Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Rozpiska transmisji wydarzeń żużlowych na najbliższe dni.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
Żużel - wszystkie aktualności
126
W piątkowe popołudnie na stadionie Edwarda Jancarza żużlowcy gorzowskiej Stali spotkali się z kibicami. (...)
52
Rozpiska transmisji wydarzeń żużlowych na najbliższe dni.(...)
408
Wygraną Speed Car Motoru Lublin 44:34 zakończył się trening punktowany w Tarnowie pomiędzy miejscową Unią a beniaminkiem PGE Ekstraligi. Mecz rozegrano w 13 biegach.(...)
501
W rewanżowym spotkaniu sparingowym na torze w Zielonej Górze miejscowy Falubaz przegrał z Fogo Unią Leszno. Spotkanie zakończyło się wynikiem 32:58. Najskuteczniejszym przedstawici(...)
141
Drużyna prowadzona przez Dariusza Śledzia odniosła miażdżące zwycięstwo w treningu punktowanym przeciwko pierwszoligowej Arged Malesa TŻ Ostrovii Ostrów Wlkp. W ekipie gospodarzy a(...)
489
Nie dojdzie do skutku zaplanowany na jutro trening punktowany, w którym ROW Rybnik miał zmierzyć się na własnym torze z Get Well Toruń.(...)
630
O godzinie 17:00 na torze przy ulicy Wrocławskiej 69 w Zielonej Górze rozegrany zostanie mecz sparingowy pomiędzy miejscowym Stelmet Falubazem Zielona Góra a Fogo Unią Leszno. Port(...)
62
Wspaniała promocja żużla w Bydgoszczy.(...)
4
Wzmocnienia formacji juniorskiej(...)
118
Do stolicy wielkopolski przyjeżdża Rawicz.(...)
158
Mimo braku liderów Betard Sparta Wrocław pokonała na wyjeździe pierwszoligową Arged Malesę TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. Prym w drużynie gości wiedli niepokonany Maksym Drabik oraz Vacl(...)
143
22 kwietnia na Stadionie Miejskim w Rzeszowie, Żużlowa Reprezentacja Polski zmierzy się z drużyną Reszty Świata. Dziś poznaliśmy skład „Biało-czerwonych” na to spotkanie.(...)
103
Ostatnim potwierdzonym żużlowcem, który wystąpi w Memoriale Tomasza Jędrzejaka, jest Adrian Miedziński. 31 marca na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu zobaczymy ośmiu zawodników Be(...)
109
W środowe popołudnie na stadionie im. Alfreda Smoczyka odbył się trening punktowany pomiędzy Fogo Unią Leszno i Stelmet Flubazem Zielona Góra. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem (...)
104
Powrót do złotego okresu?(...)
619
O godzinie 17:00 na torze Stadionu im. Alfreda Smoczyka w Lesznie rozegrany zostanie mecz sparingowy pomiędzy miejscową Fogo Unią a Falubazem Zielona Góra. Portal ZUZELEND.COM zapr(...)
45
Przygotowania na ostatniej prostej.(...)
138
Na środę i czwartek zaplanowane są kolejne treningi na stadionie przy ul. Zawodników 1.(...)
101
W środę o godzinie 17.00 na stadionie im. Alfreda Smoczyka dojdzie do treningu punktowanego pomiędzy Fogo Unią Leszno i Falubazem Zielona Góra. Na czwartkowe popołudnie zaplanowano(...)
111
Pogoda w tym roku wyjątkowo nie rozpieszcza żółto-niebieskich. Pada i wieje a temperatury nie są zbyt wysokie. Przez warunki atmosferyczne podopieczni Stanisława Chomskiego nie mog(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com