Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
vs
04.06.2023 - 19:15
vs
04.06.2023 - 14:00
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Speedway Grand Prix Czech - Praga. Zwycięzcą turnieju został Martin Vaculik. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Leon Madsen, Jack Holder oraz Bartosz Zmarzlik. Prezentujemy najnowsze wyniki oraz aktualną klasyfikację generalną cyklu.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
EKANTORPL FALUBAZ ZIELONA GORA - Wiadomości
74
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 7 kolejki Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra pokonał(a) na wyjeździe Unia Tarnów w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wyn(...)
44
Jutro na Stadionie Miejskim w Tarnowie rozegrany zostanie zaległy mecz pomiędzy Unią Tarnów z eKantor.pl Falubaz Zielona Góra. Będzie to mecz o być albo nie być w żużlowej Ekstrali(...)
20
W niedzielę 17 lipca o godzinie 17.00 dojdzie do zaległego spotkania pomiędzy ROWem Rybnik i Ekantor.pl Falubazem Zielona Góra. Poznaliśmy awizowane składy na niedzielny pojedynek.(...)
0
Wczoraj na torze w Pile została rozegrana jedna z rund Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski. W zawodach zwyciężyli zawodnicy z Zielonej Góry, drugie miejsce zajęli leszczyni(...)
3
Podczas wczorajszego spotkania szwedzkiej Elitserien w Eskilstunie dość niespodziewanie pojawił się Kenni Larsen. Zawodnik zdecydował się, że po raz pierwszy od czasu wypadku będzi(...)
8
W najbliższy piątek o godzinie 18:00 odbędzie się zaległy mecz pomiędzy Unią Tarnów z eKantor.pl Falubaz Zielona Góra. Będzie to bardzo ważne spotkanie dla Jaskółek, gdyż ich pozyc(...)
1
We wtorek o godzinie 17:00 w Pile rozegrana zostanie I runda MDMP grupy 4. Na torze zmierzą się ze sobą juniorzy drużyn z Zielonej Góry, Leszna i Opola.(...)
19
W najbliższy piątek na Stadionie Miejskim w Tarnowie zostanie rozegrany zaległy mecz pomiędzy Unią Tarnów z eKantor.pl Falubaz Zielona Góra. Trenerzy obu drużyn podali awizowane sk(...)
23
Nie doszedł do skutku zaplanowany na dziś mecz pomiędzy Unią Tarnów a Ekanor.pl Falubazem Zielona Góra. Przedstawiciele obu ekip zaproponowali nowy termin rozegrania meczu na torze(...)
0
Już dziś na Stadionie Miejskim w Tarnowie odbędzie się mecz pomiędzy Unią Tarnów z eKantor.pl Falubaz Zielona Góra. Czy Falubaz z trenerem Markiem Cieślakiem na czele pozbawią Unię(...)
8
Czas na odrabianie zaległości. Dziś jedzie zaległa VII runda PGE Ekstraligi. Wielkimi krokami zbliżamy się od fazy play off. Kurczą się marginesy błędów i kluczowe role odgrywać bę(...)
11
Już w najbliższą niedziele dojdzie do niezwykle ważnego meczu dla obu ekip. W tarnowskim gnieździe, miejscowe jaskółki podejmą zielonogórskie myszy. Dla gości może być to kolejny i(...)
93
W niedzielne popołudnie dojdzie do pojedynku pomiędzy Unią Tarnów i Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra. Poznaliśmy awizowane składy na mecz w ramach VII kolejki PGE Ekstraligi. Począt(...)
25
Na 17 lipca została ustalony nowy termin odwołanego w ostatnią niedzielę spotkania PGE Ekstraligi pomiędzy ROW-em Rybnik a Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra. (...)
0
W najbliższą niedzielę na Stadionie Miejskim w Tarnowie odbędzie się mecz pomiędzy Unią Tarnów z eKantor Falubaz Zielona Góra. Podajemy informacje organizacyjne przed tym meczem.(...)
4
Dziesiąta kolejka PGE Ekstraligi już dziś. W tej kolejce jest kilka meczów, gdzie ciężko wskazać faworyta. Przez noc zawodnicy pędzili z czeskiej Pragi aby dziś robić znów wielkie (...)
3
Dziś w Gorzowie na stadionie Edwarda Jancarza odbyła się pierwsza runda Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Wielkopolski. Zwycięzcą został Rafał Karczmarz. Na podium znaleźli s(...)
15
Już dziś o godzinie 16:00 na stadionie im. Edwarda Jancarza odbędzie się I runda Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Wielkopolski. (...)
10
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 9 kolejki Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra pokonał(a) na własnym torze Get Well Toruń w stosunku 53:37. Prezentujemy Pańs(...)
1
W pierwszej rundzie Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów Paweł Przedpełski zanotował groźnie wyglądający upadek. Zawodnik z Torunia długo nie podnosił się z toru, a pierwsze d(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com