Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Motor Lublin pokonał na własnym torze For Nature Solutions Apator Toruń w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
EKANTORPL FALUBAZ ZIELONA GORA - Wiadomości
1
Dzisiaj o godzinie 16:00 na toruńskiej Motoarenie odbyła się VII Runda Ligi Juniorów. Swoją siłę potwierdzili młodzieżowcy z Leszna, którzy pokonali wszystkich rywali. Drugie miejs(...)
104
24 lipca zakończyło się zawieszenie Aleksandra Loktajewa. Marek Cieślak nie chciał komentować sprawy zawodnika i jego ewentualnego powrotu do składu zielonogórzan.(...)
7
Znamy już nazwisko zawodnika, który otrzyma dziką kartę na Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Europy.(...)
22
W niedziele 31 lipca na stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie odbędzie się mecz pomiędzy Fogo Unią Leszno i Ekantor.pl Falubazem Zielona Góra. Spotkanie w Zielonej Górze zakończ(...)
1
W niedziele 31 sierpnia odbędzie się mecz pomiędzy Fogo Unią Leszno, a Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra. Zawodnicy leszczyńskich Byków liczą na wsparcie kibiców, odbędzie się też tr(...)
28
Zwycięstwem zawodników z Leszna zakończyły się zawody w dzisiejszej lidze juniorów. Drugie miejsce ex-aequo zajęli juniorzy z Wrocławia i Zielonej Góry.(...)
209
Dzisiaj o godzinie 17.00 w Tarnowie rozpocznie się kolejna runda Ligi Juniorów. W zawodach zmierzą się zawodnicy z Wrocławia, Leszna, Torunia, Tarnowa, Zielonej Góry, Rybnika oraz (...)
0
W dniu dzisiejszym na torze przy ulicy Wschodniej w Opolu rozegrany został finał o Brązowy Kask. Z kompletem zwycięstw w zawodach triumfował junior Fogo Unii Leszno, Bartosz Smekta(...)
3
Dziś na stadionie Edwarda Jancarza odbyła się kolejna runda Ligi Juniorów. Najlepsi okazali się młodzieżowcy Fogo Unii Leszno. (...)
75
W środę na stadionie w Zielonej Górze odbyła się Liga Juniorów. Podobnie jak we wtorkowych zawodach triumfowali młodzieżowcy z Leszna, na drugiej pozycji znaleźli się gospodarze, a(...)
0
Na 17.30 w Zielonej Górze zaplanowano kolejną rundę Ligi Juniorów. W zawodach wystąpią zawodnicy z Gorzowa, Rybnika, Leszna, Zielonej Góry, Wrocławia, Grudziądza oraz Torunia.(...)
1
Zawodnicy Fogo Unii Leszno wygrali drugą rundę Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski w Zielonej Górze, a trójka zawodników wywalczyła komplet punktów. Drugie miejsce zajęli m(...)
25
Wczoraj przy W69 w godzinach południowych trenowała polska reprezentacja żużlowa. Po zakończeniu jazd Biało-Czerwonych na tor wyjechał Jarosław Hampel, który przygotowuje się na po(...)
24
ROW Rybnik uległ na własnym torze drużynie Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra 36:54. Było to zaległe spotkanie 10. kolejki PGE Ekstraligi. W pierwotnym terminie nie udało się rozegrać(...)
534
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 10 kolejki Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra pokonał(a) na wyjeździe ROW Rybnik w stosunku 54:36. Prezentujemy Państwu wyn(...)
2
Pechowo dla Rafała Szombierskiego zakończyła się siódma gonitwa meczu pomiędzy ROWem Rybnik i ekantor.pl Falubazem Zielona Góra. Zawodnik upadł na tor i został odwieziony na szczeg(...)
268
Po ostatnim wysokim zwycięstwie na swoim torze z Betardem Spartą Wrocław w Rybniku apetyty na kolejne zwycięstwa urosły. W niedzielę na Górny Śląsk przyjedzie zespół Ekantor.pl Fal(...)
85
Wczorajszy mecz pomiędzy Unią Tarnów z eKantor.pl Falubaz Zielona zakończył się zwycięstwem gości. Trener Baran po meczu nie krył smutku. Jednak wierzy do końca w swoją drużynę i m(...)
5
Zaległe spotkanie siódmej kolejki PGE Ekstraligi zakończyło się zwycięstwem Ekantor.pl Falubazu Zielona Góra z Unią Tarnów 51:39. Oto co powiedzieli po meczu zawodnicy i trenerzy.(...)
3
Zwycięstwem eKantor.pl Falubaz zakończył się mecz z Unią Tarnów. Zielonogórzanie na czele z byłym trenerem Jaskółek zmiażdżyli rywali na ich własnym obiekcie.(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com