Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Toruński klub nie tylko przemeblował swój skład ale także dziś zaczął prace nad zmianą geometrii toru. Lepsze jest wrogiem dobrego? To będzie można podsumować w październiku. Z początkiem marca na Motoarenie będzie można już czuć zbliżający się sezon. Będzie to też drugi rok jak za sterami Get Well (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
LIGA ANGIELSKA - Wiadomości
4
Pewnym zwycięstwem Poole Pirates 51:39 zakończyło się spotkanie brytyjskiej Elite League, w którym to Piraci mierzyli się z Wolverhampton Wolves. W drużynie gospodarzy bardzo dobre(...)
0
W drugim dzisiejszym spotkaniu brytyjskiej Elite League, Coventry Bees na własnym torze uległy Swindon Robins 42:50. W drużynie gospodarzy dobre spotkanie w szczególności w jej koń(...)
2
W zakończonym przed chwilą spotkaniu brytyjskiej Elite League, Wolverhampton Wolves pokonało bez większych problemów aktualnych mistrzów ligi, Poole Pirates 55:35. W zespole gości (...)
1
11 miesięcy temu
Mające odbyć się w dniu dzisiejszym spotkanie brytyjskiej Elite League pomiędzy Kings Lynn Stars a Poole Pirates zostało odwołane z powodu zbyt mokrej nawierzchni po wcześniejszych(...)
2
11 miesięcy temu
Poole zwolniło kapitana zespołu Daveya Watta. W jego miejste "Piraci" sprowadzili byłego zawodnika tego klubu - Bjarne Pedersena. (...)
2
W brytyjskiej Elite League rozegrano dzisiaj tylko jedno spotkanie. Po bardzo emocjonującej walce w niemal w każdym biegu gospodarze, Coventry Bees pokonali tylko jednym punktem Po(...)
3
W jedynym środowym meczu brytyjskiej Elite League Poole Pirates rozgromiło Coventry Bees 60:29. W spotkaniu tym wystąpiło dwóch Polaków : Krzysztof Buczkowski oraz Krzysztof Kasprz(...)
4
W jedynym dzisiejszym spotkaniu jakie zostało rozegrane na wyspach Wolverhampton Wolves pokonało na własnym torze Lakeside Hammers 54:38. W zespole gości wystąpił Piotr Świderski(...)
0
W zakończonym niedawno spotkaniu brytyjskiej Elite League, Swindon Robins uległo minimalnie na swym torze Wilkom z Wolverhampton 44:46. (...)
0
W drugim dzisiejszym spotkaniu brytyjskiej Elite League Leicester Lions pokonało na własnym torze Swindon Robins 50:42. Bardzo dobry mecz zaliczył Szymon Wożniak notują na swoim ko(...)
4
W jednym z dzisiejszych spotkań brytyjskiej Elite League Kings Lynn Stars po zaciętej walce pokonało minimalnie Coventry Bees 46:44. Doskonałe spotkanie "zaliczył" Krzysztof Kasprz(...)
13
11 miesięcy temu
Dzisiaj wieczorem w Kings Lynn miejscowe Gwiazdy podejmowały zespół Coventry Bees. Niestety na Norfolk Arena w biegu czternastym doszło do fatalnego upadku, w którym uczestniczyli (...)
0
Dzisiejsze spotkanie brytyjskiej Elite League pomiędzy Coventry Bees a Kings Lynn Stars zostało odwołane z powodu padającego deszczu.(...)
3
W piątkowym meczy brytyjskiej Elite League, Lakeside Hammers pokonało Poole Pirates 50:40. Młoty powzięły rewanż za niedawną dotkliwą porażkę na torze w Poole. W zespole gospodarzy(...)
0
12 miesięcy temu
Padający deszcz nie pozwolił na rozegranie dzisiejszego spotkania brytyjskiej Elite League pomiędzy Swindon Robins a Wolverhampton Wolves.(...)
0
Poniedziałkowe spotkanie brytyjskiej Elite League pomiędzy Wolverhampton Wolves a Swindon Robins zostało odwołane. Powodem takiej decyzji jest zły stan nawierzchni toru po opadach (...)
7
The Lakeside Hammers podobnie jak w dniu wczorajszym pokonało Leicester Lions 33:56. Tym razem Młoty pokonały Lwy na ich własnym torze. Wśród polskich zawodników ponownie najlepszy(...)
9
W rozegranym w piątek spotkaniu brytyjskiej Elite League The Lakeside Hammers pokonało Leicester Lions 56:34. Spośród czwórki Polaków biorących udział w tym meczu tylko Piotr Świde(...)
0
Dzisiaj w brytyjskiej Elite League rozegrane zostały dwa spotkania. W pierwszym z nich Swindon Robins pokonało u siebie Coventry Bees 55:35. W zespole gości wystąpił Kacper Woryna (...)
1
W rozegranym przed chwilą meczy brytyjskiej Elite League, Kings Lynn Stars uległo na własnym torze Belle Vue Aces 39:54. (...)
© 2002-2015 Zuzelend.com