Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 3 kolejki Grupa Azoty Unia Tarnów pokonał(a) na własnym torze Get Well Toruń w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
LIGA ANGIELSKA - Wiadomości
101
Poole Pirates poniosło dzisiaj straszliwą klęskę na własnym torze z Rye House Rockets. Piraci ulegli Rakietom 30:60. W zespole gości wystąpił Krzysztof Kasprzak, który jeszcze na p(...)
41
Somerset Rebels w spotkaniu brytyjskiej SGB Premiership pokonało minimalnie bo różnicą zaledwie jednego punktu Wolverhapton Wolves 45:44. Po mimo zwycięstwa, to żaden z zawodników (...)
123
Dzisiejsze spotkanie SGB Premiership pomiędzy Rye House Rockets a Kings Lynn Stars zostało odwołane z powodu niekorzystnych warunków pogodowych jakie zapowiadane są na godzinę 20:3(...)
0
Somerset Rebels pokonało w dzisiejszym meczu angielskiej Premiership, Belle Vue Aces 55:33. Goście w mocno okrojonym składzie nie zdołali nawiązać walki z gospodarzami z Somerset. (...)
100
W jedynym dzisiejszym spotkaniu, angielskiej Premiership, jaki doszedł do skutku Swindon Robins pokonało na wyjeździe Kings Lynn Stars 40:50. Goście po mimo straty ich lidera Jason(...)
103
W dzisiejszym spotkaniu angielskiej Premiership, Belle Vue Aces bez większych problemów pokonało na własnym torze Poole Pirates 59:31. W zespole gospodarzy dwójka zawodników: Kenne(...)
0
Zaplanowane na dzisiaj na godzinę 20:30 spotkanie angielskiej SGB Premiership pomiędzy Somerset Rebels a Wolverhampton Wolves zostało przełożone na 9 sierpnia również na godzinę 20(...)
104
W dzisiejszym spotkaniu angielskiej Premiership, Swindon Robins na własnym stadionie nie dał najmniejszych szans Poole Pirates i zwyciężyło 56:34. W zespole gospodarzy dobre zawody(...)
102
W dzisiejszym spotkaniu angielskiej Premiership, Piraci z Poole po niesamowicie zaciętym spotkaniu ulegli minimalnie Somerset Rebels 44:45. (...)
0
Promotor Kings Lynn Stars, Keith Chapman przyznał, że był zmuszony podjąć decyzję o odwołaniu dzisiejszego spotkania pomiędzy miejscową drużyną z Kings Lynn a Wolverhampton Wolves (...)
0
Ostatnie w tabeli ligowej angielskiej Premiership, Leicester Lions pokonało na własnym torze Kings Lynn Stars 54:38. (...)
0
W szlagierowym, poniedziałkowym spotkaniu angielskiej Premiership, lider tabeli, Belle Vue Aces pokonało na własnym torze wicelidera, Wolverhampton Wolves 53:40. (...)
103
W dzisiejszym spotkaniu angielskiej Premiership, Swindon Robins na własnym torze bez większych problemów pokonał Rye House Rockets 57:33. W zespole gospodarzy wystąpił Tobiasz Musi(...)
104
Po niezwykle zaciętym i emocjonującym spotkaniu Leicester Lions uległo dosłownie na ostatnim okrążeniu ostatniego biegu, Swindon Robins 45:46. W zespole gości wystąpił Tobiasz Mus(...)
100
Wolverhampton Wolves po niezwykle emocjonującym meczu poległo i przerwało jednocześnie rekordową passę na własnym torze z Poole Pirates 44:48. W zespole gości po raz kolejny wystąp(...)
115
Chris Holder został zawieszony przez komisję brytyjskiej Premiership na 28 dni w prawach zawodniczych na Wyspach Brytyjskich. W miniony czwartek Kings Lynn Stars Holdera mierzyło s(...)
107
W dzisiejszym jedynym spotkaniu angielskiej Premiership, Rye House Rockets pokonało na własnym stadionie Wolverhampton Wolves 48:42. Zwycięstwo Wilków dałoby im fotel lidera w lidz(...)
56
Swindon Robins dwukrotnie w przeciągu dwóch dni pokonało Asy z Manchesteru. W dniu dzisiejszym popularne Rudziki na wyjeździe wygrały bez większych problemów 35:49. W zespole Belle(...)
52
W drugim dzisiejszym spotkaniu angielskiej Premiership, zawodnicy Poole Pirates wzięli rewanż za wczorajszą porażkę na swoim torze z Gwiazdami z Kings Lynn, wygrywając 40:52. W zes(...)
0
W jednym z dzisiejszych spotkań angielskiej Premiership, miejscowe Swindon Robins pokonuje Belle Vue Aces 48:42. W zespole gospodarzy wystąpił Tobiasz Musielak, który w pięciu star(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com