Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
To co my, Kibice widzimy na torze jest tylko kawałkiem większej układanki. Nim zawodnik wyjedzie na tor w jego głowie, teamie trwa analiza możliwych scenariuszy zbliżających się zawodów. Na sukces zawodnika pracuje kilka osób. Bohater tego artykułu ma na koncie już całkiem bogatą gablotę sportowych (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
Żużel - wszystkie aktualności
0
Dziś w siedzibie gorzowskiej Stali odbyła się konferencja prasowa dotycząca zmian w klubie i nie tylko. Nowym dyrektorem zarządzającym klubem został Tomasz Michalski, który od 3 la(...)
0
Piraterna Motala ma trudne chwile za sobą. Do niedawna jeszcze trwała walka czy w ogóle wystąpią w rozgrywkach ligi szwedzkiej. Dziś wiemy, że to nastąpi. (...)
0
Część żużlowców Falubazu ukończyła pewien etap przygotowania do nadchodzących rozgrywek żużlowych. Wspólnie z akrobatami na Głodówce ćwiczyli juniorzy tegoż klubu i Patryk Dudek. O(...)
0
Żużlowiec m.in. Apatora Toruń i Sheffield Jack Holder w ciągu ostatnich kilkunastu dni uczestniczył we walce o tytuł Indywidualnego Mistrza Australii na żużlu. Młodszy z klanu Hold(...)
0
Grupa zawodników, która w przyszłym sezonie będą startować pod patronatem medycznym MK Med Michała Kliby nieustannie się powiększa. W tej chwili do Andreja Karpova i Mikkela Michel(...)
9
2 tygodnie temu
W II połowie lutego odbędzie się obóz dla brytyjskich żużlowców do 21. roku życia. Organizatorem będzie angielski klub Isle of Wight, którego promotorem jest Barry Bischop.(...)
0
Marcel Kajzer jest obok Roberta Miśkowiaka jedynym zawodnikiem, który ze starej załogi zostaje w II – ligowym specHouse PSŻ Poznań. (...)
10
Młodzieżowiec Speed Car Motoru Lublin Viktor Trofimov uzyskał w sezonie 2019 średnią 1,296 pkt./bieg. W rozmowie z mediami klubowymi ocenia miniony rok i opowiada o swoich celach n(...)
0
3 tygodnie temu
Cykl felietonów ALL FOUR RIDERS RESTART made by M.Lew.(...)
14
Zwycięstwem Jacka Holdera zakończyła się 5. Runda walki o tytuł Indywidualnego Mistrza Australii na żużlu.(...)
47
3 tygodnie temu
Bartosz Zmarzlik tu, Bartosz Zmarzlik tam. (...)
0
W sobotę, 21 marca 2020 roku, w Arenie Lodowej Tomaszów Mazowiecki zostanie wyłoniony najlepszy specjalista Starego Kontynentu w lodowej odmianie żużla. Speedwayevents.pl, razem z (...)
2
Od wczoraj środowisko żużlowe żyje tylko jednym tematem, dotyczącym podejrzenia o stosowanie dopingu przez zawodnika Betard Sparty Wrocław, aktualnego Indywidualnego Mistrza Świat(...)
38
Włoska gwiazda Nicolas Covatti czuje się jak u siebie w domu po tym, jak znów wrócił do Ipswich po nieudanej adaptacji do toru w Poole w sezonie 2019. Uczestnik Monster Energy FIM (...)
3
Wczoraj w mediach pojawiła się informacja, iż jeden z zawodników Betard Sparty Wrocław - Maksym Drabik, nie przeszedł pozytywnie badań antydopingowych, które zostały przeprowadzone(...)
18
Dziś odbyła się czwarta runda walki o Indywidualne Mitrzostwo Australii na żużlu.(...)
10
3 tygodnie temu
Już w najbliższą niedzielę 12 stycznia odbędzie się 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wspólnie z Orkiestrą zagra klub WTS Sparta oraz zawodnicy Betard Sparty Wrocław(...)
1
Speed Car Motor Lublin zachęca do udziału w licytacji na dalsze leczenie Grzegorza Zengoty, który przed sezonem 2019 uległ ciężkiej kontuzji nogi. (...)
0
„Tchniemy nowe życie w Heidering” - te słowa padły na stadionie MSC "Wölfe" Wittstock 28 czerwca 2012 podczas reaktywacji klubu po pięcioletnim okresie niebytu. Wydarzenie dla społ(...)
4
Drużyna specHouse PSŻ Poznań mocno odmieniła swoje oblicze w trwającej przerwie międzysezonowej. W klubie ze starej gwardii pozostali jedynie Robert Miśkowiak i Marcel Kajzer. Klub(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com