Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Swindon
vs
Kings Lynn
Dzisiaj o 20:30
Jarosław Hampel pierwszy raz w triumfował w finale Złotego Kasku. Zawodnik Fogo Uniii Leszno dokonał tego na torze, na którym rozpoczął swoją karierę żużlowca. Drugie miejsce zajął Bartosz Zmarzlik, zaś trzecie, zwycięzca biegu dodatkowego, Janusz Kołodziej. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
LIGA ANGIELSKA - Wiadomości
0
Swindon Robins wygrało kolejne, piętnaste z rzędu spotkanie angielskiej SGB Premiership z Somerset Rebels 54:35. Goście do Swindon przyjechali w mocno okrojonym składzie, a na domi(...)
101
W drugim dzisiejszym spotkaniu angielskiej SGB Premiership, Somerset Rebels pokonało na własnym torze Rye House Rockets 48:42. W zespole gości wystąpił Krzysztof Kasprzak, będąc je(...)
104
Bardzo dużą niespodziankę sprawili dzisiaj zawodnicy Leicester Lions. Ostatnie w tabeli SGB Premiership, popularne Lwy pokonały na wyjeździe wiceliderów, Belle Vue Aces 42:48. Prow(...)
659
Rye House Rockets rozgromiło dzisiaj na własnym torze Somerset Rebels 60:30. Świetny występ zaliczył w zespole gospodarzy Krzysztof Kasprzak notując w swoim dorobku komplet czterec(...)
213
W dzisiejszym spotkaniu angielskiej SGB Premiership, Kings Lynn Stars doznało dotkliwej porażki na własnym torze z Wolverhampton Wolves 34:58. (...)
0
W jednym z czterech rozegranych dzisiaj ostatnich meczów rundy zasadniczej, Indianerna Kumla po zaciętym spotkaniu pokonała na własnym torze lidera Elitserien, Elit Vetlanda 49:41.(...)
101
W trzecim ostatnim, dzisiejszym spotkaniu angielskiej SGB Premiership, Swindon Robins pokonało u siebie Kings Lynn Stars 48:41. W zespole gości dobre zawody rozegrał Tobiasz Musiel(...)
143
Po serii porażek z końcem zeszłego miesiąca oraz początkiem obecnego, Poole Pirates powraca na właściwe dla siebie tory i odnosi dzisiaj drugie zwycięstwo z rzędu. Piraci w dość ła(...)
152
W jednym z trzech, rozegranych w dniu dzisiejszym, meczów angielskiej SGB Premiership, Belle Vue Aces zwyciężyło na własnym torze z Somerset Rebels 49:41. (...)
101
W jedynym dzisiejszym spotkaniu angielskiej SGB Premiership, Leicester Lions uległo na własnym torze Belle Vue Aces 40:50.(...)
0
W dzisiejszym spotkaniu angielskiej SGB Premiership, Somerset Rebels uległo na własnym torze Swindon Robins 37:53. W zespole gości bardzo dobrze zaprezentował się Tobiasz Musielak,(...)
489
Kacper Woryna jest objawieniem tego sezonu PGE Ekstraligi. Młody rybniczanin notuje świetne wyniki w tym sezonie. Dobra dyspozycja poskutkowała znalezieniem klubu w lidze angielski(...)
0
W ostatnim, trzecim spotkaniu angielskiej SGB Premiership Rye House Rockets po niezwykle zaciętej końcówce meczu pokonało na własnym stadionie Belle Vue Aces 48:44. W zespole gospo(...)
0
Poole Pirates pokonało dzisiaj u siebie Wolverhampton Wolves 48:45. Gospodarze już od pierwszego biegu objęli prowadzenie i do ostatniego nie dali sobie wyrwać gościom. Dobre zawod(...)
0
W jednym z dzisiejszych spotkań brytyjskiej SGB Premiership, Kings Lynn Stars pokonało na własnym stadionie Leicester Lions 50:40. Z kompletem pięciu zwycięstw mecz zakończył zawod(...)
164
Remisem 42:42 zakończyło się dzisiejsze spotkanie brytyjskiej SGB Premiership, w którym to miejscowy Somerset Rebels podejmowało Leicester Lions. Zawody zw względu na coraz to mocn(...)
114
W jedynym rozegranym dzisiaj spotkaniu brytyjskiej Premiership Leicester Lions pokonało na własnym torze Rye House Rockets 46:44. Gospodarzy do zwycięstwa poprowadzi Josh Bates i D(...)
101
W jedynym piątkowym spotkaniu brytyjskiej Premiership, Belle Vue Aces pokonało u siebie Kings Lynn Stars 48:43. Asy do zwycięstwa poprowadzili Kenneth Bjerre wspólnie ze Steve Worr(...)
101
Poole Pirates poniosło dzisiaj straszliwą klęskę na własnym torze z Rye House Rockets. Piraci ulegli Rakietom 30:60. W zespole gości wystąpił Krzysztof Kasprzak, który jeszcze na p(...)
41
Somerset Rebels w spotkaniu brytyjskiej SGB Premiership pokonało minimalnie bo różnicą zaledwie jednego punktu Wolverhapton Wolves 45:44. Po mimo zwycięstwa, to żaden z zawodników (...)
© 2002-2015 Zuzelend.com