Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
To co my, Kibice widzimy na torze jest tylko kawałkiem większej układanki. Nim zawodnik wyjedzie na tor w jego głowie, teamie trwa analiza możliwych scenariuszy zbliżających się zawodów. Na sukces zawodnika pracuje kilka osób. Bohater tego artykułu ma na koncie już całkiem bogatą gablotę sportowych (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
Żużel - wszystkie aktualności
0
Trwa zimowa przerwa. Jedni budują formę przed nowym sezonem inni, swój budżet przed startem kariery. Niezwykle ciężkie początki ma jeden z adeptów specHouse PSŻ Poznań. Piotr Teofi(...)
0
Duński żużlowiec Thomas Jorgensen, zawodnik m.in. King`s Lynn czy Scunthorpe powrócił na tor po okresie rehabilitacji. Podczas jazd próbnych na Eddie Wright nie czuł żadnych dolegl(...)
1
To może być pewne zaskoczenie.(...)
1
Żużel to nie tylko sport. Dla nas ludzi tworzących portal Zuzelend to pasja, którą dzielimy się z naszymi Czytelnikami dla których speedway jest nieodłącznym elementem codziennej (...)
10
CANAL+ nabył w ramach przetargu organizowanego przez Polski Związek Motorowy wyłączne prawa telewizyjne do transmisji rozgrywek 1. Ligi Żużlowej w sezonach 2020 – 2024.(...)
2
61. urodziny obchodził wczoraj menedżer Speed Car Motoru Lublin Jacek Ziółkowski, który podzielił się swoimi refleksjami z mediami klubowymi.(...)
19
Reprezentacja Wielkiej Brytanii znów zwyciężyła z przedstawicielami Australijskiego speedway`a 54:36. W zespole zwycięzców ponownie brylował Tai Woffinden. Tym razem Brytyjczyk zdo(...)
38
Menager żużlowej reprezentacji Wielkiej Brytanii pochwalił swoich podopiecznych za umiejętne przystosowanie się do nieznanych sobie warunków w Perth. Wielka Brytania pokonała Austr(...)
0
Równo tydzień pozostał do corocznej Opolskie Gali Żużla na Lodzie której 25 stycznia o godzinie 17:00, rozegrana zostanie XVI edycja. (...)
0
FIM Europe przyznała miejsca dla dziesięciu federacji, jeśli chodzi o obsadę European Individual Ice Speedway Championship. Walka o medale odbędzie się 21 marca w Arenie Lodowej w (...)
47
Karol Ząbik, który przez ostatnie dwa lata pełnił rolę szkoleniowca młodzieżowej formacji toruńskiego klubu żużlowego, poinformował o zakończeniu tego etapu swojej trenerskiej kari(...)
0
Drużyna Zdunek Wybrzeża Gdańsk ogłosiła dzisiaj plany przedsezonowych sparingów. (...)
26
Podczas wtorkowej konferencji prasowej, która specjalnie została zorganizowana przez władze częstochowskiego Włókniarza, zaprezentowany został nowy sponsor tytularny.(...)
0
Na stronie klubowej Lokomotiwu Daugavpils możemy przeczytać miłą dla kibiców tego klubu informację. Menagerem zespołu został Maksym Bogdanow.(...)
44
W minionym sezonie Krystian Pieszczek był drugim, zaraz po Thorssellu najskuteczniejszym zawodnikiem Zdunka Wybrzeża Gdańsk. Przez cały ligowy sezon przywoził średnio nieco ponad 2(...)
0
Na niedzielę 15 marca o godzinie 14.00 zaplanowano turniej Ben Found Bonanza, który odbędzie się w Scunthorpe. Tradycyjnie impreza ma za zadanie zebrać fundusze dla kontuzjowanych (...)
0
Prawdopodobnie do końca roku powinna zakończyć się modernizacja na Robins Abbey Stadium. Landlords Gaming International otrzymało pozwolenie od gminy na podjęcie prac.(...)
10
Pracowicie spędzają ferie zawodnicy szkółki Speed Car Motoru Lublin.Trenują na obozie dochodzeniowym pod okiem Macieja Kuciapy. (...)
10
Bartosz Zmarzlik jest na absolutnym topie. Trudno się dziwić. Jest przecież Indywidualnym Mistrzem Świata na żużlu. Jego wysiłek doceniło środowisko kibicowskie, które swoimi głos(...)
39
Zespoły brytyjskiej ligi żużlowej będą miały okno transferowe w czasie trwania ligowych rozgrywek na trochę innych zasadach.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com