Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Poznaliśmy również terminarz Drużynowych Mistrzostw II Ligi. Zmagania w 2. Lidze Żużlowej zainauguruje spotkanie w Krakowie, które zostanie rozegrane 30 marca.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
Żużel - wszystkie aktualności
1
Sezon żużlowy 2019 zbliża się wielkimi krokami, już niedługo znowu będziemy pasjonować się tym fantastycznym sportem. W ostatnich miesiącach wszyscy mogliśmy emocjonować się działa(...)
169
Okres zimowy jest bardzo pracowity dla Speed Car Motoru Lublin. Kadra ostro trenuje a zarząd jest w trakcie zmian organizacyjnych. Jakub Kępa ma więc o czym myśleć.(...)
555
Kolejna nagroda w jego dorobku.(...)
113
Mijający sezon Piotr Gryszpiński sam przyznaje, że może zaliczyć do udanych. Junior pilskiej Polonii wystąpił w 23 ligowych wyścigach, w których przywoził średnio 0,478 pkt na bieg(...)
0
Nice 1. Liga Żużlowa(...)
362
Jaimon Lidsey z kompletem zwycięstw wygrał Indywidualne Mistrzostwa Australii do lat 21. Na drugim stopniu podium stanął Jordan Stewart a na trzecim Matthew Gilmore.(...)
177
Francuz rozpocznie sezon wcześniej.(...)
198
W ostatnich dniach głośno zrobiło się o Polonii Bydgoszcz. Jednym z inwestorów ma być Zbigniew Boniek? (...)
0
Licencja zazwyczaj bywa formalnością. (...)
36
Brak Stali Rzeszów, a tym samym okrojona liczba zespołów stanowi niemały problem dla pozostałych drużyn startujących w Nice 1. Lidze Żużlowej. (...)
0
Patryk Dudek nie był wcale zdziwiony ciężką walką o powtórzenie w SGP 2018 świetnego wyniku ze swojego debiutanckiego sezonu.(...)
135
Procedura sprzedaży klubu Peterborough Speedway została ukończona. Z powodu wystąpienia nieprzewidzianych okoliczności klub rozwiązał podpisany z Chrisem Harrisem kontrakt na sezon(...)
211
Dzisiejszy dzień grudziądzki MrGarden GKM spędził na wspólnym mini-zgrupowaniu integracyjnym. Wraz z całym sztabem szkoleniowym uczestniczyło w nim siedmiu zawodników.(...)
120
Na portalu społecznościowym TŻ Ostrovia poinformowała o czterech meczach sparingowych. Rywalami będą zespoły PGE Ekstraligi.(...)
184
Spadek Polonii Piła przyciągnął Patryka Dolnego do swojego macierzystego klubu. O mijającym sezonie i swoim życiu osobistym opowiedział w krótkim wywiadzie dla regionalnej portalu.(...)
102
To jest dopiero spojrzenie prokibicowskie(...)
100
Poznaliśmy również terminarz Drużynowych Mistrzostw II Ligi. Zmagania w 2. Lidze Żużlowej zainauguruje spotkanie w Krakowie, które zostanie rozegrane 30 marca.(...)
230
Znamy terminarz Drużynowych Mistrzostw I Ligi. Sezon 2019 Nice 1. Ligi Żużlowej zostanie zainaugurowany 30 marca w Łodzi. Pierwsze mecze zobaczą u siebie również kibice w Tarnowie (...)
102
Julia Chomska opowiedziała o swojej pracy w kształtowaniu mentalności zawodnika. Przygotowanie psychiczne jest równie istotne co fizyczne. Równowaga na obu płaszczyznach gwarantuje(...)
4
Mateusz Tonder był jednym z tych zawodników, który uczestniczył w pierwszym ze zimowych zgrupowań Falubazu Zielone Góra przed ligowym sezonem.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com