix. Kontuzjowanego Martina Vaculika zastąpi pierwszy rezerwowy cyklu - Aleksandr Loktajew.(...)
815
Wstępny kalendarz cyklu FIM Speedway Grand Prix oraz Monster Energy FIM Speedway of Nations na sezon 2021 zostały opublikowany.(...)
1241
W niedzielny poranek władze światowego żużla ogłosiły daty przyszłorocznych rund zmagań o tytuł Indywidualnego Mistrza Świata. Polska tradycyjnie aż trzykrotnie będzie gościła najl(...)
272
Wiemy już kiedy odbędzie się najbardziej wyczekiwane wydarzenie sportowe 2020 roku we Wrocławiu. Tych zawodów nie może przegapić żaden kibic! 2020 Betard Wrocław FIM Speedway Grand(...)