Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Get Well Toruń dopiero w szóstej kolejce PGE Ekstraligi zdobył swoje pierwsze ligowe punkty. Tak mocno upragniona victoria przyszła w meczu na własnym torze przeciwko ROW-owi Rynik. Zawody obfitowały w wiele mijanek na twardym i mocno wysuszonym torze. W ekipie goście najlepiej punktował Grigorij La(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
LIGA ANGIELSKA - Wiadomości
0
Wygraną Wolverhampton Wolves zakończyło się jedyne dzisiejsze spotkanie brytyjskiej Elite League. Wilki pokonały na własnym torze Coventry Bees 51:41. W zespole gości ze słabym sku(...)
0
Promoter Matt Ford patrzy optimistycznie na kontuzję gwiazdy Poole Adama Ellisa i liczy na szybki powrót do jego zdrowia. (...)
0
W dniu dzisiejszym w brytyjskiej Elite League rozegrano dwa spotkania. W jednym z nich Belle Vue Aces pokonało na własnym torze Lakeside Hammers 50:40. (...)
0
W drugim czwartkowym spotkaniu Elite League po zaciętym spotkaniu Swindon Robins niespodziewanie uległo Leicester Lions 43:47. (...)
0
W dzisiejszym spotkaniu brytyjskiej Elite League Kings Lynn Stars pokonało u siebie Wolverhampton Wolves 48:42. (...)
0
W drugim spotkaniu brytyjskiej Elite League, Poole Pirates pokonało Swindon Robins 50:40. W zespole gospodarzy wystąpił Krzysztof Buczkowski, który w czterech startach zdobył 7 pun(...)
0
W jednym z dwóch dzisiejszych spotkań rozegranych w brytyjskiej Elite League, The Lakeside Hammers odnieśli zwycięstwo pokonując na własnym torze Wolverhampton Wolves 53:37. (...)
0
W ostatnim dzisiejszym spotkaniu Elite League Wolverhampton Wolves pokonało u siebie Kings Lynn Stars 49:44.(...)
0
W drugim dzisiejszym spotkaniu brytyjskiej Elite League, Swindon Robins po zacietym spotkaniu uległo minimalnie na własnym torze Poole Pirates 44:46. W zespole gości wystąpił Krzys(...)
0
W pierwszym dzisiejszym meczu brytyjskiej Elite League, Belle Vue Aces pokonało na własnym torze zespół Krzysztofa Kasprzaka oraz Kacpra Woryny, Coventry Bees 50:42. Bardzo spotkan(...)
0
W dzisiejszym spotkaniu brytyjskiej Elite League, Leicester Lions uległo na własnym torze The Lakeside Hammers 44:46. Wynik spotkania rozstrzygnął się w ostatnim biegu, w którym go(...)
0
W drugim dzisiejszym meczu brytyjskiej Elite League, Coventry Bees po bardzo zaciętym spotkaniu niemal do ostatniego biegu pokonało Belle Vue Aces 46:43. W zespole gospodarzy dobre(...)
1
W zakończonym przed chwilą spotkaniu brytyjskiej Elite League, Lakeside Hammers na własnym torze rozgromiło Leicester Lions 66:26. W zespole gospodarzy aż trzech zawodników zdobyło(...)
1
W jedyny spotkaniu jakie zostało rozegrane w czwartek w brytyjskiej Elite League, Kings Lynn Stars po bardzo emocjonującym meczu zremisowało ze Swindon Robins 45:45. (...)
1
W jedynym dzisiejszym spotkaniu brytyjskiej Elite League, Poole Prates uległo na własnym torze Belle Vue Aces 41:49. (...)
0
Hans Andersen uważa, że rola kapitana Poole przyszła mu naturalnie, ponieważ zawsze próbował być liderem. (...)
0
W jedynym dzisiejszym spotkaniu brytyjskiej Elite League, Swindon Robins pokonało na własnym torze Kings Lynn Stars 55:38. Doskonałe spotkanie rozegrał Justin Sedgmen uzyskując w s(...)
0
Dzisiejsze spotkanie brytyjskiej Elite League na Adrian Flux Arena pomiędzy Kings Lynn a Swindon Robins został odwołane ze względu na zły stan nawierzchni toru . (...)
0
Zaplanowane na dzisiaj spotkanie pomiędzy Poole Pirates a Leicester Lions zostało odwołane ze względu na niekorzystną prognozę pogody. (...)
0
W jedynym rozegranym w poniedziałek meczu brytyjskiej Elite League Wolverhampton Wolves rozgromiło na własnym torze Leicester Lions 58:31. W zespole gości słabe zawody zaliczył Szy(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com