Dzisiaj po przez media społecznościowe otrzymaliśmy dużą porcję informacji dotyczących tegorocznych rozgrywek o tytuł Indywidualnego Mistrza Polski.(...)
Żużel - wszystkie aktualności
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 74 Memoriał Alfreda Smoczyka. Zwycięzcą turnieju został Dominik Kubera. Za nim uplasowali się Grzegorz Zengota oraz Krzysztof Buczkowski(...)
0
W dzisiejszym meczu sparingowym Betard Sparta Wrocław pokonał(a) na własnym torze ebut.pl Stal Gorzów w stosunku 59:31. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Przed momentem Reprezentacja Polski po raz trzeci z rzędu zdobyła tytuł Drużynowe Mistrzostwo Europy. Polacy przypieczętowali tytuł już po biegu 17 zawodów. Srebro zapewniła sobie (...)
0
Ze względu na fatalny stan nawierzchni toru po opadach deszczu zaplanowany na dzisiaj VI Memoriał Henryka Żyto zostaje przełożony na dzień jutrzejszy.(...)
0
Po piąte zwycięstwo w Indywidualnym Międzynarodowych Mistrzostw Ekstraligi im. Zenona Plecha sięgnął dzisiaj na torze w Łodzi Bartosz Zmarzlik.(...)
0
Arged Malesa Ostrów, pewnie pokonała w sparingu osłabionego Tauron Włókniarza Częstochowa 56-34.(...)
0
Sobotni Memoriał Edwarda Jancarza zdecydowanie należał do wychowanka gorzowskiego klubu - Bartosza Zmarzlika. Gorzowianin zgromadził na swoim koncie 21 punktów i był nieuchwytny d(...)
0
Wielkanocna sobota kibicom żużla przyniosła emocje związane z rywalizacją najlepszych zawodników w XXV Memoriale Edwarda Jancarza. Najskuteczniejszym zawodnikiem okazał się Bartosz(...)
0
W dniach od 5 do 8 kwietnia, Rzeszów będzie gospodarzem wystawy z okazji 100-lecia Sportu Żużlowego. Miejscem wydarzenia będzie Stadion Miejski „Stal” w Rzeszowie przy ul. Hetmańsk(...)
0
Trener Reprezentacji Polski, Rafał Dobrucki ogłosił skład Polaków na Drużynowe Mistrzostwa Europy, które już 6 kwietnia rozegrane zostaną na torze w Grudziądzu. (...)
0
Oxford Spires pokonał(a) na wyjeździe Birmingham Brummies w stosunku 42:48. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Złoty Kask połączony z Memoriałem Jerzego Szczakiela rozgrywany na torze w Opolu padł łupem Dominika Kubery. Zawodnik Orlen Oil Motor Lublin pokonał drugiego, Kacpraw Worynę oraz t(...)
0
W wielkanocnym turnieje rozgrywanym w Neunnick, najlepszy okazał się Krystian Pieszczek drugie miejsce zdobył Holender Mika Meijer a trzecie zawodnik Arged Malesa Ostrów Sebastian (...)
0
Trans MF Landshut Devils pokonał(a) na własnym torze Opibet Lokomotiv Daugavpils w stosunku 48:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
W hicie 1 rundy Krajowej Ligi Żużlowej Ultrapur Start Gniezno pokonał(a) na własnym torze Unia Tarnów w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Na torze w niemieckim Gustrov rozegrano dzisiaj turniej Internationaler Osterpokal, który padł łupem Fina, Timo Lahti. Na drugim miejscu zawody zakończył Nicolai Klindt, zaś na naj(...)
0
Już w niedzielę Wielkanocną rozpoczną ligowy sezon 2024 drużyny z Gniezna i Tarnowa. Do pierwszej stolicy Polski na tor na ulicy Wrzesińskiej przyjeżdża ekipa Unii. Początek meczu (...)
0
Wielka Sobota, to dla wielu sympatyków żużla dobre wspomnienie, ponieważ właśnie wtedy i w tych okolicach rozpoczyna się ligowe ściganie. Tłumnie zebrali się kibice przy ul. Bydgos(...)
0
Polonia Piła pokonał(a) na własnym torze OK Kolejarz Opole w stosunku 54:36. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig XVIII Memoriał Edwarda Jancarza - Gorzów. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. Za nim uplasowali się Kacper Woryna oraz Piotr Paw(...)