Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Rospiggarna Hallstavik
vs
Indianerna Kumla
Wczoraj o 19:00
LIVE
Smederna Eskilstuna
vs
Lejonen Gislaved
Wczoraj o 19:00
Motor Lublin pokonał na własnym torze For Nature Solutions Apator Toruń w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
EKANTORPL FALUBAZ ZIELONA GORA - Wiadomości
103
Sasza Loktajew ma za sobą ligowy debiut w sezonie 2016. Nie był to jednak występ, z jakiego Aleks mógłby być zadowolony. W trzech biegach wywalczył on zaledwie jeden punkt wygrywaj(...)
108
Mecz, który odbędzie się w czwartek pomiędzy Fogo Unią Leszno, a Ekantor.pl Falubazem Zieloną Górą jest ostatnią szansą dla menadżera Adama Skórnickiego, w dzisiejszych rozmowach R(...)
106
W najbliższy czwartek o godzinie 19.30 na torze stadionu im. Alfreda Smoczyka dojdzie do zaległego spotkania pomiędzy Fogo Unią Leszno i ekantor.pl Falubazem Zielona Góra. Spotkani(...)
193
Runda zasadnicza zbliża się wielkimi krokami u końcowi. Zostały jeszcze tylko trzy kolejki i wtedy poznamy dokładny układ par, które będą walczyć fazie play off. Poznamy też zespół(...)
1
W Lidze Juniorów triumfowała Fogo Unia Leszno, na drugim miejscu uplasowała się ekipa Betard Sparty Wrocław, na najniższym stopniu podium stanęli zawodnicy Ekantor.pl Falubazu Ziel(...)
111
Swiss Krono Arena, pod taką nazwą stadionu żużlowego w Zielonej Górze przy W69, rozegrane zostaną decydujące mecze w sezonie żużlowym w 2016 roku. Pierwszy mecz zielonogórska druży(...)
115
W czwartek (04.08) o godzinie 16.00 na torze stadionu im. Alfreda Smoczyka odbędzie się druga runda Ligi Juniorów. Poznaliśmy listę startową na jutrzejsze zawody. Biletem wstępu na(...)
1
W ubiegłą niedziele na torze stadionu im. Alfreda Smoczyka miał się odbyć mecz pomiędzy Fogo Unią Leszno i ekantor.pl Falubazem Zielona Góra. Spotkanie zostało odwołane ze względu (...)
104
W poniedziałek odbyła się zaległa III runda Ligi Juniorów na torze przy ul. Gliwickiej w Rybniku. Zawody zakończyły się zdecydowanym zwycięstwem gospodarzy, którzy dopiero w ostatn(...)
116
Kolejne ciężkie spotkanie czeka zawodników MRGARDEN GKM Grudziądz w Zielonej Górze. (...)
3
Wczoraj na stadionie im. Alfreda Smoczyka miał się odbyć mecz pomiędzy Fogo Unią Leszno i ekantor.pl Falubazem Zielona Góra. Spotkanie ostatecznie nie doszło do skutku z powodu opa(...)
0
W niedzielny wieczór na stadionie im. Alfreda Smoczyka miał się odbyć mecz pomiędzy Fogo Unią Leszno i ekantor.pl Falubazem Zielona Góra. Mecz został odwołany ze względu na niesprz(...)
1
W niedzielę o godzinie 19.30 miał się rozpocząć mecz jedenastej kolejki PGE Ekstraligi pomiędzy Fogo Unią Leszno i ekantor.pl Falubazem Zielona Góra. Mecz nie doszedł do skutku ze (...)
0
Już 15 sierpnia na stadionie przy Śląskiej odbędzie się rewanżowy mecz między Stalą Gorzów a Kantor.pl Falubaz Zieloną Górą. Przedsprzedaż biletów na to spotkanie już rusza.(...)
1
Na niedzielny wieczór zaplanowano spotkanie pomiędzy Fogo Unią Leszno i ekantor.pl Falubazem Zielona Góra. Spotkanie ostatecznie się nie odbyło ze względu na niesprzyjające warunki(...)
0
Nie dojdzie do skutku zaplanowane na godzinę 19:30 spotkanie w Lesznie. Miejscowa FOGO Unia miała podejmować przed własną publicznością drużynę ekantor.pl Falubaz Zielona Góra, jed(...)
1
Już w niedziele na stadionie im. Alfreda Smoczyka odbędzie się jeden z żużlowych klasyków, spotkanie Fogo Unie Leszno z eKantor.pl Falubaz Zieloną Górą. Pierwsze spotkanie obu ekip(...)
2
W piątek, 29 lipca Aleksandr Loktajew został potwierdzony do startów w zielonogórskim klubie. Zawodnik pojawił się dziś w klubie i wziął udział w pierwszym, po przymusowej przerwie(...)
173
Już dzisiaj o godzinie 17:00 na stadionie przy ulicy Hallera odbędzie się kolejna runda Ligi Juniorów.(...)
118
Jarosław Hampel ma za sobą pierwsze treningi w których startował spod taśmy. Hampel ścigał się z Andrejem Karpvem, Piotrem Świderskim, Tobiaszem Musielakiem oraz Zbigniewem Sucheck(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com